• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Jaczków

(1)
  • Mieszkanie na wsi u podnóża Karkonoszy
    1 / 8
    Mieszkanie na wsi u podnóża Karkonoszy

    Jaczków

    • 150 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Jaczków niedaleko Kamiennej Góry. To idealna propozycja dla osób s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM

    Boguszów-Gorce

    • 92 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM UL. STRAZACKA 4 M.10 region Dolnoslask BEZ POSREDNICTWA -SPRZEDAJE JAKO OSOBA PRYWATNA Mieszkanie cale wyszpachlo...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kamienna Góra

    • 115 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 1 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Boguszów-Gorce

    • 69 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack
    1 / 8
    Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack

    Kamienna Góra

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, - dużej i wyposażonej kuchni z oknem, - łazienki...

  • MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...

  • Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las
    1 / 8
    Jasne 2 pokoje - Żeromskiego 18, w pobliżu las

    Boguszów-Gorce

    • 890 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego 18 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: Lokal o powierzchni 30 m2. Ostatnie, 3 piętro. Składa się z salonu,...

  • Mieszkanie Boguszów-Gorce Boguszów
    1 / 6
    Mieszkanie Boguszów-Gorce Boguszów

    Boguszów-Gorce

    • 105 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ** DO REMONTU *** ATRAKCYJNA CENA**** Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszów-Gorce- ulica Kasprowicza Lokal mieszkalny o powierzchni 39,45 m 2 usytu...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM
    1 / 11
    Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM

    Boguszów-Gorce

    • 92 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    UL. STRAZACKA 4 M.10 region Dolnoslask Mieszkanie cale wyszpachlowane -NIE REGIPSY!! Wymalowane teraz w maju-2023 roku Panele na podlodze w pokoju polozone 2 tyg temu wrz...

  • 2-pok mieszkanie, pet-friendly - Żeromskiego 16
    1 / 8
    2-pok mieszkanie, pet-friendly - Żeromskiego 16

    Boguszów-Gorce

    • 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Żeromskiego 16 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m². Parter...