• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Świerzowa Polska

(3)
  • 1 / 2
    Działka Świerzowa Polska

    Świerzowa Polska

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świerzowa Polska - działka budowlana 12 arów w bardzo ładnej lokalizacji z dobrym dojazdem; prąd i gaz przy granicy działki; okolica cicha i spokojna, dużo zieleni. Cena: 120 000...

  • Działka budowlana Świerzowa Polska gm. Chorkówka,
    1 / 6
    Działka budowlana Świerzowa Polska gm. Chorkówka,

    Świerzowa Polska

    • 80 000 zł cena
    • 1 761 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,61 ar, położona w miejscowości Świerzowa Polska, gmina Chorkówka. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 61 x 30. Na dzia...

  • Marzysz o domu blisko Krosna?
    1 / 5
    Marzysz o domu blisko Krosna?

    Świerzowa Polska

    • 89 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości MÓJ DOM ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 9,61 ara, zlokalizowanej tuż przy granicy Krosna, w miejscowości Świerzow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana w Bóbrce

    Bóbrka

    • 35 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną posiadającą aktualne warunki zabudowy w urokliwej miejscowości w Bóbrce

  • DZIAŁKI W ROGACH NA OŚ. DOMKÓW JEDNORODZINNYCH
    1 / 12
    DZIAŁKI W ROGACH NA OŚ. DOMKÓW JEDNORODZINNYCH

    Rogi

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gmina Miejsce Piastowe ATRAKCYJNE DZIAŁKI Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne działki z pięknymi widokami w ROGACH gm. Miejsce Piastowe o pow. 10 /11 ar. Działki są W trakcie uzys...

  • sprzedam działkę budowlaną w Krościenku Wyżnym
    sprzedam działkę budowlaną w Krościenku Wyżnym

    Krościenko Wyżne

    • 140 000 zł cena
    • 1 772 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działke budowlaną w Krościenku Wyżnym na ul. wąskiej nr 4276/2 17.72ar. Potrzebne uzgodnienie przejazdu z sąsiadem na dojazd, na działce kanalizacja. Działka płaska, bez z...

  • Działka z domem 54a w gminie Chorkówka

    Faliszówka

    • 164 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona 54 arowa działka budowlana w na Podkarpaciu w okolicy miejscowości Faliszówka, gmina Chorkówka, pow. krośnieński.Działka na tą chwilę zabudowana...

  • Działka Brzezówka

    Brzezówka

    • 79 900 zł cena
    • 2 291 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o...

  • Działka Korczyna

    Korczyna

    • 135 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Planujesz budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w Ko...

  • Działka 10 ar pod Krosnem
    1 / 2
    Działka 10 ar pod Krosnem

    Szczepańcowa

    • 10 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczepancowa pod Krosnem działka nr.1026/1 pod lasem wym.35/26m.droga z 2 stron a z 2 stron jest 15 ha.lasu Media na sąsiedniej działce działka opisana jest jako łąka.Powaznie zain...

  • Słoneczna działka pod Krosnem
    1 / 2
    Słoneczna działka pod Krosnem

    Szczepańcowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości MÓJ DOM przedstawia Państwu ofertę słonecznej działki położonej w miejscowości Szczepańcowa, gmina Chorkówka, o powierzchni 16 arów. Położona w drugiej linii z...

  • 1 / 4
    Działka blisko Jeziora Solińskiego

    Bóbrka

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 29 arów położona w miejscowości Bóbrka w sercu Bieszczad, gmina Solina, woj. podkarpackie.Idealna zarówno pod budowę domu całorocznego...

  • Działka Brzezówka gm. Hyżne
    1 / 7
    Działka Brzezówka gm. Hyżne

    Brzezówka

    • 445 500 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8100m2 w miejscowości Brzezówka gmina Hyżne. Prezentowana działka ma kształt prostokąta o wymiarach front: 32m, długość: 260m i posiada dostęp do...

  • SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżo
    1 / 4
    SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżo

    Korczyna

    • 720 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżona aż do 720 000 zł! Szukasz idealnego miejsca na rozwój firmy Ta nieruchomość w Korczynie to strzał w dziesiątkę – du...

  • Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny
    1 / 14
    Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny

    Bóbrka

    • 473 290 zł cena
    • 2 491 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz działki w miejscu, które daje ogromne możliwości inwestycyjne? Oferuję na sprzedaż uzbrojoną działkę o powierzchni 24,91 ara, położoną w centrum wsi Bóbrka, tuż obok Solin...

  • Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach
    1 / 16
    Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach

    Bóbrka

    • 692 360 zł cena
    • 3 644 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż wyjątkową, w pełni uzbrojoną działkę o powierzchni 36,44 ara, położoną w malowniczej Bóbrce, tuż obok Soliny – jednej z najbardziej cenionych...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 10
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 145 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedać oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 34 arów, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. To idealne miejsce pod budowę domu w ot...

  • Działka 13 ar
    1 / 6
    Działka 13 ar

    Krościenko Wyżne

    • 50 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka na terenie gminy Krościenko Wyżne w rejonie tzw lotniska Iwonicz, bezpośrednio granicząca z terenem gminy Krosno.

  • Działka budowlana Brzezówka WZ
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezówka WZ

    Brzezówka

    • 130 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Oferuję działkę budowlaną w miejscowości Brzezówka, gmina Ropczyce o powierzchni 12,8 ara, numer działki 178/4. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy oraz dostęp do...

  • Las Łeki Dukielskie
    1 / 5
    Las Łeki Dukielskie

    Łęki Dukielskie

    • 42 000 zł cena
    • 5 572 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna położona w obrębie Łęki Dukielskie. powierzchnia lasu 5572m2. Drzewostan zawiera drzewa około 80 letnie i od 25 lat nie był wcale wycinany.

  • sprzedam las
    sprzedam las

    Bóbrka

    • 302 000 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las, trzy działki: 59 ar, 70 ar, 22 ar, razem 151 ar. Miejscowość Bóbrka, gm. Chorkówka, woj. podkrpackie. Cena: 2000/ar tel: [tel]

  • Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach
    1 / 15
    Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach

    Żeglce

    • 118 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja: Żeglce, gm. Chorkówka, pow. krośnieński, woj. podkarpackie Powierzchnia: 5 działek o różnej powierzchni – możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek Status: Gru...

  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a

    Rogi

    • 7 300 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż działka o powierzchni 10,38 ara (1038 m²) położona w miejscowości Rogi, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących b...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 279 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Wrocanka, gmina Tarnowiec. Numery działek: 209/1,209/2,209/3,209/4,209/5,209/6 Sprzedaż wyłącznie w...

  • Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,
    1 / 7
    Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,

    Wrocanka

    • 110 000 zł cena
    • 2 191 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 219 położonej w miejscowości Wrocanka, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość ma...

  • Działki budowlane Szczepańcowa
    1 / 12
    Działki budowlane Szczepańcowa

    Szczepańcowa

    • 60 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki w miejscowości Szczepańcowa (woj. Podkarpackie) ul. Miodowa. Numery działek i ich powierzchnia: 1972 – 14 ar ( cena: 85 000zł) Zdjęcia poglądowe (zaczerpnię...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 8
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 180 000 zł cena
    • 5 375 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. Powierzchnia działki: 53 ary 75 m Kształt: prostokąt Ukształtowanie terenu: działka...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA
    1 / 11
    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA

    Bóbrka

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA Piękna i atrakcyjna działka w miejscowości Bóbrka, w Gminie Solina. Prężnie działająca Gmina Solina zapewnia wiele atrakcji dla od...

  • Działka Bóbrka gm. Chorkówka
    1 / 6
    Działka Bóbrka gm. Chorkówka

    Bóbrka

    • 1 049 000 zł cena
    • 14 964 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszuk...

  • działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno
    działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno

    Bóbrka

    • 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowańia działke w miejscowości bubrka gmina chorkuwka powiat krosno woj podkarpackie nr działki 370/4 pow 0,15h do działki biegńie droga składająca śie z nr dzi...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Długie

    Długie

    • 27 000 zł cena
    • 3 821 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    TYTUŁ: Sprzedaż działki rolnej nr 687 w miejscowości Długie — konkurs ofert, syndyk masy upadłości SYNDYK MASY UPADŁOŚCI w postępowaniu upadłościowym J.K. – osoby fizycznej niepro...

  • działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha
    działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha

    Łęki Dukielskie

    • 10 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    witam mam do zaoferowania działke o powierzchni 0,17ha połozoną w miejscowości łęki dukielskie gmina dukla powiat krosno województwo podkarpackie nr działki 432

  • Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis
    1 / 9
    Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis

    Głowienka

    • 120 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam-sprzedam działkę budowlaną w Głowience kolo Krosna przy ul.Franciszkańska19 to 8 ar na której znajduje sie domek plus 6 ar działki nad Lubatówką.- mniejsza działka np pod g...