• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jędrzejów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Zgierzem

(65)
  • SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica
    1 / 4
    SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w wolno stojącym pawilonie 36 m2 + piwnica 80m2 . Lokalizacja Łódź Widzew ul. Sacharowa 67 Tel.5********70 Doskonały na działalność handlową lub usługową. Idealny np. dla wet...

  • Hotel Daria, dworek- zabytek
    1 / 10
    Hotel Daria, dworek- zabytek

    Łódź

    • 7 999 999 zł cena
    • 912 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt mieszkalno-pensjonatowy wraz z zabudowaniami gospodarczymi, garaże ,warsztat, stajnia , siodlarnia , stróżówka Budynek wpisany do rejestru zabytków . / kubaturowo,...

  • Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal
    1 / 4
    Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal

    Łódź

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji - nabycia lokalnego handlowo-usługowego o niepowtarzalnych walorach, znajdującego się przy jednej z głównych ulic miasta. Po gruntow...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. Nawrot

    Łódź » Śródmieście » ul. Nawrot

    • 4 500 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w ścisłym centru miasta- ulica Nawrot 12. (150m2). Wejście z klatki schodowej. Doskonała lokalizacja, miejsca parkingowe na 7 samochodów W CENIE. Teren monito...

  • 1 / 2
    Lokal Łódź ul. Piotrkowska

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 12 450 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica oddana do użytku w 1937r. Położona w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej (część jezdna). Usytuowana wzdłuż ulicy w zabudowie zwartej, budynek wielokondygnacyjny. W budyn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Brzeziny ul. Świętej Anny

    Brzeziny » ul. Anny

    • 42 500 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal w doskonałej lokalizacji- Brzeziny ulica Świętej Anny. Parter. Wejście z ulicy. Rolety antywłamaniowe. Witryna Na przeciwko lokalu parking. Pomieszczenie główn...

  • Lokal użytkowy Ktery gm. Krzyżanów
    1 / 7
    Lokal użytkowy Ktery gm. Krzyżanów

    Ktery

    • 150 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż sklep spożywczy wraz z wyposażeniem w miejscowości Ktery, gmina Krzyżanów. Powieżchnia sklepu 60 m2, dwa pomiesczenia i toaleta. Powierzchnia działki: 212...

  • Lokal użytkowy Wilczkowice Górne gm. Łęczyca
    1 / 12
    Lokal użytkowy Wilczkowice Górne gm. Łęczyca

    Wilczkowice Górne

    • 230 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż działkę usługową wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Wilczkowice nad Szosą, 6km od Łęczycy. Działka jest położona tuż przy drodze wojewódzkiej DW7...

  • Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa
    1 / 10
    Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 690 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Sprzedaży Lokalu Handlowo/Usługowego w Pabianicach, ul. Zamkowa Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu handlowo/usługowego zlokalizowanego w Pabianicach, przy uli...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 9 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala o łącznej pow. 900 m2 , zlokalizowana na pierwszym piętrze obiektu magazynowo - przemysłowego we wschodniej części miasta. Lokal idealnie nadaje się do dz...

  • Nowe

    Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 6 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na parterze o pow. 400 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni na hali. Ogólna powierzchnia 580 m2 p...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 16 750 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn na I piętrze o pow. 670 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni na hali. Budynek pos...

  • Nowe

    Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 8 700 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na parterze o pow. 580 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni na hali. Oferowana powierzchnia po...

  • Nowe

    Lokal Pabianice ul. Zamkowa

    Pabianice » ul. Zamkowa

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokale biurowe o pow. 30 m2 na parterze w centrum Pabianic. Prestiżowa lokalizacja w odrestaurowanej kamienicy z ochroną. Miejsca parkingowe przed posesją. O...

  • Nowe

    Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 2 700 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na parterze o pow. 180 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni na hali. Ogólna powierzchnia 580 m2 p...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 3 600 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy na I piętrze o pow. 90 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Nowoczesny design, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni oraz...