• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Pabianice

(4)
  • ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️
    1 / 14
    ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️

    Pabianice

    • 259 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 255 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 219 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2 - pokojowe mieszkanie na Górnej

    Łódź

    • 229 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w Łodzi górnej !! ! Od strony kupującej nie jest pobierana prowizja ! Cena - 229 990 Szczcegóły : * 2 pokoje * 4/4 * Mieszkanie do re...

  • Sprzedam mieszkanie M3 na Radogoszczu Zachodzie - do remontu

    Łódź

    • 287 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Posiadam do sprzedania mieszkanie na Radogoszczu Zachodzie, na ul. Motylowej. Metraż mieszkania to 42,42 m2 - mieszkanie do remontu lub jak kto woli własnej aranżacji. Mieszkanie...

  • Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu
    1 / 3
    Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu

    Łódź

    • 301 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności n...

  • Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym murowanym, czterokondygnacyjnym, z 1937 roku, wyposażonym w instalację elektryczną, woda czerpana ze zdroju ulicznego, wc suche poza budynkie...

  • Mieszkanie 38 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.5

    Łódź

    • 496 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie 22 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.8

    Łódź

    • 298 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź

    Łódź

    • 249 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    DO SPRZEDANIA KAWALERKA | ŁÓDŹ - POLESIE / RETKINIA | UL. WYSZYŃSKIEGO Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,4 m² , położona w popularnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 298 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,69 m². Doświetlone z ekspozycją na południe. Położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku, na cichym i spokojnym osiedlu...

  • M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro
    1 / 13
    M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela - ogromna oszczędność na prowizji biura nieruchomości. Uwaga: wszelkiej maści pośrednikom dziękuje Mieszkanie w super lokaliz...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 46 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Mieszkanie duże przestro...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania duża , przestronna kawalerka o powierzchni użytkowej 37 metrów bez balkonu. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie do remontu z dużym potenc...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Wielkopolska

    Łódź » Bałuty » ul. Wielkopolska

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie do remontu całkowitego d...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w okolicach Widzew Stary/ Księży Młyn. Lokal 3 pokojowy z balkonem o powierzchni użytkowej 49 metrów, położony na parterze w niskim bloku z cegły z lat 60....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Urzędnicza

    Łódź » Bałuty » ul. Urzędnicza

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie duże przestronne o powierzchni 46 metrów. Media...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Urzędnicza

    Łódź » Bałuty » ul. Urzędnicza

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Marynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Marynarska

    • 190 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 8 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka o powierzchni 23 metry bez balkonu położona w dzielnicy Marysin/Doły. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Lokal do remontu do własnej aranżacji d...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Władysława Umińskiego

    Łódź » ul. Umińskiego

    • 295 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni użytkowej 44 metry. Lokal usytuowany w niskim bloku na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu do własnej aranżacji dla...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Stanisława Czernika

    Łódź » Widzew » ul. Czernika

    • 349 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Widzew. Lokal 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 45 metrów, w pełnym rozkładzie z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie usytuowane w...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Srebrzyńska

    Łódź » ul. Srebrzyńska

    • 230 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania duża przestronna kawalerka o powierzchni użytkowej 37 metrów. Mieszkanie w pełnym rozkładzie bez balkonu. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze w dziel...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Wielkopolska

    Łódź » Bałuty » ul. Wielkopolska

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy 4-pokojowy apartament położony na parterze willi z lat '40-tych XX-go wieku, w atrakcyjnej dzielnicy - Julianów, nieopodal przepięknego Parku Julianowskiego, ze świe...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Ruda Pabianicka, Przewodnia
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Ruda Pabianicka, Przewodnia

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Przewodniej 14 na Rudzkiej Górze. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i przeznaczony jest do generalnego remontu. To propozycja...

  • 63,73 m2 | do remontu | miejsce postojowe
    1 / 11
    63,73 m2 | do remontu | miejsce postojowe

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie po swojemu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w rozwijającej się części Łodzi? To mieszkanie przy ul. Kili...