lokal na sprzedaż
16 maj 2026

Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

Warszawa Mokotów ul. Jana III Sobieskiego
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 1 dzień temu, Sobota, 16 maj 2026 15:20
17 850 zł 54 m2
17 850 zł 54 m2 331 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 54 m2
Cena za metr 331 zł/m2
ID oferty K37535012

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 15 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego.
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email]

-----------Bez prowizji od Najemcy--------

Umeblowane i wykończone w najwyższym standardzie biuro z dostępem 24h na dobę, kontrolą dostępu i łączem internetowym (kabel, wifi).
(wszystkie media wliczone w cenę (elektryczność, ogrzewanie, klimatyzacja, woda) - za całe biuro gotowe do pracy co miesiąc otrzymują Państwo jedną czytelną fakturę).
Jeden duży pokój biurowy.
Biuro przeznaczone maksymalnie dla 15 osób.
Sufity podwieszane.
Klimatyzacja.
Wykładzina dywanowa na podłodze.
Duża liczba okien zapewnia optymalny dostęp naturalnego światła.
Możliwość zmiany aranżacji powierzchni.
Powierzchnia 54m2
Miesięczny koszt najmu netto: od 1190 PLN/osobę.
(wszystkie media wliczone w cenę (elektryczność, ogrzewanie, klimatyzacja, woda) - za całe biuro gotowe do pracy co miesiąc otrzymują Państwo jedną czytelną fakturę),

Adres możliwy do wykorzystania w celach korespondencyjnych i/lub rejestracyjnych firmy
Dostęp do salki konferencyjnej do 4 osób-2h dziennie, w godzinach otwarcia centrum (8:30-16:30).
Dostęp do w pełni wyposażonej kuchni (lodówki, mikrofalówki, sztućce talerze).

A, dodatkowo w pakiecie biurowym:
- stacjonarny numer telefonu plus aparat klasy biurowej (rozmowy są rozliczane wedle faktycznego zużycia),
- spersonalizowaną obsługa Recepcji i Kierownika Biura,