Kazo / Lokale użytkowe / Lokale-uzytkowe Warszawa / Wola / rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego
lokal na sprzedaż
27 mar 2026

Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

Warszawa Wola rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 1 miesiąc temu, Piątek, 27 marzec 2026 19:20
14 000 zł 28 m2
14 000 zł 28 m2 500 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 28 m2
Cena za metr 500 zł/m2
ID oferty K37498902

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6-8 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email]

------------Bez prowizji od Najemcy----------

Kameralne biuro urządzone w nowoczesnym kreatywnym stylu.
Dwa połączone pokoje biurowe.
Każdy z pokoi ma też osobne wejście z korytarza.
Lokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.
Biuro wyposażone w meble, tj. biurka, fotele, kontenerek i dużą szafę.
Powierzchnia z optymalnym dostępem naturalnego światła.

Miesięczne koszty najmu netto: 1750 PLN/stanowisko pracy

Cena najmu biura serwisowanego obejmuje nie tylko najem samego wyposażonego gabinetu, ale również:
-tabliczkę z nazwą firmy przed gabinetem,
-dostęp do biura przez całą dobę,
-dostęp do infrastruktury biurowej tj. drukarki, skanera, faxu,
-codzienne sprzątanie gabinetu,
-opłaty licznikowe, ogrzewanie, klimatyzację,
-dostęp do internetu przez WiFi i kabel,
-korzystanie z wewnętrznej kawiarni
-obsługę recepcyjną w godzinach 9-17.
-pakiet godzinowy sal konferencyjnych w cenie (zależnie od liczby stanowisk pracy),
- dostęp do sprzętu audiowizualnego,
-obsługę gości podczas spotkań w salach konferencyjnych (serwis kawowy),

Zalety biura serwisowanego:
-elastyczność warunków umowy,
-możliwość indywidualnego dostosowania powierzchni bez dodatkowych kosztów,
-profesjonalna obsługa recepcji,
-dostęp do sal konferencyjnych,