• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Szczawnicą

(63)
  • 1 / 4
    Widokowa działka 30 ar (lub 2x15 ar) | Jazowsko

    Jazowsko

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 30 ar (15 ar budowlana i 15 ar rolna), położona w miejscowości Jazowsko, gmina Łącko. Teren lekko nachylony, w kształcie prostokąta. Doj...

  • Działka Rytro 14200 m2 w otoczeniu lasu i blisko centrum
    Działka Rytro 14200 m2 w otoczeniu lasu i blisko centrum

    Rytro

    • 369 000 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Sucha Struga o powierzchni 1.4200 ha - w tym 0,77 ha grunty rolne, 0,65 ha las. Cicha i spokojna okolica, pola i las. Działka widokowa. Działka...

  • Sprzedam działke

    Falsztyn

    • 397 700 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke pod zabudowem w Falsztynie, bez pośrednika. Około 15 minut od jenziora. Działka graniczy z ulicą Dworską, ma 970 metrów kwadratowych. Na działce doprawadzona jes...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Jurgów

    Jurgów

    • 7 600 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny grunt o przeznaczeniu usługowym w niedalekiej odległosci od Bukowiny Tatrzańskiej. Działka idealna pod hotel z niezakłoconym widokiem na Tatry....

  • Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec różne wielkości

    Biały Dunajec

    • 1 777 777 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 1 601 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec. 7 km od Zakopanego, blisko do Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, Szaflary... Jest kilka działek o różnych pow...

  • 1 / 2
    Działka Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 12 500 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 1 544 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w gminie Bukowina Tatrzańska ok 20 km od Zakopanego. Jedna z działek zabudowana budynkiem hotelowym (do odswiezenia) o powierzchni ok 1000 m2 -...

  • Działki rolne w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 125 300 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Rzepiskach, bez dojazdu, położone poza planem zagospodarowania przestrzennego. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy jednej działki o pow. 7,16ar ! dz...

  • Działki rolne w Rzepiskach
    Działki rolne w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 125 300 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Rzepiskach, bez dojazdu, położone poza planem zagospodarowania przestrzennego. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy jednej działki o pow. 7,16ar ! działk...

  • 1 / 3
    Działka Rzepiska

    Rzepiska

    • 3 350 000 zł cena
    • 1 433 m2 powierzchnia
    • 2 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI ZABUDOWANEJ - WYJĄTKOWA INWESTYCJA W TATRACH PPIG z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę inwestycyjną: dwa budynki z możliwością przekształcenia...

  • Piękna działka w Bukowinie Tatrzańskiej
    1 / 4
    Piękna działka w Bukowinie Tatrzańskiej

    Bukowina Tatrzańska

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 587 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Bukowinie Tatrzańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Term Bukovina, idealne miejsce pod inwestycję (pensjonat, hotel, domki na wynajem itp.). Chętnie dl...

  • Inwestycyjna działka przy stoku narciarskim

    Czarna Góra

    • 98 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Od dziś w ofercie naszego biura, znajdą Państwo widokową działkę, położoną przy stoku narciarskim Grapa Ski w Czarnej Górze w gm. Bukowina Tatrzańska. Ośrodek ten ma charakter rodz...

  • 1 / 3
    Działka Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 22 000 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 2 717 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Gliczarów Górny Jurzyści ul.

    Gliczarów Górny

    • 7 000 000 zł cena
    • 9 175 m2 powierzchnia
    • 763 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową z przepięknym widokiem i dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka znajduje się w Gliczarowie Górnym przy ul. Jurzyste. Działka znajduje si...

  • Działka Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 1 299 000 zł cena
    • 2 680 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI: Biuro Nieruchomości Michalik zlokalizowane w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę rolną z możliwości...

  • Działka Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 290 000 zł cena
    • 5 169 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Kompleks...

  • 3 działki w Brzegach

    Brzegi

    • 430 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni około 12ar, szerokości ok. 20m. Posiadają dostęp do drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sied...

  • Działka Gliczarów Górny ul.

    Gliczarów Górny

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domkiem na zgłoszenie (dla własnych celów) przy ul. Łosie Leśnica/Gliczarów Górny. Możliwość wykończenia aktualnej budowy.AktualnieTrzy...

  • Słoneczny południowy stok w Rzepiskach
    1 / 8
    Słoneczny południowy stok w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 111 999 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzepiska od lat zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem — ciszą, przestrzenią i spektakularnymi widokami na panoramę Tatr. Właśnie w tej malowniczej miejscowości znajduje się...

  • Działka rolno-budowlana Czarna Góra
    Działka rolno-budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 360 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlano-rolna o powierzchni 1300 m2 zlokalizowana w malowniczym miejscu w miejscowości Czarna Góra w Gminie Bukowina Tatrzańska. Do nieruchomości wyznaczona...

  • Działka rolna Bukowina Tatrzańska
    Działka rolna Bukowina Tatrzańska

    Czarna Góra

    • 350 000 zł cena
    • 2 785 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BUKOWINA TATRZAŃSKA Na sprzedaż działka z widokiem na Tatry. Działka ma powierzchnię 2785 m2, jest w kształcie prostokąta. Zgodnie z ewidencją gruntów, znaczną część działki stan...

  • Czarna Góra działka budowlana
    Czarna Góra działka budowlana

    Czarna Góra

    • 310 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czarna Góra. Bardzo spokojna i cicha okolica z pięknym widokiem na Tatry. Wymarzone miejsce na stworzenie własnego domu w górach. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi nowa luźna zabu...

  • Działka budowlana Czarna Góra
    Działka budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 299 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlana o powierzchni 870 m2 wraz z wyznaczoną służebnością dojazdu do działek sąsiednich. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczym miejscu w Gminie Bukowin...

  • Działka rolna Gliczarow Dolny
    Działka rolna Gliczarow Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 150 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY PODHALA DZIAŁKA INWESTYCYJNA | CISZA I NATURA | PODHALE POWIERZCHNIA 1601 m² | GLICZARÓW DOLNY | GMINA BIAŁY DUNAJEC Na sprzedaż działka położona w ma...

  • Sprzedam działkę - 22ary w Biczycach Górnych (5km od Nowego
    1 / 5
    Sprzedam działkę - 22ary w Biczycach Górnych (5km od Nowego

    Biczyce Górne

    • 450 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę - 22ary w Biczycach Górnych (5km od Nowego Sącza) - typ działki: budowlana - powierzchnia: 22 ary - kształt przybliżony do prostokąta - szerokość działki od wjazd...

  • Działki budowlane - Biczyce Dolne
    1 / 5
    Działki budowlane - Biczyce Dolne

    Biczyce Dolne

    • 220 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Przedmiotem sprzedaży są piękne, widokowe działki budowlane położone w miejscowości Biczyce Dolne, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo ma...

  • 1 / 3
    Działka Gliczarów Górny

    Gliczarów Górny

    • 650 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. 986m2 z WZ na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowaną w przepięknej miejscowości górskiej w Gliczarowie Górnym. Działka z dogodnym dojazd...

  • Działka budowlana Biczyce Dolne gm. Chełmiec
    1 / 5
    Działka budowlana Biczyce Dolne gm. Chełmiec

    Biczyce Dolne

    • 230 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. około 22ar położona w Biczycach Dolnych (granica Biczyc i Chełmca). Działka pochyła z wykonaną "półką " pod budowę domu jednorodzinnego- sz...

  • Działka budowlana Biczyce Górne gm. Chełmiec
    1 / 6
    Działka budowlana Biczyce Górne gm. Chełmiec

    Biczyce Górne

    • 210 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano-rolna Biczyce Górne, 17 ar (w tym 11 ar budowlanych, 1MM) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 17 ar, z czego 11 ar stanowi część budowlana...

  • Tatry w zasięgu wzroku!!!
    1 / 11
    Tatry w zasięgu wzroku!!!

    Gliczarów Dolny

    • 889 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka o łącznej powierzchni 2991 m². Położona w malowniczej miejscowości Gliczarów Dolny. Działka posiada decyzję o zatwierdzeniu projektu budowlanego wraz z...

  • Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki
    1 / 10
    Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki

    Rzepiska

    • 358 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA TATRY | 1270 m² | PRĄD NA DZIAŁCE RZEPISKA, POTOK BRYJÓW Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w urokliwej i spokojnej części miejscowości Rzepiska (Potok B...

  • Działka w Białym Dunajcu Gile
    1 / 16
    Działka w Białym Dunajcu Gile

    Biały Dunajec

    • 80 000 zł cena
    • 2 711 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA – BIAŁY DUNAJEC | 2711 m² | OŚ. GILE | PODHALE PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNA INWESTYCJA W GRUNT Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Biały D...

  • WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH | 1310 m2
    1 / 16
    WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH | 1310 m2

    Rzepiska

    • 480 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH 1309 m² | PANORAMA TATR | DOJAZD ASFALTOWY | IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ To idealna propozycja dla osób poszukujących: ✔ DZIAŁKI POD...

  • WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH – 2331 m²
    1 / 15
    WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH – 2331 m²

    Rzepiska

    • 799 000 zł cena
    • 2 331 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH 2331 m² | PANORAMA TATR | DOJAZD ASFALTOWY | IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ To idealna propozycja dla osób poszukujących: ✔ DZIAŁKI POD...