• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(687)
  • Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczmarka
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczmarka

    Kielce

    • 309 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m, położone w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Kielc, przy ul. Kaczm...

  • 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Grabina Ślichowice
    1 / 3
    2-pokojowe mieszkanie Osiedle Grabina Ślichowice

    Kielce

    • 466 697 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,57 metrów Grabina etap 2 – Kielce Ślichowice – ulica Szajnowicza Iwanowa Cena: 466 697,00 zł – 12 100 zł/m2 www.osiedlegrabina.pl Cena mi...

  • Mieszkanie 76 m2 z tarasem, ogródkiem, parking
    1 / 14
    Mieszkanie 76 m2 z tarasem, ogródkiem, parking

    Kielce

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    ---Osiedle SŁONECZNA WOLA--- Słoneczna Wola to nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej w Woli Kopcowej – idealne miejsce dla rodzin szukających przestrzeni, spokoju i komfo...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 554 490 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,90 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 515 025 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,25 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mie...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 626 154 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku ....

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 434 910 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,70 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku ....

  • Zagórska Kielce 3 pokoje
    1 / 16
    Zagórska Kielce 3 pokoje

    Kielce

    • 325 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe 47,20 m² |V piętro Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,20 m², zlokalizowany na IV piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie o dw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament typu studio kawalerka w nowym budownictwie Kielce
    1 / 5
    Apartament typu studio kawalerka w nowym budownictwie Kielce

    Kielce

    • 300 428 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Osiedle Grabina etap II - Ślichowice ulica Szajnowicza-Iwanowa Kontakt: - [tel] - bezpośrednio od dewelopera. W ofercie sprzedaży apartament typu studio - 25,46 metrów z praktyc...

  • 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Ślichowice Grabina etap 2
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie Osiedle Ślichowice Grabina etap 2

    Kielce

    • 638 324 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Osiedle Grabina etap II - Ślichowice ulica Szajnowicza-Iwanowa Kontakt: - [tel] - bezpośrednio od dewelopera. W ofercie sprzedaży trzypokoleniowe mieszkanie z imponującym tarase...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Źródłowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Ksm, Źródłowa

    Kielce

    • 350 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Kielcach KSM, ul. Źródłowa To propozycja ide...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Tomasza Zielińskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Kielce Ksm, Tomasza Zielińskiego

    Kielce

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 37 m | KSM, ul. Zielińskiego, Kielce Biuro nieruchomości Terra Home przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m,...

  • NOWY 2-POKOJOWY,GOTOWY DO ZAMIESZKANIA  APARTAMENT
    1 / 16
    NOWY 2-POKOJOWY,GOTOWY DO ZAMIESZKANIA APARTAMENT

    Kielce

    • 618 450 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedania w pełni wyposażone 46 metrowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ulicy Warszawskiej w Kielcach. W skład apartamentu wchodzą : - salon z aneksem...

  • 3 pokoje mieszkanie 77m² plus garaż Baranówek
    1 / 9
    3 pokoje mieszkanie 77m² plus garaż Baranówek

    Kielce

    • 600 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 77 m² (61,5 użytkowa) z garażem indywidualnym Baranówek, ul. Petyhorska Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane na 2. piętrze...

  • Mieszkanie Kielce ul. Wojska Polskiego

    Kielce » ul. Wojska Polskiego

    • 1 650 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Rezerwacie Przyrody - balkon, parking, ciszaNa wynajem mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Kielcach - na zielonym, zamkniętym osiedlu "Wiet...

  • Kompaktowe, funkcjonalne 2 pokoje + taras 28 m²
    1 / 8
    Kompaktowe, funkcjonalne 2 pokoje + taras 28 m²

    Kielce

    • 465 750 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ogłoszenie bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji ! Oferujemy nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,26 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku....

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Chęcińska
    1 / 16
    Mieszkanie Kielce Centrum, Chęcińska

    Kielce

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe / Centrum, ul. Chęcińska / Dwustronne / Idealne dla rodziny lub inwestora Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowaneg...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » al. Nowaka-Jeziorańskiego

    • 495 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe Osiedle Świętokrzyskie, Kielce Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,95 m, położone w spokojnej i zielonej części osiedla Świętok...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kielce Podkarczówka ul. Kołłątaja

    Kielce » Podkarczówka » ul. Kołłątaja

    • 1 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie 70 m | 2 sypialnie + salon z aneksem | Podkarczówka, ul. Hugona Kołłątaja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, w pełni w...

  • Mieszkanie Kielce ul. Wojska Polskiego

    Kielce » ul. Wojska Polskiego

    • 695 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentuje na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m, położone na parterze kameralnego, ogrodzonego budynku. To idealna propozycja dla osób, które...