lokal na sprzedaż
2 kwi 2026

Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:20
42 750 zł 86 m2
42 750 zł 86 m2 498 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 86 m2
Cena za metr 498 zł/m2
ID oferty K37500531

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 19 osób na 9 piętrze nowoczesnego biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska.
poleca Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email]

----------Bez prowizji od Najemcy-------------

Oferowany lokal biurowy to jeden pokój biurowy z wejściem z korytarza.
Lokal umeblowany i gotowy do wejścia od zaraz.
Pomieszczenie do wyłącznej dyspozycji Najemcy.
Najemca ma do swojej dyspozycji biurka, komfortowe fotele, szafki.
Powierzchnia z doskonałym dostępem naturalnego światła; z okien można podziwiać panoramę stolicy.
Obsługa recepcyjna i sprzątanie biura są wliczone czynsz najmu.
Najemca ma też dostęp do nowoczesnego wyposażenia biurowego i kuchni.

Miesięczne koszty najmu netto: 42750 PLN.

Takie biuro to idealny wybór, gdy potrzeba cichego i spokojnego miejsca do wykonywania służbowych obowiązków, które wymagają skupienia. W prywatnym biurze każdy ma doskonałe warunki do kreatywnej i wydajnej pracy.
Biuro serwisowane doskonale sprawdzi się jako przestrzeń dla dla małych i dużych firm.

Dostęp przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Sala konferencyjna.
Możliwość wynajęcia sali konferencyjnej, czy przestrzeni eventowej różnej wielkości.
Ułatwia to organizowanie spotkań biznesowych i planowanie nowych strategii.
Każda z sal jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt (projektory nagłośnienie, mikrofony) i szybkie łącze internetowe, co ułatwia udział w spotkaniu osobom z każdego zakątka świata.