• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Czarne Dolne

(1)
  • Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka
    Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka

    Czarne Dolne

    • 18 150 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości W.Sz. osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, prowadzonym w syste...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 81 m2 Sadlinki

    Sadlinki

    • 350 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 81m², 4 pokojowe znajdujące się na parterze, Skład mieszkania Przedpokój 4 pokoje, kuchnia Wc Łazienka Balkon Piwnica zachęcam do obejrzenia. C...

  • Sprzedam mieszkanie, lokal usługowo-handlowy

    Kwidzyn

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Kwidzyn, Centrum, obiekt, usługi, sprzedaż. Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 220 m2 (całkowita ok. 300 m2), położony w centrum miasta przy ul. 15...

  • Wynajmę mieszkanie dwupokojowe

    Kwidzyn

    • 1 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 55m2 w cichej i spokojnej okolicy nieopodal zamku przy ul. Łąkowej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do każdego pomieszczeni...

  • Sprzedam mieszkanie dwupokojowe.

    Kwidzyn

    • 280 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam lub zamienię na inne lub dom do remontu mieszkanie 55m2 w cichej i spokojnej okolicy nieopodal zamku przy ulicy łąkowej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazi...

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Kwidzyn

    • 249 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie gotowe do zamieszkania ,zadbane ,umeblowane ,z pięknym widokiem na panoramę lasu.

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rogóźno-Zamek

    • 149 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom z piękną działką 150 m od jeziora Rakowiec
    1 / 20
    Dom z piękną działką 150 m od jeziora Rakowiec

    Rakowiec

    • 699 900 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kisielice

    • 950 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 2 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Goryń

    • 1 750 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesna inwestycja w wysokim standardzie
    1 / 6
    Nowoczesna inwestycja w wysokim standardzie

    Kowale

    • 848 227 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesna inwestycja w wysokim standardzie
    1 / 6
    Nowoczesna inwestycja w wysokim standardzie

    Kowale

    • 529 745 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dusocin

    • 590 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 2 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Grabowiec

    • 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 2 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gardeja

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Działka, Rogóźno, 9 ar, media, Jezioro Rogóźno

    Rogóźno

    • 120 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka, Rogóźno, 9 ar, media, Jezioro Rogóźno Działka:- 2 linia zabudowy- 900 m2 (w tym 100 metrów własnej drogi dojazdowej)- wymiary 34m szerokości x 23m głębokości- wiele drzew...

  • Działka Sadlinki
    1 / 3
    Działka Sadlinki

    Sadlinki

    • 129 000 zł cena
    • 3 171 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości SADLINKI, położoną kilka km od Kwidzyna. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy w niedalekiej odległości od zabudowań. Droga dojazdowa...

  • Działka Grabówko ul.

    Grabówko

    • 1 199 000 zł cena
    • 12 523 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Grabówko (gm. Nowa Karczma), zlokalizowanej zaledwie 45 km od Gdańska. Teren otoczony jeziorami, lasami i polami,...

  • Mieszkanie Kowale ul. Apollina

    Kowale » ul. Apollina

    • 680 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się w Kowalach, znajdujące się w budynku z 2016 roku na piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła ora...

  • Mieszkanie Kwidzyn ul. Kościuszki

    Kwidzyn » ul. Kościuszki

    • 449 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100,69 m2, usytuowane w klimatycznej kamienicy.Do mieszkania przynależy duża piwnica (28,80 m2), pomieszczenie gospodarcze oraz sp...

  • Domki z bala przy plaży nad Głuszyńskim Orle 72B
    1 / 8
    Domki z bala przy plaży nad Głuszyńskim Orle 72B

    Orle

    • 390 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Domki domek z bala nad jeziorem Głuszyńskim Orle jezioro, las, woda, plaża, plac zabaw. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z wypoczynku w malowniczej miejscowości...

  • 4/6 udział w lokalu od syndyka Kwidzyn
    4/6 udział w lokalu od syndyka Kwidzyn

    Kwidzyn

    • 99 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 2 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości B.P. osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, prowadzonym w systemi...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 8
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 115 962 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Szukasz ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domku letniskowego, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków?...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 11
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 90 850 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1
    1 / 3
    Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1

    Grabowiec

    • 250 000 zł cena
    • 3 815 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3815m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, z dostępem do węzła autostrady A1. Działka łączy w sobie potencjał inwestycyjny...

  • Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1
    1 / 4
    Działka budowlana z lasem, blisko autostrady A1

    Grabowiec

    • 245 000 zł cena
    • 3 226 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3 226 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, z dostępem do węzła autostrady A1. Działka łączy w sobie potencjał inwestycyjn...

  • TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, 34128zł

    Łęgowo

    • 34 128 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, od 34128zł, 36 zł/m.kw. OKAZJA INWESTYCYJNA!Powierzchnie od 948 do 1450 m.kw., działki w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość z warunk...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 7
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 132 254 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl pod samym lasem - 500m od jeziora!  Marzysz o porannej kawie z widokiem na ścianę lasu, gdzie jedynym sąsiadem „za płotem” jest natura?...

  • Mieszkanie Kowale ul. Szumilas

    Kowale

    • 429 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    CESJA -  zakup możliwy jest wyłącznie za gotówkę! BUDYNEKSzumilas to nowoczesne osiedle niskich, 3-piętrowych budynków wielorodzinnych, rozmieszczonych tak, aby każdy mieszkaniec m...

  • Mieszkanie Kwidzyn, Grudziądzka
    Mieszkanie Kwidzyn, Grudziądzka

    Kwidzyn

    • 489 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Tylko w Keller Williams! Unikatowa Inwestycja: 82 m² przestrzeni w Kamienicy z 1910r. w Centrum Kwidzyna. Choć w Księdze Wieczystej widnieje metraż 82 m², dzięki uroczym skosom...

  • Mieszkanie Kowale ul. Afrodyty

    Kowale » ul. Afrodyty

    • 570 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - idealne dla rodziny!MIESZKANIE:Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,62 m², zlokalizowane na trzecim piętrze. Dzięki tr...