lokal na sprzedaż
18 maj 2026

Lokal Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich

Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 57 minut temu, Poniedziałek, 18 maj 2026 14:20
1 680 zł 24 m2
1 680 zł 24 m2 70 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 24 m2
Cena za metr 70 zł/m2
ID oferty K37535535

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow.24 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskich
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email]

-------------Nie pobieramy prowizji od Najemcy-----------

Lokal biurowy znajdujący się w budynku biurowym na warszawskim Bemowie.

Dwa połączone pokoje, każdy wielkości około 12 m2.
Wejście z korytarza.
Lokal z optymalnym dostępem naturalnego światła.
Otwierane okna.
Wykładzina zmywalna na podłodze.
Najemca otrzymuje lokal odmalowany.
Na odświeżenie lokalu, Wynajmujący potrzebuje około 3-4 dni, ale zależy to od indywidualnych ustaleń z Najemcą.

Aneks kuchenny w korytarzu.
Ogólnodostępne toalety dla Najemców znajdują się w korytarzu.
Istnieje możliwość skorzystania z mebli pozostawionych przez poprzednich najemców, z tym że nie są one wysokiej jakości.

Sala konferencyjna:
W budynku znajduje się sala konferencyjna idealna na spotkanie biznesowe czy szkolenie dla niewielkiej grupy osób.
Dostępność (do potwierdzenia) oraz koszt sali, są ustalane każdorazowo z Wynajmującym.

Powierzchnia z przeznaczeniem na działalność biurową czy nieuciążliwe usługi.

Na miesięczne koszty najmu składają się:
-czynsz :1680 PLN,
Koszty eksploatacyjne (poza parkowaniem i internetem) są ujęte w czynszu.
Tabliczka informująca o firmie Najemcy została wliczona w czynsz.
Korzystanie ze skrzynki pocztowej-wliczone w czynsz

Internet:
-opcjonalnie,