• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Trzebnicą

(68)
  • Zawonia – działki pod dewelopera | 1,88 ha

    Zawonia

    • 3 196 000 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek położonych w miejscowości Zawonia:546/1, 547, 551/1 oraz 552 o łącznej powierzchni 1,88 ha (18 800 m²).Nieruchomość objęta jest Miejscowym Pla...

  • Działka Pruszowice ul. Gwiaździsta

    Pruszowice » ul. Gwiaździsta

    • 480 000 zł cena
    • 1 018 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pod Wrocławiem w pobliżu lasu, z dobrym dojazdem .Na nowym osiedlu domów jednorodzinnych z gotowym projektem budynku wolnostojącego i wylanym fundamentem ( ławy ) bardzo atrakcyjni...

  • 1 / 4
    Działka Wilkszyn ul. Truskawkowa

    Wilkszyn » ul. Truskawkowa

    • 299 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Wilkszynie (Gmina Miękinia) - miejscowości, która bezpośrednio graniczy z...

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Działka Rogoż

    Rogoż

    • 325 203 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UWójt Gminy Wisznia Małaul. Wrocławska 9, 55 – 114 Wisznia Małaogłasza I ustny przetarg nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości położone...

  • Duża działka budowlana, obok lasu Mokrzańskiego

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 545 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka budowlana, obok las Mokrzański 1400 m², Wilkszyn, centrum.Przedmiotem sprzedaży jest fragment działki o nr ewid. 255/9 w połączeniu z działką o nr ewid. 255/8MPZP...

  • Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną
    Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Ozorowice

    • 319 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska . Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...

  • Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m

    Jodłowice

    • 84 999 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m2Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana.teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych.Takich miejsc jak to, na D...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3. Inwestycja!

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 1 133 600 zł cena
    • 2 834 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3 działki. Inwestycja!2 834 m², Wilkszyn, centrum, UZBROJENIE, blisko lasuPrzedmiotem sprzedaży 2 działki razem.Numery ewidencyjne: 255/8 i 255/...

  • Ozorowice działka budowlana super lokalizacja
    1 / 8
    Ozorowice działka budowlana super lokalizacja

    Ozorowice

    • 325 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska. Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...

  • Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga
    1 / 7
    Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga

    Morzęcin Mały

    • 99 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    4 działki budowlane o powierzchni 1200 m2 plus udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej zlokalizowane we wsi Morzęcin Mały oddalonej o około 8km od Obornik Śląskich. Do działki pr...

  • 1 / 2
    Działka Budziwojowice

    Budziwojowice

    • 250 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka budowlana , Jedyna w swoim rodzaju. Powierzchnia 900 m2 media - prąd i woda przy działce dojazd - droga asfaltowa oraz szutrowa. Do centrum Łozin...

  • Grunt rolny
    Grunt rolny

    Wilkszyn

    • 1 000 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Trzy działki rolne plus droga o łącznej powierzchni jeden hektar,miejscowość Wilkszyn gmina Miękinia, dwie przyległe działki zabudowane, 350zł/m2. Do negocjacji.

  • Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest
    1 / 8
    Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest

    Górowo

    • 267 500 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 2,36 hektara, pełne 100% pokrycie powierzchni działki dwudziestoletnim drzewostanem, trzy gatunki drzew na plantacji: świerk pospolity - 15% powierzchni...

  • Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem
    1 / 8
    Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem

    Będkowo

    • 229 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy , pod Trzebnicą , tylko 12 km od Wrocławia! Szukasz działki pod budowę domu? Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1.500 m2 (5...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Malinie koło Wrocławia
    Sprzedam działkę budowlaną w Malinie koło Wrocławia

    Malin

    • 570 000 zł cena
    • 1 494 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1494 m2 w gminie Wisznia Mała w miejscowości Malin pod Wrocławiem. Malin mieści się koło Ligoty Pięknej przy drodze wojewódzkiej...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana z WZ

    Łuczyna

    • 349 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki rolno-budowlanej o powierzchni 1,18 ha (wymaga zgoda KOWR).Działka posiada bezterminowe wydane Warunki Zabudowy na :Dom jednorodzinny wolnostojący z gar...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 3 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka jeszcze rolna o pow 3 ha, podzielona już na 9 działek. Aktualnie w Gminie trwają już prace nad zmianą w planie ogólnym. Obok z jednej i drugiej strony są działki zabudowa...

  • Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe

    Wilkszyn

    • 360 900 zł cena
    • 2 093 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, KRS 0000306031, NIP 7352729560, zgodnie z postanowieniem sędziego – komisarza z dnia 27 sierpnia 2...

  • Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków
    1 / 16
    Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków

    Malin

    • 4 500 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o dużym potencjale inwestycyjnym - działka budowlana nr 277/21 o powier...