• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Puck

(4)
  • Mieszkanie Puck, Nowy Świat
    Mieszkanie Puck, Nowy Świat

    Puck

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | BLISKO PLAŻY | 1 POKÓJ | CZĘŚCIOWO UMEBLOWANE | PUCK | Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Nowy świat w Pucku. W mieszkaniu były wymieniane okna, drzwi, pane...

  • Mieszkanie Puck, Rybacka
    1 / 13
    Mieszkanie Puck, Rybacka

    Puck

    • 479 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | BLISKO PLAŻY | DO WEJŚCIA | 2 POKOJE | SŁONECZNE | BLISKO CENTRUM | PUCK Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Rybackiej w Pucku. Lokal o powierzchni 39.99 m2 składa się z: - prz...

  • Mieszkanie Puck ul. Nowy Świat

    Puck » ul. Nowy Świat

    • 490 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Puck ul. Nowy Świat (odległość ok. 50 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 700 m od molo, ok. 800 m od Starego Rynku, ok. 1,4 km od dworca PKP i PKS)Przytulna kawalerka o pow. 25,98 m2 poł...

  • cicha okolica, 2km od morza!
    1 / 6
    cicha okolica, 2km od morza!

    Puck

    • 331 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Reda

    • 372 416 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 641 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Reda

    • 269 867 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Reda

    • 231 031 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rumia

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rumia

    • 325 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rumia

    • 293 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Rumia! Dobra cena i dobra lokalizacja
    1 / 4
    Rumia! Dobra cena i dobra lokalizacja

    Rumia

    • 282 668 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Reda

    • 335 824 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Reda

    • 409 542 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Apartament inwestycyjny w świetnej lokalizacji!!
    1 / 6
    Apartament inwestycyjny w świetnej lokalizacji!!

    Rumia

    • 287 040 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    ALB Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z ogródkiem ul. Fenikowskiego Wejherowo
    1 / 9
    Mieszkanie z ogródkiem ul. Fenikowskiego Wejherowo

    Wejherowo

    • 380 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • kawalerka Rumia okazyjna cena 3 km do Gdyni!
    1 / 6
    kawalerka Rumia okazyjna cena 3 km do Gdyni!

    Rumia

    • 267 424 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • mieszkanie z ogródkiem Rumia 3 km do Gdyni!
    1 / 6
    mieszkanie z ogródkiem Rumia 3 km do Gdyni!

    Rumia

    • 283 420 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rumia

    • 399 999 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bolszewo gm. Wejherowo, Słoneczna
    1 / 6
    Mieszkanie Bolszewo gm. Wejherowo, Słoneczna

    Bolszewo

    • 468 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    | 2 POKOJE | NOWE BUDOWNICTWO | OGRÓD | MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE | SŁONECZNE | Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m2 ze sporym ogrodem, znajdujące się na parterze...

  • Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego

    Pogórze

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | 2 POKOJE | SALON Z WYJŚCIEM NA DUŻY BALKON | CICHA OKOLICA | POGÓRZE | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone...

  • Mieszkanie Wejherowo, Osiedle 1000-lecia Państwa Polskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Wejherowo, Osiedle 1000-lecia Państwa Polskiego

    Wejherowo

    • 339 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wejherowo, os. 1000-lecia Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu 1000-le...

  • Mieszkanie Wejherowo, Fenikowskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Wejherowo, Fenikowskiego

    Wejherowo

    • 370 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | OSIEDLE FENIKOWSKIEGO | PARTER | OGRÓDEK | WEJHEROWO | LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakt...

  • Mieszkanie Rumia ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 2 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w kameralnej inwestycji Przystań Rumia - to kompleks nowoczesnych budynków usytuowanych w sąsiedztwie CH Port Rumia, restauracji, szkół, kości...

  • Mieszkanie Rumia gm. Wejherowo Janowo, Gdańska
    1 / 9
    Mieszkanie Rumia gm. Wejherowo Janowo, Gdańska

    Rumia

    • 1 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! 2 POKOJE | WYNAJEM | BLISKO SKM | BLISKO CENTRUM | PIWNICA | WYPOSAŻONE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m2, po...

  • Mieszkanie Rumia, Roszczynialskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Rumia, Roszczynialskiego

    Rumia

    • 450 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | 2 POKOJE | UMEBLOWANE | SŁONECZNE | GARAŻ | CICHA OKOLICA | BLISKO SKM | PIWNICA | RUMIA | LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w samym centrum Rumi, w doskonałej lokalizacji...

  • Kawalerka 6 km od morza, Krokowa Centrum, super lokalizacja
    1 / 16
    Kawalerka 6 km od morza, Krokowa Centrum, super lokalizacja

    Krokowa

    • 185 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka blisko morza, w centrum Krokowej w zadbanym, ocieplonym budynku, po remoncie dachu i klatki schodowej. Mieszkanie do zamieszkania, przez 20 lat było wykorzystywane tylko...

  • Mieszkanie Strzelno ul. Wiejska

    Strzelno » ul. Wiejska

    • 225 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Strzelno ul. Wiejska (odległość ok. 5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 9 km do Pucka, ok. 22 km do Redy, ok. 5 km do Władysławowa) na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,97 m2 poło...

  • Kawalerka 37,89m2 Rumia Janowo | OJP3/B/P1/15
    1 / 9
    Kawalerka 37,89m2 Rumia Janowo | OJP3/B/P1/15

    Rumia

    • 371 274 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Najważniejsze atuty Wszystko pod ręką: Biedronka, apteka, siłownia, kawiarnia, stomatolog, paczkomat na piechotę. Granica Gdyni 2 minuty samochodem, SKM 5 minut rowerem. Podwyższ...

  • Kawalerka 36,32m2 Rumia Janowo | OJP3/B/P1/11
    1 / 11
    Kawalerka 36,32m2 Rumia Janowo | OJP3/B/P1/11

    Rumia

    • 355 890 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rumia ul. Błoń Janowskich

    Rumia

    • 281 865 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na ulicy Błoń Janowskich, w Rumi, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka fantastycznego...

  • Mieszkanie Reda ul. Marynarska

    Reda » ul. Marynarska

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 34 m2 usytuowana na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku wybudowanym w 2020r.Budyn...

  • Idealne jako pierwsze mieszkanie
    1 / 6
    Idealne jako pierwsze mieszkanie

    Rumia

    • 283 616 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo
    1 / 6
    25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo

    Kosakowo

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Okazja! Lokal 5 minut od plaży Mosty/Mechelinki
    1 / 3
    Okazja! Lokal 5 minut od plaży Mosty/Mechelinki

    Mosty

    • 348 610 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kompaktowy apartament 5 min od plaży + ogród + miejsce parkingowe | Mosty !!!przy zakupie lokalu do końca maja komórka lokatorska cenie mieszkania!!! Na sprzedaż lokal nr 13 o po...