działka na sprzedaż
3 lut 2025

Działka Szymonowo rynek pierwotny ul.

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. ostródzki gm. ostródzki
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 3 luty 2025 11:30
175 000 zł 1 347 m2
175 000 zł 1 347 m2 130 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 347 m2
Cena za metr 130 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36983897

Opis

Szukasz przestronnej działki w otoczeniu natury, idealnej pod budowę domu całorocznego, letniskowego lub inwestycję turystyczną? Ta działka budowlana o powierzchni 1347m2 spełni Twoje oczekiwania ! W ofercie dostępne są również inne działki w tej samej lokalizacji.

LOKALIZACJA:

> Spokojna, zielona okolica, idealna dla miłośników przyrody.
> Wygodny dojazd utwardzoną, gminną drogą.
> Miejscowość położona w poblizu dwóch urokliwych jezior.
> Lokalizacja podana w ogłoszeniu ma charakter orientacyjny.

ATUTY TERENU:
> Częściowe zadrzewienie - naturalny cień i wyjątkowy klimat.
> Wiele możliwości zagospodarowania
> Sąsiedztwo natury - doskonałe miejsce na odpoczynek

A-zet Nieruchomości
Doradca ds. nieruchomości
+48 Pokaż numer telefonu
ewa.plonska@a-zet-nieruchomosci .pl
Zapraszam do kontaktu.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oznacza to, że prezentowane informacje mają jedynie charakter ogólny i nie są wiążące. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z doradcą.

A-Zet Nieruchomości jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisu. 
Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Numer oferty: 740815
  • Data aktualizacji: 2025-03-17