• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Studzionka

(1)
  • Działka Studzionka

    Studzionka

    • 449 000 zł cena
    • 4 580 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną ze stuletnim domem - Studzionka, gm. Pszczyna. Fakty: Powierzchnia całkowita: 4 580 m²...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę w Porębie pow. 1091 m2 Cena 95 000 zł

    Poręba

    • 95 000 zł cena
    • 1 091 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyłączność!!! Do sprzedaży ładna działka budowlana o pow. 1091 m2, położona w w spokojnej i urokliwej okolicy w miejscowości Poręba. Działka znajduje się w miejscowości nieobjęte...

  • K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2
    K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2

    Zarzecze

    • 2 550 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania 1.5ha gruntu budowlanego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe i usługowe w Katowicach Zarzeczu.Media w drodze.Wjazd z drogi publicznej asfaltowej. Zapraszam...

  • 1 / 4
    Działka Frelichów

    Frelichów

    • 179 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana - Chybie, 1500 m² Idealna lokalizacja blisko jeziora, w otoczeniu natury i z pełnym dostępem do mediów! Na sprzedaż atrakcy...

  • 1 / 4
    Działka Chybie

    Chybie

    • 105 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana w Chybiu przy ulicy Leśnej o powierzchni 900m2. Działka bardzo słoneczna, w okolicy dużo zieleni i atrakcyjnych terenów rek...

  • Działka Rudziczka 1600m2
    Działka Rudziczka 1600m2

    Rudziczka

    • 200 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy atrakcyjną działkę budowlaną w Rudziczce 1600m2 , bez szkód górniczych, z pełną infrastrukturą: prądem, wodą, gazem i kanalizacją, dojazd drogą asfaltową, blisko malowni...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 125 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano- usługowa 850 m² - Suszec - media przy działce, asfaltowy dojazd! Działka z przeznaczeniem budowlano-usługowym - idealna pod dom, firmę lub inw...

  • Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Pawłowice, 1430 m² - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1430 m...

  • Działka Mnich

    Mnich

    • 75 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana 1064 m² - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m², położona w spokojnej okolicy w miejscowości...

  • Działka rolna Kobielice ok. 1ha
    Działka rolna Kobielice ok. 1ha

    Kobielice

    • 80 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Kobielice ok. 1ha działka na razie przeznaczona na cele rolne. Możliwość powiększenia gospodarstwa rolnego. lub na rekreacje. Atuty działki: Idealna pod rekreacje – duża...

  • Działka Studzionka ok. 900m2
    Działka Studzionka ok. 900m2

    Pawłowice

    • 98 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Studzionka ok. 900m2 prąd , woda, gaz , . Działka budowlana kształt prostokąta. Większość działek sprzedanych to jest ostatnia działka do sprzedaży. W tej erze dynamiczny...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 628 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana- 3356 m² - Suszec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3356 m², zlokalizowana w Suszcu, w spokojnej okolicy z luźną zab...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 599 000 zł cena
    • 3 759 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa - Suszec, 3759 m², ogrodzona Na sprzedaż działka o powierzchni 3759 m², położona w miejscowości Suszec , z przeznacz...

  • Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.
    1 / 10
    Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.

    Mnich

    • 79 900 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka budowlana, Chybie-Mnich. W MPZP symbol MN, powierzchnia 916 m2 . Teren płaski, dostępne media: woda, en. elektryczna, gaz. Oferta tylko w naszym biurze, serdecznie...

  • Działka Rudziczka 750m2 blisko las
    Działka Rudziczka 750m2 blisko las

    Rudziczka

    • 131 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m². Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej i ziel...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 129 000 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 890 m² - Suszec, powiat pszczyński Idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycje deweloperską. Możliwość kupienia sąsiedniej działki!. Lokaliz...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Chybie

    • 35 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w gminie CHYBIE przy ul. DWORCOWEJ ,uzbrojenie w granicy , mozna zobaczyć w planie przestrzennym gminy Chybie pod nr.63/4 , przeznaczona pod MN , lub działalność nieuciązl...

  • Działka Bąków

    Bąków

    • 3 800 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo- mieszkaniowa. Cała działka jest objęta miejscowym planem. Działka posiada dwa zjazdy z DK81 (wymagają jednak odświeżenia). Część usługowa zajmuje ok. 2,3...

  • Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2
    1 / 2
    Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2

    Mnich

    • 169 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z części budowlanej ok.900 m2 i części rolnej ok.4200 m2. Sprzedaż tylko obu na raz w cenie 169000 zł Mnich, Gmina Chybie, powiat cieszyński. Możliwe p...

  • 1 / 4
    Działka Suszec

    Suszec

    • 799 000 zł cena
    • 5 474 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Piekna działka pod realizację inwestycji developerskiej. Płaska, prostokątna i z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej, zgodnie z MPZP wzdłuż długie granicy działki jest...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 235 000 zł cena
    • 1 627 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1627m2 w otoczeniu zieleni, idealna pod zabudowę domu jedno lub kilkurodzinnego! Działka położona jest w rozwijającej się p&oacu...

  • Działka Strumień

    Strumień

    • 170 000 zł cena
    • 1 437 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż - Strumień, 1437 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1437 m², położona w spokojnej...

  • 1 / 4
    Działka Strumień

    Strumień

    • 145 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Strumień, 1227 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1227 m², położona w spokojnej części miejscowości Strumień....

  • Duży teren z potencjałem dla inwestora
    1 / 16
    Duży teren z potencjałem dla inwestora

    Strumień

    • 1 490 000 zł cena
    • 57 527 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż grunty w Zabłociu gmina Strumień powiat Cieszyn, województwo śląskie. Powierzchnia działki: 5,75 ha (575,27a, 57527m2,) z czeg...

  • Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²
    1 / 8
    Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²

    Rudziczka

    • 418 750 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych o średniej powierzchni ok. 992 m² oraz 3 działek z przeznaczeniem na drogę o łącznej powierzchni 9 728 m². Całość przezna...

  • 1 / 4
    Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego
    1 / 10
    Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Działka nr 746 – Zarzecze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1720 ha, położona w miejscowości Zarzecze, bezpośrednio przy asfa...

  • 1 / 3
    Działka suszec rudziczka

    Suszec

    • 339 000 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - duża, słoneczna działka budowlana 3278 m² - Rudziczka, blisko natury i rekreacji Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom - z dala od miejskieg...

  • Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna
    1 / 6
    Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna

    Krzyżowice

    • 129 000 zł cena
    • 2 072 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano- rolna o powierzchni 2072m2. Działka płaska w sąsiedztwie luźna zabudowa domków jednorodzinnych z dala od zgiełku miasta. Atrakcyj...