• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Ostrołęka

(9)
  • mieszkanie 40m2 2 pokoje dla firm Ostrołęka
    1 / 5
    mieszkanie 40m2 2 pokoje dla firm Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie dla firm 40 m2 (2 pokoje ) umeblowane i wyposażone lokalizacja Ostrołęka ul Leśna . Koszt najmu 1800 plus vat

  • Mieszkanie Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 268 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,7 m, znajdujące się na parterze w budynku przy ul. Sygietyńskiego 7. Nieruchomość idealna do przystosowania dla osób niepełnosprawnych, z m...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 527 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 320 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka » Wojciechowice

    • 305 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 250 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 319 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 525 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Zamienię mieszkanie na większe!!

    Ostrołęka

    • 5 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam Zamienię mieszkanie 38 m na parterze w bloku jedno klatkowym przy ul Sienkiewicza na większe do 60 m do 2 piętra z niewielką dopłatą. Mieszkanko jest wyremontowane ,okna pl...