• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Szymanów

(1)
  • Działka Szymanów

    Szymanów

    • 950 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Psary - Szymanów - bezpośrednio przy drodze asfaltowej w pobliżu trasy Wrocław - Poznań o pow 6000 mkw. Aktualnie przekształcona na przemysłową nadająca się pod hale, magazyny, hu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA. GRUT. ATRAKCYJNA LOKALIZACJA!

    Strzegom

    • 123 456 789 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 20 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Działka Strzegom ul. Jeleniogórska

    Strzegom » ul. Jeleniogórska

    • 300 000 zł cena
    • 2 339 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu niebanalną działkę - tereny kolejowe - idealna pod inwestycję. Działka o imponującej powierzchni 2339m, z nieaktywnymi torami kolejowymi. Na działce zna...

  • Działka Mokrzeszów

    Mokrzeszów

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Mokrzeszowie! W pobliżu działki jest prąd oraz kanalizacja miejska. Prąd do 100 metrów. Teren działki częściowo ogrod...

  • atrakcyjna działka z pięknym widokiem

    Stare Bogaczowice » ul. Świerkowa

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż początek 2026 płaskie działki w kształcie prostokąta o powierzchni po 1000 m2, położone w Starych Bogaczowicach.Aktualny status- w trakcie podziału.Nieruchomości są bardzo...

  • działka uzbrojona w cichej okolicy

    Chwaliszów

    • 122 280 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa 1019 m2 niezabudowana, położona na nasłonecznionym, płaskim terenie.Nieruchomość z dostępem do drogi utwardzonej, nieogrodzona. Wokół zabudowa zag...

  • Sprzedam działkę z mpzp
    Sprzedam działkę z mpzp

    Modlęcin

    • 40 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry,posiadam na sprzedaż działkę z mpzp,o powierzchni 60 ar z możliwością podziału na kilka działek. Działka znajduje się w miejscowości Modlęcin gm Strzegom pow Świdnicki....

  • Działka usługowa Świebodzice Ciernie
    1 / 4
    Działka usługowa Świebodzice Ciernie

    Świebodzice

    • 1 026 600 zł cena
    • 5 133 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta skierowana dla Inwestora Działka sąsiaduje bezpośrednio z Wałbrzyską Strefą Ekonomiczna " INWEST PARK" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świeb...

  • Działka inwestycyjna Świebodzice Ciernie
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Świebodzice Ciernie

    Świebodzice

    • 1 157 125 zł cena
    • 9 259 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta skierowana dla Inwestora Wyłączność!! Działka w pobliżu Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej " INWEST PARK" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świeb...

  • Działka usługowa Świebodzice Ciernie
    1 / 4
    Działka usługowa Świebodzice Ciernie

    Świebodzice

    • 3 460 000 zł cena
    • 17 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka budowlana 10ar, Stanowice gm Strzegom
    1 / 2
    Działka budowlana 10ar, Stanowice gm Strzegom

    Stanowice

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Staniwicach, gmina Strzegom. Dojazd z obu stron działki. W sąsiedztwie sklep Dino. Wymiary na zdjęciu, nieco ponad 10ar. Ul. Olszańska Przybliżon...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Stanowicach | MEDIA
    1 / 3
    Atrakcyjna działka budowlana w Stanowicach | MEDIA

    Stanowice

    • 279 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Działka budowlana w Stanowicach przy ul. Jaśminowej Działka posiada prostokątny kształt o imponującej długości ok 50 metrów i jest ostatnią działką na ulicy. To punkt...

  • 1 / 3
    Przetarg - działka zabudowana

    Wolbromek

    • 75 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 205/2026Starosty JaworskiegoZ dnia 14 kwietnia 2026 r.STAROSTA JAWORSKIDziałając na podstawie § 6 ust. 1 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z d...