• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Studzionka

(1)
  • Działka Studzionka

    Studzionka

    • 449 000 zł cena
    • 4 580 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną ze stuletnim domem - Studzionka, gm. Pszczyna. Fakty: Powierzchnia całkowita: 4 580 m²...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 274 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Malownicza działka o charakterze inwestycyjnym położona zaraz przy lotnisku (bielskim aeroklubie) o powierzchni 22 arów. Teren wokół uzbrojony jest w podstawowe urządzenia infr...

  • Kupimy ogródek działkowy tel 796 330 331

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupimy ogródek działkowy tel [tel] dla rodziny w zielonej okolicy np. Czechowice-Dziedzice, lub Zabrzeg koło Czechowic-Dz., Pszczyna

  • Okazja w tej cenie

    Olza

    • 110 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke nr 136 na Olzie to jedna z ostatnich dzialek z dostepem do duzej wody ,,raj dla wedkarza na dzialce znajduja sie -- przyczepa campingowa 5,5 m stan bardzo dobry ,a...

  • Sprzedam dzialke- OKAZJA

    Olza

    • 97 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 588 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OKAZJA dla wedkarza i nie tylko Sprzedam dzialke nr 136 na Olzie to jedna z ostatnich dzialek z dostepem do duzej wody ,,raj dla wedkarza na dzialce znajduja sie -- przyczepa campi...

  • 1 / 3
    Działka pod usługi : Sport Turystyka Rekreacja

    Bielsko-Biała

    • 2 200 000 zł cena
    • 17 595 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Magdalena Kucharska
    Agentka nieruchomości

  • Działka Orzesze Jaśkowice

    Orzesze

    • 290 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Duża działka budowlano-rekreacyjna - 2700 m², Orzesze - media w działce, spokojna okolica! Na sprzedaż przestronna działka budowlano-rekreacyjna o powierzchni 2700...

  • Działka Rybnik

    Rybnik

    • 69 000 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Raj na ziemi- Twoja własna oaza spokoju na RODOS ! ( Nie, nie chodzi o Grecję -chodzi o Rodzinne ogródki działkowe! Do sprzedania wyjątkowa działka ROD UL.BRZOZOWA o powie...

  • Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 260 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka budowlana i rekreacyjna w to miejsce wyjątkowe ponieważ łączy w sobie zarówno bliskość wszelkich dogodności cywilizacyjnych jak i prywatną część ogrodową. Na...

  • Sprzedam działke na ROD Stare Stawy Oświęcim
    1 / 4
    Sprzedam działke na ROD Stare Stawy Oświęcim

    Oświęcim

    • 35 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke nr 467 na ROD Stare Stawy o pow.266 m2, altana z pomieszczeniem gospodarczym i wc oraz zadaszonym tarasem, studnia, prad, wylana stopa pod wędzarnie z grillem.

  • Działka rekreacyjna Jastrzębie-Zdrój Zdrój, Dębowa
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Jastrzębie-Zdrój Zdrój, Dębowa

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 2 414 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka budowlana 2414 m² z domkiem letniskowym - Jastrzębie-Zdrój, ul.Dębowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2414 m² położona w spokojnej części Jastrzębia...

  • Przetarg - atrakcyjna lokalizacja

    Ochaby Małe

    • 1 400 000 zł cena
    • 15 318 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedaż niezabudowanej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacjiDuży potencjał inwestycyjny. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: · usługi spo...