Kazo / Lokale użytkowe / Lokale-uzytkowe Warszawa / Wola / rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego
lokal na sprzedaż
10 maj 2026

Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

Warszawa Wola rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 9 godzin temu, Niedziela, 10 maj 2026 22:20
5 100 zł 12 m2
5 100 zł 12 m2 425 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 12 m2
Cena za metr 425 zł/m2
ID oferty K37532533

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: 3-osobowe umeblowane biuro na 5 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego,
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email] />
--------------Bez prowizji od Najemcy---------

Prywatny pokój do wyłącznej dyspozycji Najemcy.
Pełne umeblowanie.
Lokal z optymalnym dostępem naturalnego światła.

Mięsięczny koszt najmu netto: od 5100 PLN,

Zalety biura:
-obsługa recepcji + odbiór poczty przychodzącej,
-wstęp do stref coworkingowych: relaksu, gier, biblioteki, pokoju do rozmów,
-społeczność wsparcia biznesu, networking,
-dostęp do nowoczesnych sal konferencyjnych, od 4 do 16 osób,
-event zone dla 60 osób,
-pełny monitoring,
-korzystania z oferty partnerskiej Wynajmującego: artykuły w pismach branżowych, akademia komputerowa dla dorosłych i dzieci,
-bezpłatny wstęp na wydarzenia, poczęstunki organizowane przez Wynajmującego,

Dodatkowe benefity dla Najemców:
-codzienne sprzątanie,
-internet WiFi. LAN (światłowód),
-kawa, herbata, owoce, filtrowana woda,
-pełne wyposażenie w meble , w tym biurka,
-prysznice na powierzchni ,
-sprzęt biurowy ( drukarka i niszczarka dokumentów),

Spersonalizowaną ofertę najmu, klient otrzymuje po obejrzeniu powierzchni serwisowanej.

Umowa:
-umowa na 6 miesięcy,
-1-miesięczny depozyt brutto,
-pakiet 4 godzin na sale konferencyjne,
-pakiet na wydruki: 150 stron/osobę,

Na poziomie "-1" znajdują się powierzchnie magazynowe, które Najemcy mogą dodatkowo wynająć.