• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sianów +20 km
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Policami

(72)
  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Bohaterów Getta Warszawskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Bohaterów Getta Warszawskiego

    Szczecin

    • 1 299 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż prestiżowy lokal o powierzchni ok 145m2 z duźą witryną na ulicę. Nowy, piękny, wyremontowany lokal o bardzo wysokim standardzie gotowy do użytku bez żadnych dodatkowyc...

  • Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Santocka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Santocka

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 30 m, składający się z pomieszczenia biurowego, niewielkiego zaplecza socjalnego oraz toalety. Lokal doskonale sprawdzi si...

  • Wirtualne Biuro w Szczecinie to idealny adres dla twojego bi
    Wirtualne Biuro w Szczecinie to idealny adres dla twojego bi

    Szczecin

    • 60 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy miejsce dla wirtualnego biura w Szczecinie – mieście położonym strategicznie, blisko granicy z Niemcami, co sprzyja ekspansji na rynek niemiecki i Europę Zachodnią. Wirtu...

  • Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza

    Kliniska Wielkie

    • 2 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa. Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 km Kliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wiel...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 700 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego w nowej inwestycji Dewelopera J.W. Construction - NAD ODRĄ - przy ul. Celnej. Lokalizacja przy bulwarach szczecińsk...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 700 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 445 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Krzywoustego 48 doskonala lokalizacja
    Lokal Krzywoustego 48 doskonala lokalizacja

    Szczecin

    • 1 200 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal przy ul.Krzywoustego 48 super lokalizacja koło Turzynu na przeciwko przejść dla pieszych. Wysoki standard wykończenia, standard bankowy klimatyzacja. sprzedam

  • Lokal wynajęcia
    Lokal wynajęcia

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal. Doskonała lokalizacja ul.Krzywoustego okolice CH TURZYN.Możliwość sprzedaży 650 tyś zł

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal usługowy w doskonałej lokalizacji
    1 / 11
    Lokal usługowy w doskonałej lokalizacji

    Szczecin

    • 469 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 47 m², położony przy ul. Jagiellońskiej 67A. Układ i wyposażenie: duża, ustawna przestrzeń główna, pokój socjalny, łazienka z...

  • Powierzchnia biurowa Szczecin Śródmieście-Zachód, Małkowskiego
    1 / 9
    Powierzchnia biurowa Szczecin Śródmieście-Zachód, Małkowskiego

    Szczecin

    • 940 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 562 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z lokalem użytkowym 3-pokojowy lokal niemieszkalny o powierzchni 89,69 m2, w układzie 1-stronnym, p...

  • Gabinet na spotkania dla Adwokata/Radcy Prawnego
    1 / 8
    Gabinet na spotkania dla Adwokata/Radcy Prawnego

    Szczecin

    • 350 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal mieści się w budynku z 2019 r. przy ul. Lewandowskiego (blisko SR Szczecin Centrum przy ul. Narutowicza i SO Wydział Karny przy ul. Kaszubskiej). Oferuję gabinet na spotkania...

  • Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze
    1 / 5
    Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 49 m, położony na parterze w pasażu handlowym na Bezrzeczu. Najważniejsze atuty lokalu: - parter z dużymi, przeszklo...

  • Lokal użytkowy Szczecin Warszewo, Przyjaciół Żołnierza
    1 / 3
    Lokal użytkowy Szczecin Warszewo, Przyjaciół Żołnierza

    Szczecin

    • 8 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia 120m2 usługowa zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszewo. Lokal idealny dla firm, które chcą połączyć widocznoś...

  • Lokal użytkowy Szczecin Stare Miasto, Wielka Odrzańska
    1 / 14
    Lokal użytkowy Szczecin Stare Miasto, Wielka Odrzańska

    Szczecin

    • 13 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA PRZEJĘCIA GOTOWEGO, FUNKCJONUJĄCEGO LOKALU GASTRONOMICZNEGO - aktualnie prowadzony jest tam SHIHSA BAR, ale lokal sprawdzi się również jako PUB czy nawet mała dyskoteka! Za...

  • Lokal z Żabka - okazja inwestycyjna
    Lokal z Żabka - okazja inwestycyjna

    Szczecin

    • 1 390 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 560 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ul.Wyszyńskiego 7 120 mkw + 130 m2 piwnica nie użytkowana. Lokal podzielony na 2 sklepy - 2 najemców Żabka i sklep odzieżowy - dochód z lokali 5.000,- zł netto

  • Lokal użytkowy sprzedaż Goleniów
    1 / 2
    Lokal użytkowy sprzedaż Goleniów

    Goleniów

    • 670 940 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jedyna oferta sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim z dużą witryną od południowej strony. W okolicy CENTRUM Goleniowa i parkingiem przed budynkiem. Oferujemy nowy lokal o powierz...

  • Lokal w Centrum idealny pod kancelarię.

    Szczecin » Śródmieście » ul. Śląska

    • 999 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m²) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją!Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum miasta. Ofer...

  • Nieruchomość - Łozienica

    Łozienica

    • 75 719 832 zł cena
    • 44 918 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dancoal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Łozienicy (KRS 0000308553) ogłasza przetarg pisemny z możliwością zarządzenia dodatkowej aukcji na sprzedaż...

  • Funkcjonalny garaż z regałami i oświetleniem.

    Szczecin

    • 60 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję solidny, murowany garaż położony przy ulicy Rugiańskiej – miejsce, które sprawdzi się nie tylko jako bezpieczna przestrzeń do parkowania auta, ale również jako...

  • Szczecin-dom dla działalności

    Szczecin » ul. Zdrojowa

    • 1 799 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 656 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny zadbany, doskonale doświetlony dom o powierzchni około 235 m2 posadowiony na zagospodarowanej działce gruntu 587 m2 w pełni ogrodzony.Nieruchomość, nadaje się doskonale...