• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Szczepanów

(3)
  • Dom Szczepanów gm. Marcinowice, Okolice Marcinowic
    1 / 15
    Dom Szczepanów gm. Marcinowice, Okolice Marcinowic

    Szczepanów

    • 1 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu piękny, nowoczesny oraz słoneczny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w cichej i spokojnej miejscowości Szczepanów - okolice Marcinowi...

  • Dom Szczepanów

    Szczepanów

    • 200 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 299 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przy ul. Lipnickiej nr 46 w Szczepanowie położony jest parterowy dom do kapitalnego remontu. Infrastruktura - Energia, Woda, Kanalizacja w budynku, CO węglowe, nieruchomość ogrodzo...

  • Dom Szczepanów ul. Okolice Marcinowic

    Szczepanów

    • 1 459 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny nowy dom wolnostojący w okolicach Marcinowic - Szczepanów, idealny dla rodziny! Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 145 m2, na który składają się: - na parterze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Domek mobilny 48 m2 holenderski, wyposażony, całoroczny, nowy

    Karpacz

    • 247 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    www.verohomes.pl Zapraszamy do kupna domu mobilnego w rozmiarze 48 m2. Domek jest całoroczny, przystosowany do zamieszkania na stałe, docieplony grubą warstwą piany termoizolacy...

  • Dom Karpacz

    Karpacz

    • 6 600 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pensjonat na sprzedaż w sercu Karkonoszy | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - zaufane biuro nieruchomości - z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę inwestyc...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mysłakowice

    • 770 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mysłakowice

    • 770 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Karpacz

    • 11 500 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 11 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Jabłów rynek pierwotny ul.

    Jabłów

    • 476 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dlaczego to czytasz? Czyż nie dlatego, że masz marzenia? Czy to nie jest dobry moment, aby zacząć myśleć o sobie i je realizować? Masz jedno życie! Omega Estate oferuje do zakupu d...

  • Dom w Miłkowie z widokiem na Śnieżkę
    1 / 15
    Dom w Miłkowie z widokiem na Śnieżkę

    Miłków

    • 799 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Miłkowie – 138 m², działka 1194 m², widok na Śnieżkę! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,9 m², położony w spokojnej, malowniczej miejsc...

  • Dom, pensjonat, apartamenty, domki do wynajęcia
    1 / 11
    Dom, pensjonat, apartamenty, domki do wynajęcia

    Karpacz

    • 2 800 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nieruchomość położoną w Karpaczu Dolnym. Budynek jest trzykondygnacyjny o pow całkowitej około 550m2 a użytkowych 319m2 obecnie pełni funkc...

  • Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,
    1 / 6
    Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,

    Jabłów

    • 520 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ STAN SUROWY ZAMKNIĘTY JABŁÓW/BOGUSZÓW GORCE Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniacz...

  • Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja
    1 / 16
    Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wieku znajdujący się na dużej działce o powierzchni 2486...

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Chełmsko Śląskie

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam atrakcyjny dom , . o powierzchni 100 m2 posadowiony na działce 405m2. Dom jest wykonany oraz urządzony funkcjonalnie po gruntownym remoncie zakończonym z końcem 2024 roku....

  • Dom Mysłakowice,
    1 / 3
    Dom Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 590 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, 3-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 94 m², położony na malowniczej działce w miejscowości Mysłakowice, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje się w spo...

  • Okazja Inwestycyjna: Budynek Usługowo-Mieszkalny

    Kamienna Góra

    • 1 449 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Okazja Inwestycyjna: Budynek Usługowo-Mieszkalny przy ul. Parkowej w Kamiennej Górze. Szukasz stabilnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Prezentujemy wolnostojący budynek z 2...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 4
    Dom na sprzedaż

    Karpniki

    • 1 270 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa willa z historią – Karpniki Oferujemy przedwojenną willę o unikalnym charakterze, dawny dom dr. Kurta Deinerta, a w późniejszych latach funkcjonującą jako oś...

  • Dom  gm. Podgórzyn, Nowa
    Dom gm. Podgórzyn, Nowa

    Miłków

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rekreacyjny domek w Podgórzynie (k. Jeleniej Góry) - modnej bazie wypadowej Dolnego Śląska. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik [tel] Dom z wykończeniem pod klucz ( kuchnia...