• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Ostrołęka

(24)
  • Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem - 60,6 m²
    1 / 9
    Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem - 60,6 m²

    Ostrołęka

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ostrołęka, ul. Goworowska 30 Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, niezwykle jasne mieszkanie o powi...

  • Mieszkanie 80 m² w  kamienicy  Ostrołęka 1 piętro
    Mieszkanie 80 m² w kamienicy Ostrołęka 1 piętro

    Ostrołęka

    • 613 550 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 80 m², położonego na 1. piętrze w pięknie wyremontowanej kamienicy w samym serc...

  • Mieszkanie Ostrołęka ul. Tadeusza Sygietyńskiego

    Ostrołęka » ul. Sygietyńskiego

    • 235 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szukasz miejsca, które otuli Cię jak ciepły sweter po ciężkim dniu? Mamy to! To nie jest zwykłe 29 metrów na ulicy Sygietyńskiego - to Twoja prywatna oaza spokoju na trzecim...

  • Mieszkanie Ostrołęka ul. Kolberga

    Ostrołęka » ul. Kolberga

    • 285 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na taką ofertę czeka wiele osób - PARTER [i] Mieszkanie na start, dla singla, na jesień życia, dla osób uczących się - blisko szkoły, jako inwestycja. [/i] Zero schodów - i...

  • Mieszkanie Ostrołęka ul. Generała Hallera

    Ostrołęka » ul. Hallera

    • 355 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Czasem trafiasz do miejsca, które po prostu ma to coś Prezentuję mieszkanie, które czeka na nowego Właściciela z wizją. [i]To nie jest kolejny gotowiec jak z katalogu - to auten...

  • sprzedam mieszkanie 65,1 m w Ostrołęce
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie 65,1 m w Ostrołęce

    Ostrołęka

    • 651 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam 3 pok. mieszkanie 65,1m , wysoki parter, przy ul. Sikorskiego 18. 1 Właściciel, KW, odrębna własność, bez zadlużeń. Lokalizacja idealna do zamieszkania dla osób chcących z...

  • Kamienica z mieszkaniami - Gotowy biznes !!
    1 / 12
    Kamienica z mieszkaniami - Gotowy biznes !!

    Ostrołęka

    • 2 940 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 3 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż - Kamienica 1939 r. - OSTROŁĘKA woj. mazowieckie 60 tys. mieszkańców, miasto powiatowe - 100 km od Warszawy, Olsztyna, Białegostoku. Stan techniczny kamienicy bardzo d...

  • Mieszkanie Ostrołęka Pomian rynek pierwotny ul. Żniwna

    Ostrołęka » Pomian » ul. Żniwna

    • 1 050 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Poszukujesz niebanalnego mieszkania dla rodziny w świetnej lokalizacji? Cenisz komfort, i dużą przestrzeń? Oferuję apartament dwupoziomowy osiedlu Dębowa Oaza w Ostrołęce. Zn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 350 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe ( pow. 57,86m2) w Ostrołęce przy ul. Hallera. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i wymaga remontu. W mieszkaniu są parkiety dębowe...

  • Mieszkanie Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 268 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,7 m, znajdujące się na parterze w budynku przy ul. Sygietyńskiego 7. Nieruchomość idealna do przystosowania dla osób niepełnosprawnych, z m...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 527 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrołęka

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 320 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka » Wojciechowice

    • 305 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 250 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrołęka

    • 370 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 319 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrołęka

    • 439 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrołęka

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ostrołęka

    • 379 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości