• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Szczecinem

(65)
  • Działka 1h 383m2 m2, zabudowana budynkiem 380 m2

    Bartoszewo

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 383 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w miejscowości Bartoszewo, gm. Police, powiat policki o powierzchni ok. 1 ha 383 m2 zabudowana budynkiem ok. 380 m2. Miejscowy Plan Z...

  • 1 / 4
    DZIAŁKA RADZISZEWO 1.5192HA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ.

    Radziszewo

    • 1 290 000 zł cena
    • 15 192 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w m. Radziszewo, gm. Gryfino, powiat gryfiński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.5192 ha. Rodzaj użytku - ŁIV. Niniejsza działk...

  • 1 / 2
    Działka Tanowo

    Tanowo

    • 520 000 zł cena
    • 1 963 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 1963 m2. Rodzaje użytków: RV - 1963 m2. Działka objęta aktualnym...

  • Działka 2078 m2, w pobliżu jezioro

    Bartoszewo

    • 517 000 zł cena
    • 2 078 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Bartoszewo, gm. Police, powiat policki o powierzchni ok. 2078 m2. W trakcie wszczęcia postepowania podziałowego dzi...

  • Pięknie położona działka w Pilchowie.

    Pilchowo

    • 2 650 000 zł cena
    • 5 144 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonego Pilchowa – idealna pod rezydencję lub inwestycję! Jeśli marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, wypoczynku lub inwestycji – ta dzia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bądź pierwszy! Wybierz piękną działkę.

    Białuń

    • 142 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jesteś pierwszy ? To twoja działka będzie najtańsza i najładniej położona. Oferujemy na sprzedaż pięknie położony kompleks 12 działek .Białuń położony w odległości 7 km od Golenio...

  • Działka budowlana, tylko 125 PLN/mkw.

    Grzędzice

    • 215 000 zł cena
    • 1 719 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowaną działkę w Grzędzicach.Działka o powierzchni 1 719 mkw. posiada drogę dojazdową z dwóch stron, co stwarza duży potencjał projektowy dla...

  • Działki z pozwoleniem na budowę 3 bliźniaków

    Grzędzice

    • 350 352 zł cena
    • 3 244 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż 3 działki z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaków (6 połówek)!Działki mają regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie...

  • Działka z pozwoleniem na budowę bliźniaka

    Grzędzice

    • 116 532 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaka!Działka ma regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie domu w zabudowie...

  • 1 / 4
    Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów

    Burowo

    • 125 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Burowo, gm. Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 2.400m2.W ewidencji gruntów działk...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzy działki po 1000m2 w znakomitej i topowej lokalizacji blisko lasu. Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniow...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka w Bodzęcinie
    1 / 12
    Działka w Bodzęcinie

    Bodzęcin

    • 75 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki, która położona jest w samym centrum wsi Bodzęcin, gmina Osina, powiat goleniowski. Powierzchnia nieruchomości w...

  • STARGARD, KOBYLANKA, Niedżwiedź, DZIAŁKA sprzedaż

    Kobylanka

    • 320 000 zł cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STARGARD, KOBYLANKA, Niedźwiedż, DZIAŁKA na sprzedaż. Działka o kształcie prostokąta, powierzchnia 1958m, wymiary ok. 34,5 x 52m. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca...

  • Działka Grzędzice sprzedam
    Działka Grzędzice sprzedam

    Grzędzice

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRZĘDZICE- Ofertą sprzedaży jest działka położona 5 km od Stargardu i 35 km od Szczecina. Dobra komunikacja autobusowa, kolejowa, sklepy, szkoła, boisko, przedszkole, plac zabaw....

  • Sprzedam działkę w Morzyczynie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Morzyczynie

    Morzyczyn

    • 452 400 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1131 m2, położona w samym centrum Morzyczyna, przy ul. Słonecznej 2a, gm. Kobylanka. Dojazd do działki odbywa się drogą konieczną prz...

  • Teren inwestycyjny z potencjałem produkcja,/składy
    1 / 9
    Teren inwestycyjny z potencjałem produkcja,/składy

    Ryszewko

    • 599 000 zł cena
    • 40 917 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lokalizacja: Powiat pyrzycki, gmina Pyrzyce, obręb Ryszewko (koło Żabowa) Tuż przy drodze wojewódzkiej Szczecin-Gorzów Wielkopolski ze zjazdem na drogę gminną Idealna lokalizacja...

  • Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż
    1 / 5
    Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż

    Łaniewo

    • 179 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Łaniewie, w odległości 7 km od Goleniowa, województwo Zachodniopomorskie. Najbliższe sąsiedztwo działki to domy w zabudowie...

  • Działka na sprzedaż 2006 m2
    1 / 8
    Działka na sprzedaż 2006 m2

    Żdżary

    • 149 000 zł cena
    • 2 006 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym zielenią? Ta działka w Żdżarach to spełnienie Twoich marzeń! Dlaczego warto wybrać właśnie tę nieruchomość? Lokaliz...

  • Działki inwestycyjne pod Goleniowem
    1 / 10
    Działki inwestycyjne pod Goleniowem

    Żółwia Błoć

    • 2 422 500 zł cena
    • 32 300 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 3,25 ha (32 500 m²), zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy pod Goleniowem, przy ul. Nowogardzkiej. Nieruchomość znajduje si...

  • Działka - Żdzary pod Goleniowiem
    1 / 3
    Działka - Żdzary pod Goleniowiem

    Żdżary

    • 105 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową, która położona jest w miejscowości Żdzary, gmina Goleniów. Powierzchnia nieruchomości...

  • Działka 1,86 ha w KRĘPSKU
    1 / 5
    Działka 1,86 ha w KRĘPSKU

    Krępsko

    • 325 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki rolnej z dużymi możliwościami na przyszłość, która położona jest w miejscowości KRĘPSKO, gmina Goleniów. Przedmio...

  • Cisewo gm Kobylanka
    Cisewo gm Kobylanka

    Cisewo

    • 593 000 zł cena
    • 3 230 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę domu parterowego wolnostojącego o powierzchni 100m2 i projektem, zlokalizowana przy bocznej drodze wkrótce modernizowanej. Skrzynka energetyczna prz...

  • Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna
    1 / 9
    Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna

    Grzędzice

    • 950 000 zł cena
    • 3 905 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3905 m² w Starych Grzędzicach! ul. Jeziorna 1 , naprzeciwko stawu. Działki budowlane z WZ wydanymi z 2014 roku - Wjazd z 2 ulic - Możliwość podziału! N...

  • Działka budowlana Kobylanka
    1 / 13
    Działka budowlana Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 4 713 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Potencjałem - Twój Kawałek Spokoju Blisko Szczecina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w malowniczej miejscowości Kobylanka, poło...

  • Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów
    Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów

    Żółwia Błoć

    • 104 999 zł cena
    • 863 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 863 m² - Żółwia Błoć koło Goleniowa Na sprzedaż działka o powierzchni 863 m² położona w miejscowości Żółwia Błoć, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Goleniowa....

  • Działka 1552 m2 Żółwia Błoć  - 44,91 zł/m2
    1 / 7
    Działka 1552 m2 Żółwia Błoć - 44,91 zł/m2

    Żółwia Błoć

    • 69 700 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoja własna oaza spokoju w Żółwiej Błoci! Własny kawałek ziemi poza miastem. Działka o powierzchni 1552 m2 w Żółwiej Błoci to przestrzeń, którą możesz zaadaptować według własnyc...

  • Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin
    Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin

    Pniewo

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 740 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Pniewo k/Gryfina w woj. zachodniopomorskim o pow. 0,674 ha . 35 km od Szczecin, 5 km od jeziora z gminną plażą, zlokalizowana bezpośr...

  • Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów
    1 / 3
    Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 95 000 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż: Żdżary, Gmina Goleniów, Powiat Goleniowski. Identyfikator działki: 320402_5.0013.81/37 Województwo: zachodniopomorskie Powiat: goleniowski Gmina: Goleniów Obr...

  • Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska
    1 / 3
    Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska

    Chwarstnica

    • 99 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Gryfino, obręb Chwarstnica. Lokalizacja ok 10 km od Gryfina, niedaleko jeziora w miejscowości Wirów. Powierzchnie działek ok 1...

  • Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP
    1 / 7
    Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP

    Białuń

    • 135 540 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na dom, który połączy spokój wsi z doskonałym dojazdem do miasta? Ta działka w Białuniu to propozycja właśnie dla Ciebie. Najważniejsze informacje: Przez...

  • Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2
    1 / 16
    Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2

    Białuń

    • 179 000 zł cena
    • 1 661 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 26/15 o powierzchni 1661 m², położonej w miejscowości Białuń, przy ul. Parkowej (dz...

  • Duża działka w Przemoczu.

    Przemocze

    • 135 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie przestrzeni i spokoju. Ta działka w Przemoczu to właśnie jedno z nich. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1960 m², poło...

  • Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie
    1 / 14
    Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie

    Parsów

    • 190 000 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną-usługową własność w miejscowości Parsów gm Bielice pow. Pyrzyce z możliwością odnowienia warunków pod zabudowę(już były wydawane warunki pod dom z...