• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jaczków

(1)
  • Mieszkanie na wsi u podnóża Karkonoszy
    1 / 8
    Mieszkanie na wsi u podnóża Karkonoszy

    Jaczków

    • 150 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Jaczków niedaleko Kamiennej Góry. To idealna propozycja dla osób s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM

    Boguszów-Gorce

    • 92 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM UL. STRAZACKA 4 M.10 region Dolnoslask BEZ POSREDNICTWA -SPRZEDAJE JAKO OSOBA PRYWATNA Mieszkanie cale wyszpachlo...

  • DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA. GRUT. ATRAKCYJNA LOKALIZACJA!

    Kamienna Góra

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    ydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie...

  • 1 / 3
    Działka budowlana uzbrojona 1487m2 Struga Szczawno-Zdrój

    Struga

    • 185 875 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana uzbrojona (w pasie drogi), położona w Strudze, koło Szczawna- Zdroju. Działka położona jest w cichej, rozwijającej się okolicy, pośród zieleni, z w...

  • Lokal Stare Bogaczowice

    Stare Bogaczowice

    • 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Obiekt z ogromnym potencjałem. Przeznaczenie -baza noclegowa/ agroturystyka. Nieruchomość s...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kamienna Góra

    • 115 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 1 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Boguszów-Gorce

    • 69 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Jabłów rynek pierwotny ul.

    Jabłów

    • 476 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dlaczego to czytasz? Czyż nie dlatego, że masz marzenia? Czy to nie jest dobry moment, aby zacząć myśleć o sobie i je realizować? Masz jedno życie! Omega Estate oferuje do zakupu d...

  • atrakcyjna działka z pięknym widokiem

    Stare Bogaczowice » ul. Świerkowa

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż początek 2026 płaskie działki w kształcie prostokąta o powierzchni po 1000 m2, położone w Starych Bogaczowicach.Aktualny status- w trakcie podziału.Nieruchomości są bardzo...

  • Dom Stare Bogaczowice

    Stare Bogaczowice

    • 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Obiekt z ogromnym potencjałem. Może też pełnić funkcję agroturystyki Nieruchomość składa...

  • Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,
    1 / 6
    Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,

    Jabłów

    • 520 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ STAN SUROWY ZAMKNIĘTY JABŁÓW/BOGUSZÓW GORCE Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniacz...

  • atrakcyjna działka z pięknym widokiem

    Jabłów

    • 134 435 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działki w kształcie prostokąta o powierzchni od 1169 m2 do 1209 m2 położone w Jabłowie, gmina Stare Bogaczowice.Cena 115 zł za m2Nieruchomości są bardzo atrakcyjne poło...

  • Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2
    1 / 16
    Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 2 486 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntowa o powierzchni 2486 m² zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wiek...

  • Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja
    1 / 16
    Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wieku znajdujący się na dużej działce o powierzchni 2486...

  • Działka Jabłów ul.

    Jabłów

    • 85 680 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w górach? Jednak niedaleko cywilizacji? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Jabłów - bo, o nim mowa, to rozwijająca się miejscowość z dobrym dojazdem do miasta, a widok...

  • Okazja Inwestycyjna: Budynek Usługowo-Mieszkalny

    Kamienna Góra

    • 1 449 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Okazja Inwestycyjna: Budynek Usługowo-Mieszkalny przy ul. Parkowej w Kamiennej Górze. Szukasz stabilnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Prezentujemy wolnostojący budynek z 2...

  • Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack
    1 / 8
    Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack

    Kamienna Góra

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, - dużej i wyposażonej kuchni z oknem, - łazienki...

  • MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...

  • Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las
    1 / 8
    Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las

    Boguszów-Gorce

    • 890 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego 18 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: Lokal o powierzchni 30 m2. Ostatnie, 3 piętro. Składa się z salonu,...

  • Mieszkanie Boguszów-Gorce Boguszów
    1 / 6
    Mieszkanie Boguszów-Gorce Boguszów

    Boguszów-Gorce

    • 105 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ** DO REMONTU *** ATRAKCYJNA CENA**** Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszów-Gorce- ulica Kasprowicza Lokal mieszkalny o powierzchni 39,45 m 2 usytu...

  • Działka Jabłów gm. Stare Bogaczowice
    1 / 11
    Działka Jabłów gm. Stare Bogaczowice

    Jabłów

    • 499 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną przy głównym skrzyżowaniu drogi w Jabłowie. Parcela...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Lokal Boguszów-gorce, ul. Górna

    Boguszów-Gorce » ul. Górna

    • 28 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 1 218 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ MIASTA BOGUSZOWA – GORCOGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI w dniu 27 maja 2026 r. LpNazwa i adresnieruchomościObrębNr działkipow., KWCenawyw...

  • działka Jabłów
    1 / 2
    działka Jabłów

    Jabłów

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlana w Jabłowie na nowo powstającym osiedlu domków

  • Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM
    1 / 11
    Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM

    Boguszów-Gorce

    • 92 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    UL. STRAZACKA 4 M.10 region Dolnoslask Mieszkanie cale wyszpachlowane -NIE REGIPSY!! Wymalowane teraz w maju-2023 roku Panele na podlodze w pokoju polozone 2 tyg temu wrz...

  • Działka Boguszów-gorce, ul. Juliusza Słowackiego

    Boguszów-Gorce » ul. Słowackiego

    • 9 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA BOGUSZOWA - GORCOGŁASZA III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI LpNazwa i adresNieruchomościNumer działki pow. w hanumer KWPrzeznaczeniew plani...

  • 2-pok mieszkanie, pet-friendly - Żeromskiego 16
    1 / 8
    2-pok mieszkanie, pet-friendly - Żeromskiego 16

    Boguszów-Gorce

    • 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Żeromskiego 16 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m². Parter...

  • Sprzedam zabytkowy dom
    1 / 3
    Sprzedam zabytkowy dom

    Stare Bogaczowice

    • 750 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klasztor pocysterski 1806 rok. Budynek klasztoru i pomieszczeń gospodarczych Powierzchnia budynku ok. 650 mkw podstawy. Liczba pokoi jest orientacyjna, gdy z budynek ma specyficzn...

  • sprzedam działki pod zabudowę
    1 / 3
    sprzedam działki pod zabudowę

    Kamienna Góra

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działki budowlane bez uzbrojenia pod zabudowę w atrakcyjnej okolicy, miejscowość Szarocin w woj. Dolny Śląsk. W mojej ofercie jest dwie 13 arowe, jedna 11 arowa,...