• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Suszem

(36)
  • Sprzedam działkę
    1 / 3
    Sprzedam działkę

    Prabuty

    • 80 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 728 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dzialka 225/4 w centrum miasta. Dzialka pod zabudowę mieszkalno-usługowa. Cena do negocjacji. Wiecej inf tel [tel]

  • Działka Stary Borek ul. Spacerowa

    Stary Dzierzgoń » ul. Spacerowa

    • 199 500 zł cena
    • 2 141 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Około 3 km do plaży - Około 5 km do Kołobrzegu - W okolicy istnieje już zabudowa jednorodzinna - Osiedle domów jednorodzinnych - Dojazd droga gruntowa - utwardzona - Działk...

  • 1 / 3
    Działka Stary Przylep

    Stary Dzierzgoń

    • 85 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu nr 362 o powierzchni 1,65 ha, położona w miejscowości Stary Przylep, w gminie Warnice, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie....

  • Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję
    1 / 9
    Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję

    Przezmark

    • 474 000 zł cena
    • 15 638 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki położone w miejscowości Przezmark, gmina Stary Dzierzgoń (woj. pomorskie, przy granicy z woj. warmińsko-mazurskim). To wyjątkowa propoz...

  • Działka z linią brzegową
    1 / 13
    Działka z linią brzegową

    Jerzwałd

    • 960 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 441 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o charakterze budowlana pod zabudowę mieszkaniową lub rekreacyjną w miejscowości Jerzwałd , gmina Zalewo, powiat iławski - nad jeziorem Jeziorak (Jezioro Płaskie). Dwie dzi...

  • Działka Przezmark ul.

    Przezmark

    • 325 000 zł cena
    • 692 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rekreacyjna/letniskowa w pierwszej linii od jeziora Motława Wielka w miejscowości Przezmark. Piękny widok, dostęp do jeziora oraz małej kładki przyb...

  • Działki budowlane nad Jeziorakiem.

    Matyty

    • 295 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wzgórzu z widokiem na Jeziorak w miejscowości Matyty , gmina Zalewo , powiat iławski.Działka budowlana w cenie 343 500 zł z możliwością dokupienia udziału w dz...

  • Działka Stare Miasto ul.

    Stare Miasto

    • 75 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka leśna, położona w miejscowości Stare Miasto k. Dzierzgonia.Powierzchnia działki to 6100 m2.Działka płaska, zalesiona z możliwością wycięcia niektóry...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Prabuty ul. Rypińska

    Prabuty » ul. Rypińska

    • 1 499 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa w Prabutach, blisko drogi wojewódzkiej nr. 521, która łączy miasta Iława oraz Kwidzyn.LOKALIZACJA: Prabuty to miasto w północn...

  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 287 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niewątpliwym atutem działki jest jej piękne położenie: malownicza, spokojna i cicha okolica. W najbliższym sąsiedztwie nowopowstające domy jednorodzinne oraz łąki. Działka posia...

  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 287 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Dobrzyki

    Dobrzyki

    • 112 000 zł cena
    • 3 005 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w miejscowości Dobrzyki. Wokół jeziora: Rucewo Wielkie, Rucewo Małe, Ewingi oraz Jeziorak. Około 15min do trasy S7 przy zjeździe w Małdytach. Media: prąd, woda, kanalizac...

  • Działka Jerzwałd

    Jerzwałd

    • 420 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w miejscowości Jerzwałd nad Jeziorem Płaskim. Z działki roztacza się przepiękny widok na jezioro. Około 25min do trasy S7 przy zjeździe w Małdytach. Do sprzedaży kilka d...

  • 1 / 4
    Działka Przezmark ul.

    Przezmark

    • 89 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rekreacyjna nad jeziorem w miejscowości Przezmark.LOKALIZACJA: Wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie sztumskim, w gminie Stary...

  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 1 525 000 zł cena
    • 15 900 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• działka na mazurach
    działka na mazurach

    Kamień Duży

    • 300 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka siedlisko. na działce :woda (centrum), prąd-6 m od działki, gaz 25 m.. Do jeziora Łabędz 70 m, Jeziorak- 2 km. Miasta Iławy 600 m. sklep DINO 100 m. Prze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ładna działka w RYJEWIE _ blisko Kwidzyn _ wszystkie MEDIA !
    1 / 7
    Ładna działka w RYJEWIE _ blisko Kwidzyn _ wszystkie MEDIA !

    Ryjewo

    • 89 000 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną 1046 m (na mapie działka nr.3) w gminnej miejscowości Ryjewo. Działka prosta, płaska, sucha, słoneczna w kształcie prostokąta, w okolicy duż...

  • Działka Dziśnity ul.

    Dziśnity

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonej działki na Mazurach, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem jeziora i bliskością natury? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oto oferta sprzedaży działek położon...

  • Działka Liwa

    Liwa

    • 165 000 zł cena
    • 3 892 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną cenowo działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3892m2 i wymiarach 96m x 53m, uzbrojoną w prąd (skrzynka na działce) i wodę (przy drodze)...

  • Działka Dziśnity

    Dziśnity

    • 820 000 zł cena
    • 62 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dziśnity, gmina Małdyty, powiat ostródzki. Grunt rolny o pow. 6,25 ha, tj. 62'500m2, czyli imponujący teren inwestycyjny za rewelacyjną cenę 12,00zł/m. Działka położona przy...

  • Działka Liksajny

    Liksajny

    • 87 500 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Liksajny, gmina Miłomłyn, powiat Ostróda. Ogrodzona, z bramą wjazdową o szerokości 6 metrów, działka z przeznaczeniem na rekreację lub dp zamieszkania na stałe. Wymiary działki: o...

  • Działka Myślice ul.

    Myślice

    • 990 000 zł cena
    • 30 190 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni.To doskon...

  • Działka Szymonowo rynek pierwotny ul.

    Szymonowo

    • 175 000 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz przestronnej działki w otoczeniu natury, idealnej pod budowę domu całorocznego, letniskowego lub inwestycję turystyczną? Ta działka budowlana o powierzchni 1347m2 spełni Tw...

  • Działka Sadlinki
    1 / 3
    Działka Sadlinki

    Sadlinki

    • 129 000 zł cena
    • 3 171 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości SADLINKI, położoną kilka km od Kwidzyna. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy w niedalekiej odległości od zabudowań. Droga dojazdowa...

  • Działka Grabówko ul.

    Grabówko

    • 1 199 000 zł cena
    • 12 523 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Grabówko (gm. Nowa Karczma), zlokalizowanej zaledwie 45 km od Gdańska. Teren otoczony jeziorami, lasami i polami,...

  • Działka wśród natury – Liksajny 2200 m²
    1 / 4
    Działka wśród natury – Liksajny 2200 m²

    Liksajny

    • 150 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka 2200 m² w Liksajnach, gmina Miłomłyn (Mazury) idealna dla osoby, która szuka spokojnego miejsca do życia lub inwestycji w ziemię. Grunt ma status rolny, jednak...

  • Działki od syndyka Bągart, gmina Dzierzgoń
    Działki od syndyka Bągart, gmina Dzierzgoń

    Bągart

    • 38 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VI Wydział Gospodarczy w postępowaniu upadłościowym prowadzony...

  • Działka rolna Korzeniewo gm. Kwidzyn, Łąkowa
    Działka rolna Korzeniewo gm. Kwidzyn, Łąkowa

    Korzeniewo

    • 99 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki rolne z warunkami zabudowy nad Wisłą o łącznej powierzchni 10500 m², blisko miasta! Teren płaski — nieogrodzony, obok działki sieć gazowa, elektryczna, wodociągowa,...

  • Działka budowlana 1322 m² – Zajezierze, gm. Sztum
    1 / 5
    Działka budowlana 1322 m² – Zajezierze, gm. Sztum

    Zajezierze

    • 150 000 zł cena
    • 1 322 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1322 m² położona w miejscowości Zajezierze, gmina Sztum, woj. pomorskie. Teren w kształcie zbliżonym do kwadratu, z bezpośrednim dostępe...

  • Sprzedaż Uzbrojonych Działek w Otulinie Parku Krajobrazowego
    1 / 6
    Sprzedaż Uzbrojonych Działek w Otulinie Parku Krajobrazowego

    Wola Kamieńska

    • 280 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż Dwóch Działek Budowlanych w Otulinie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego W pełni uzbrojone działki budowlane w Kwirach koło Iławy. Administracyjnie Wola Kamieńska...

  • Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media
    1 / 8
    Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media

    Nowiec

    • 169 000 zł cena
    • 1 770 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1770 m² z warunkami zabudowy – Nowiec, gmina Dzierzgoń Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1770 m², położona w miejscowości Nowiec, w gminie D...

  • Działka rolna Liwa gm. Miłomłyn
    1 / 16
    Działka rolna Liwa gm. Miłomłyn

    Liwa

    • 1 022 250 zł cena
    • 218 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty orne w wysokiej kulturze rolnej ! Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni blisko 21,80 ha , położony w miejscowości Liwa, gmina Miłomłyn (woj. w...

  • Działka budowlana Ryjewo,
    1 / 8
    Działka budowlana Ryjewo,

    Ryjewo

    • 189 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Przedmiotem oferty jest działka 2000 m² z własnym sosnowym zakątkiem - Oaza spokoju w Ryjewie (17 km od Kwidzyna).  Działka oraz droga dojazdowa do niej...

  • 3/20 udział spadkowy od syndyka Podzamcze 3 hektary
    3/20 udział spadkowy od syndyka Podzamcze 3 hektary

    Podzamcze

    • 15 750 zł cena
    • 31 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości E.K w stosunku do której Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy w postępowaniu pod sygn. akt GD1G/GU/1339/2024 ogłosił upadłość (jako os...

  • GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA
    GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA

    Gierłoż Polska

    • 59 000 zł cena
    • 1 718 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w kompleksie innych działek które już otrzymały Warunki Zabudowy. Rozpoczął się proces zabudowy terenów obok. doprowadzania mediów oraz niwelacji drogi wewnętrznej. Jeden A...

  • Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora
    1 / 5
    Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora

    Kałduny

    • 259 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranki nad wodą, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i delikatne fale muskające brzeg Twojej własnej działki… Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w uro...

  • Działka z widokiem na jezioro.
    1 / 5
    Działka z widokiem na jezioro.

    Kałduny

    • 220 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Twoje miejsce na ziemi z widokiem na jezioro! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej wsi Julin, w gminie Iława, na terenie urokliwego Pojezierza Iławskiego. To ideal...

  • Działka Wola Kamieńska

    Wola Kamieńska

    • 198 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane o powierzchni każda po 2800m2 nr 239/1 i 239/2 położone we wsi Windyki w powiecie iławskim (woj. warmińsko-...

  • Działka rolna Dziśnity gm. Małdyty
    1 / 8
    Działka rolna Dziśnity gm. Małdyty

    Dziśnity

    • 138 780 zł cena
    • 27 756 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunty rolne 3,28 ha - Dziśnity, gm. Małdyty (bezpośrednio przy S7) Na sprzedaż kompleks rolniczy o łącznej powierzchni 3,2856 ha , położony w miejscowości Dziś...

  • Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława
    Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława

    Frednowy

    • 98 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki rolne z możliwością zabudowy zagrodowej - Frednowy, gmina Iława Oferujemy dwie sąsiadujące działki o powierzchni 3000 m² każda , położone w ur...

  • Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka
    Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka

    Czarne Dolne

    • 18 150 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości W.Sz. osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, prowadzonym w syste...

  • Działka Jaźwiska ul.