• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łukowa
  • Luborzyca
  • Wałbrzych
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Puck

(5)
  • Mieszkanie Puck ul. Hieronima Derdowskiego

    Puck » ul. Derdowskiego

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż  3-pokojowe mieszkanie w Pucku o łącznej powierzchni użytkowej 46,5m2 położone nieopodal Zatoki Puckiej!   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - pl...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 582 656 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 649 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe z antresolą kilka minut od zatoki puckiej

    Puck

    • 479 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kameralna inwestycja w odległości kilku minut od Zatoki Puckiej. Osiedle składać się będzie z trzech 2-piętrowych budynków. Każdy z dostępem do hali garażowej oraz cichobieżnej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 850 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują swojego "miejsca nad morzem", gdzie przez cały rok, bez ograniczeń i w dowolnym czasie będą mogły wypoczywać i nabierać energii płyn...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 1 498 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WAŻNA INFORMACJA!Apartament tuż po generalnym remoncie!LOKALIZACJA:Mieszkanie/apartament położone we Władysławowie w doskonałej lokalizacji tuż przy deptaku i 50 metrów od plaży. O...

  • ⭐ Nadmorski Apartament ⭐️ 3 pokoje ⭐️ Ogródek ⭐
    1 / 19
    ⭐ Nadmorski Apartament ⭐️ 3 pokoje ⭐️ Ogródek ⭐

    Władysławowo

    • 589 226 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Gdyńska

    Władysławowo » ul. Gdyńska

    • 410 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo ul. Gdyńska (odległość ok. 1200 m w linii prostej od Zatoki Puckiej , ok. 1700 m do plaży)Władysławowo to nie tylko miasto, to styl życia. Znajdziesz tu przepiękne pla...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 540 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE DO ODŚWIEŻENIA W DOBREJ LOKALIZACJI WE WŁADYSŁAWOWIE LOKALIZACJANieruchomość położona jest w popularnej nadmorskiej miejscowości Władysławowo, której zaletą jest klimat...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 735 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE PARTER Z OGRÓDKIEM - MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA DWA OSOBNE LOKALE POD NAJEM KRÓTKO TERMINOWY B U D Y N E K :To 2-piętrowy niski blok w pierwszej linii zabudowy od Morza w tej...

  • Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości
    Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości

    Władysławowo

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalność, lokalizacja i potencjał inwestycyjny - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Władysławowa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3. piętrze bu...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacer...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

     Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony w meble oraz za...

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Stanisława Wyspiański...

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOŚĆ ! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony w meble...

Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOŚĆ! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem...