• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Suszem

(36)
  • Działka Gonty

    Gonty

    • 56 080 zł cena
    • 853 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczonyNieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów obr...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 89 760 zł cena
    • 1 465 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 77 440 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 63 440 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 67 200 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 52 400 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 64 560 zł cena
    • 1 029 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczony Nieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów ob...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 55 680 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Gonty

    Gonty

    • 52 960 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczonynieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów obr...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 56 400 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczony nieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 70 720 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 52 800 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Stary Kraków ul.

    Stary Dzierzgoń

    • 280 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    HOT OFERTA W PEPPRHOUSE!Cena 280 000 zł. nettoATUTY: - działka objęta MPZP- działka rolna o regularnym kształcie- płaski teren- spokojna, zielona okolica- brak bezpośredniego sąsi...

  • Działka nad jeziorem na sprzedaż PRZEZMARK 801 m2
    1 / 8
    Działka nad jeziorem na sprzedaż PRZEZMARK 801 m2

    Przezmark

    • 154 000 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna w kompleksie działek "Osada Jezioro Motława" numer 15 w Przezmarku, media: wodociąg (studzienka z licznikiem na działce), prąd w trakcie realizacji) Przezmark...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 7
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 132 254 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl pod samym lasem - 500m od jeziora!  Marzysz o porannej kawie z widokiem na ścianę lasu, gdzie jedynym sąsiadem „za płotem” jest natura?...

  • TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, 34128zł

    Łęgowo

    • 34 128 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, od 34128zł, 36 zł/m.kw. OKAZJA INWESTYCYJNA!Powierzchnie od 948 do 1450 m.kw., działki w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość z warunk...

  • Działki budowlane nad Jeziorakiem.
    1 / 5
    Działki budowlane nad Jeziorakiem.

    Matyty

    • 295 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wzgórzu z widokiem na Jeziorak w miejscowości Matyty , gmina Zalewo , powiat iławski. Działka budowlana w cenie 343 500 zł z możliwością dokupienia udziału w...

  • Sprzedam działkę
    1 / 3
    Sprzedam działkę

    Jerzwałd

    • 150 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka położona w centrum Mazur blisko Iławy w miejscowości Jerzwałd.Blisko lasu .Droga i wszelkie media dostępne.

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 8
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 115 962 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Szukasz ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domku letniskowego, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków?...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 11
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 90 850 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana