• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pabianice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

(78)
  • Lokal,  Gorzów Wlkp - Centrum,  12 500 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 12 500 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 12 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjny lokal usługowo - użytkowy o powierzchni 250 m2 usytuowany na poziomie -1 w IV kondygnacyjnym budynku handlowym położony w Gorzowie Wielkopolskim...

  • WYNAJMĘ LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY 30 m2 PARTER
    1 / 3
    WYNAJMĘ LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY 30 m2 PARTER

    Gorzów Wielkopolski

    • 990 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY 30 m2 PARTER Z WITRYNĄ W ŚCISŁYM CENTRUM GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO. Lokal o pow. 30 m2 z dużą witryną, na parterze centrum handlowego, 1 pomieszczen...

  • Lokal Biurowy 27 m2
    1 / 4
    Lokal Biurowy 27 m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    4. 2. LOKAL NR 103 B, ul. Myśliborska 22 LOKAL WOLNY Lokal biurowy świeżo odnowiony, zlokalizowany na 1 piętrze obiektu handlowo-usługowego, charakteryzującego się wysokim stan...

  • Lokal użytkowy - usługi medyczne lub beauty
    1 / 5
    Lokal użytkowy - usługi medyczne lub beauty

    Gorzów Wielkopolski

    • 246 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, zlokalizowany w budynku o profilu usługowym zdominowanym przez usługi medyczne. Szczegóły dotyczące oferowanego lokalu: - powierzchnia: 27,4...

  • Do wynajęcia powierzchnia biurowa 24mkw, 1 piętro
    1 / 5
    Do wynajęcia powierzchnia biurowa 24mkw, 1 piętro

    Gorzów Wielkopolski

    • 400 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy, o powierzchni 24mkw, usytuowany na 1 piętrze, dwukondygnacyjnego, budynku biurowo-socjalnego w Gorzowie Wlkp. W budynku znajdują się również in...

  • Lokal w centrum medycznym - możliwy dochód pasywny
    1 / 7
    Lokal w centrum medycznym - możliwy dochód pasywny

    Gorzów Wielkopolski

    • 251 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 27,90 m2, zlokalizowanego na największym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń wypo...

  • POMIESZCZENIE MAGAZYNOWE 30 mkw wynajmę
    1 / 3
    POMIESZCZENIE MAGAZYNOWE 30 mkw wynajmę

    Gorzów Wielkopolski

    • 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni 30 mkw znajdujące się w samodzielnym budynku, prąd, woda, teren ogrodzony. Lokal bez ogrzewania. Cena najmu- 800 zł m-c + vat.

  • Lokal z pewną umową najmu lub dla siebie
    1 / 8
    Lokal z pewną umową najmu lub dla siebie

    Gorzów Wielkopolski

    • 776 700 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu użytkowego przeznaczonego na gabinet / gabinety medyczne. Nieruchomość doskonale widoczna z ulicy, duże natężenie ruchu pieszego i s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Lokal Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 150 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 5 276 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal usługowo handlowy o pow. 218 m2 zlokalizowany na poziomie -1 w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym - biurowym, położony Gorzowie Wielkopolskim – Osied...

  • Lokal,  Gorzów Wlkp - Centrum,  3 000 zł
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 3 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 30 m2 usytuowane na poziomie I piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. Gabine...

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 1 250 zł
    1 / 6
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 1 250 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 250 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany lokal usługowy położony w Centrum Handlowym w ścisłym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na powierzchnię 20 m2 wchodzi przestronna sal...

  • Lokal,  Gorzów Wlkp - Centrum, 65 540 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 65 540 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 65 540 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 22,6 m2 usytuowany na III piętrze V kondygnacyjnego Centrum Handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. N...

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 299 000 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 299 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 463 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 67 m2 usytuowany na III piętrze V kondygnacyjnego Centrum Handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. Wys...

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum,  2 500 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 2 500 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 128 m2 usytuowany na II piętrze w IV piętrowym nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oraz portiernię. Budynek położony w Gorz...

  • Lokal open space w nowoczesnym budynku z windą
    1 / 16
    Lokal open space w nowoczesnym budynku z windą

    Gorzów Wielkopolski

    • 15 360 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia lokalu o powierzchni około 192 m2, położonego na poziomie -1, w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. Idealnie n...

  • Lokal,  Gorzów Wlkp,  2 500 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp, 2 500 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powowierzchni 66,21 m2 usytuowany na poziomie parteru w II kondygnacyjnym budynku usługowym położony w Gorzowie Wielkopolskim. W skład pow...

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 111 000 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 111 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 150 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 45,8 m2 usytuowany na III piętrze V kondygnacyjnego Centrum Handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. N...

  • Lokal do wynajęcia
    Lokal do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gorzów Wielkopolski,centrum Cena wynajmu:2300 zł Powierzchnia: 36 Do wynajęcia lokal użytkowy, o pow. 36 mkw, zlokalizowany centrum Lokal usytuowany jest na parterze pawilonu handl...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie
    1 / 5
    WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie

    Deszczno

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKALE na biuro, usługi w Deszcznie Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 50 m2 na parterze budynku w miejscowości Deszczno, 12 km od Gorzowa Wlkp.. Lokal składa się z...

  • 1 / 4
    Lokal Myślibórz, ul. Bohaterów Warszawy

    Myślibórz » ul. Bohaterów Warszawy

    • 875 460 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 038 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny z długoterminowym najemcą (Apteka). Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony na parterze budynku w centrum miasta w m. Myślibórz przy ulicy Bohat...

  • Kiosk centrum Mysliborza do wynajęcia
    Kiosk centrum Mysliborza do wynajęcia

    Myślibórz

    • 550 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Cena 550zl plus oplaty tel [tel]

  • Sprzedam lokal 74,28m2 , Witnica
    1 / 15
    Sprzedam lokal 74,28m2 , Witnica

    Witnica

    • 339 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 74,28m2 znajdujący się w świetnej lokalizacji w centrum Witnicy przy ul. Pocztowej. Lokal charakteryzuje się: - Dużymi witrynami, zapewniają...

  • Pawilony usługowe, gastronomiczne, handlowe
    1 / 10
    Pawilony usługowe, gastronomiczne, handlowe

    Skwierzyna

    • 32 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pawilony o dowolnym wymiarze i wyposażeniu. Wszystkie kontenery wykonane są na konstrukcji stalowej z płytą warstwową z rdzeniem poliuretanowym oraz mają instalację elektryczną Po...

  • Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość inwestycyjna pod obiekt eventowy / dom weselny / agroturystykę 2 budynki po generalnym remoncie | duża działka | gotowy obiekt do adaptacji Powierzchnia użytkowa łąc...

  • Lokal Skwierzyna
    1 / 8
    Lokal Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Skwierzynie, miejscowości oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic...