• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kościelisko

(44)
  • Apaprtament z widokiem na Giewont

    Kościelisko

    • 950 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W okolicy Zakopanego są jeszcze piękne, spokojne miejsca, których magii nie zniszczył galopujący przemysł turystyczny. Nie wierzysz? To przeczytaj opis! Przedmiotem sprzedaży je...

  • Bliźniak Kościelisko Szeligówka

    Kościelisko

    • 990 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połówka bliźniaka (samodzielne mieszkanie) w zespole trzech budynków jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym. * trzy sypialnie * wentylacja mechaniczna z rekuper...

  • Sprzedam Apartament Kościelisko 2 pokoje -dobra lokalizacja

    Kościelisko

    • 447 120 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Rozważasz kupno dochodowej inwestycji, ale najlepiej takiej, w którą nie trzeba wkładać na początek czasu, pracy i dodatkowych pieniędzy na to, aby doprowadzić ją do dobrego stanu?...

  • Apartament dwupoziomowy w Kościelisku k / Zakopane
    Apartament dwupoziomowy w Kościelisku k / Zakopane

    Kościelisko

    • 1 500 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 14 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam apartament mieszkalny,dwupoziomowy, wyposażony, w Kościelisku k / Zakopanego, Lokal jest usytuowany w budynku przy ul. Karpielówka na piętrze i poddaszu. Całkowita powie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zakopane

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dzianisz

    • 4 390 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zakopane

    • 1 349 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 14 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zakopane

    • 1 950 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    INVESTMENT PROPERTIES SP. Z O. O
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zakopane

    • 2 150 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 30 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zakopane

    • 700 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zakopane

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Zakopanem, bez zgody MSWiA
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe w Zakopanem, bez zgody MSWiA

    Zakopane

    • 899 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zakopane

    • 798 928 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dzianisz

    • 1 399 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zakopane

    • 1 186 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 45 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zakopane

    • 1 861 510 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w centrum Zakopanego
    1 / 16
    Apartament w centrum Zakopanego

    Zakopane

    • 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament w centrum Zakopanego utrzymany w stylu góralskiej chaty, 100 m od Krupówek przeznaczony dla dwóch, czterech lub więcej osób (przedpokój, 2 pokoje z TV LED, radio, w pełn...

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 809 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT NAD STRUMYKIEM - KOŚCIELISKO, ul. Strzelców Podhalańskich. APARTAMENT BARDZO PRZESTRONNY 55m2 + ogródek. Składa się z: - przestronnego salonu; - otwartej kuc...

  • Mieszkanie Zakopane ul. Krupówki

    Zakopane » ul. Krupówki

    • 1 166 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 20 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE PRZY KRUPÓWKACH Mam w sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie pod względem lokalizacji oraz możliwości. Mieszkanie w prawdzie jest do remontu ale stwarza wiele możli...

  • Dom Ząb

    Ząb

    • 2 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GOTOWY BIZNES - do sprzedania TRZY DOMY pod wynajem dla turystów. ZĄB to najwyżej położona miejscowość w Polsce, przepiękne tereny widokowe i spacerowe - do centrum Zako...

  • Piękna działka widokowa u stóp TATR
    1 / 5
    Piękna działka widokowa u stóp TATR

    Suche

    • 299 000 zł cena
    • 6 419 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka rolna idealnie nadająca się pod osadę glampingową. Znajduje się w turystycznej miejscowości Suche koło Zakopanego. Numer ewidencyjny 820/3...

  • Działka budowlana w górach Dzianisz
    1 / 10
    Działka budowlana w górach Dzianisz

    Dzianisz

    • 599 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 811/1 o powierzchni 1443m2 położona w miejscowości Dzianisz (około 10 km od Zakopanego i 5 km od Term Chochołowskich). Na działce media: prąd i wod...

  • 1 / 4
    Działka Suche

    Suche

    • 750 000 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rolno-leśna o powierzchni 5.460m2. Działka z dojazdem przez RAFACZÓWKI, położona w otoczeniu natury - górskich łąk, lasów i widoków na Tatry. W pobliżu...

  • Działka budowlana 15 km od Zakopanego
    1 / 9
    Działka budowlana 15 km od Zakopanego

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3 km od Term Chochołowskich - Dzianisz Działka nr ewid. 803/436 Powierzchnia: 1271 m2 Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 36x34 m Dojazd:...

  • Mieszkanie Zakopane
    Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 749 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe na II piętrze o powierzchni 36 m2, z bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Składa się z przestronnego pokoju z balkonem, kuchni, sypialenki, łazienki oraz prz...

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 1 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości " MICHALIK" z Zakopanego ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży apartamentu o łącznej powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z:...

  • Dom Dzianisz
    1 / 16
    Dom Dzianisz

    Dzianisz

    • 1 499 999 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KLIMATYCZNY DOM W GÓRACH – DZIANISZ | 178 m² | WIDOK NA TATRY TRADYCYJNY DOM Z DUSZĄ W SERCU PODHALA Na sprzedaż WYJĄTKOWY, KLIMATYCZNY DOM W DZIANISZU, położony w malowniczej miej...

  • Mieszkanie Zakopane ul. Stroma

    Zakopane » ul. Stroma

    • 920 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Mieszkanie dwu poziomowe zlokalizowane na drugom piętrze niedu...

  • Zasypiaj przy szumie potoku – Dzianisz
    1 / 14
    Zasypiaj przy szumie potoku – Dzianisz

    Dzianisz

    • 597 000 zł cena
    • 5 410 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie przestrzeń Cię nie ogranicza, a sąsiedzi nie zaglądają w okna? Ta wyjątkowa nieruchomość w Dzianiszu to rzadkie połączenie dużej części budowlanej z rozległy...

  • Apartament wynajmę
    Apartament wynajmę

    Zakopane

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia na dłuższy okres czasu 2 pokoje z kuchnią i łazinką oraz własny korytarz . Czynsz plus kaucja 1 miesiąc plus koszta prądu , wody i wywozu śmieci . Ogrzewanie w cenie c...

  • apartament 70 metrów wynajmę na dłużej
    apartament 70 metrów wynajmę na dłużej

    Zakopane

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia na dłuższy okres czasu czynsz plus media : prąd , woda , śmieci

  • Apartament do wynajęcia na dłuższy okres czasu
    Apartament do wynajęcia na dłuższy okres czasu

    Zakopane

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament dwa pokoje z kuchnią korytarz do wynajęcia na dłużej wyposażony z jednym miejscem parkingowym w zalesionej okolicy na Krzeptówkach . Tel.[tel]

  • Działka z rozpoczętą budową w Dzianiszu Górnym
    1 / 16
    Działka z rozpoczętą budową w Dzianiszu Górnym

    Dzianisz

    • 599 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA Z ROZPOCZĘTĄ BUDOWĄ | 1287 m² | DZIANISZ GÓRNY | GMINA KOŚCIELISKO Twoje miejsce w sercu Podhala przestrzeń, widok i gotowy start inwestycji W malowniczej części Dzianisz...

  • Działka budowlana w Dzianiszu
    1 / 16
    Działka budowlana w Dzianiszu

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Dzianisz, gmina Kościelisko, powiat tatrzański Powierzchnia: 1271 m2 Cena: 550 000 zł Działka nr. ewid: 803/436 Działka w kształcie z...