• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Strzyżowem

(114)
  • Działka Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 80 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Górny, gm. Frysztak - dwie działki o powierzchni 32 i 30 arów z warunkami zabudowy na cztery domy, bardzo ładna okolica, miejsce równe, widokowe; dobry dojazd z drogi asfalt...

  • 1 / 4
    Działka Gbiska

    Gbiska

    • 415 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gbiska, działki rolne przylegające do siebie o łącznej powierzchni 2,60 ha z wydanymi warunkami zabudowy na 9 domów; dojazd drogą współwłasną ok. 100 m od drogi asfaltowej; prąd na...

  • 1 / 3
    Działka Cieszyna

    Cieszyna

    • 72 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cieszyna, gm. Frysztak - piękne działki budowlane 16 i 18,5 ara z określonymi warunkami zabudowy (na większą działkę wydane jest pozwolenie na budowę wg projektu "Oleśnica 2". Kana...

  • Działka budowlana Brzeziny podkarpackie
    1 / 6
    Działka budowlana Brzeziny podkarpackie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 65 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę budowlaną z Wz 12 arów z możliwością zabudowy i projektem na dom.Widok na góry zachwycający na 360 stopni.Dojazd drogą gminną utwardzoną i odśnieżoną zimą...

  • 1 / 3
    Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 78 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w Jasienicy Rosielnej, w powiecie brzozowskim o powierzchni ok. 20 ara. Działka zostanie wydzielona z większej działki o...

  • 1 / 4
    Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 206 052 zł cena
    • 9 812 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA NIZSZA CENA-Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w Jasienicy Rosielnej, w powiecie brzozowskim o powierzchni 98,12 ara. Niewątpliwym a...

  • Działka budowlana

    Wola Zgłobieńska

    • 357 000 zł cena
    • 3 971 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 39,71 ara zlokalizowaną w Woli Zgłobieńskiej, gmina Boguchwała powiat rzeszowski. Numer działki: 864/5 Powie...

  • DZIAŁKA na sprzedaż 21226m2 z domem i zabudowaniami
    DZIAŁKA na sprzedaż 21226m2 z domem i zabudowaniami

    Straszydle

    • 670 000 zł cena
    • 21 226 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować nieruchomość zabudowaną drewnianym domem oraz budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni 21226m2 (2ha,12a26m2) zlokalizowaną w miejscowości Straszydle...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Domaradz
    Działka rolna Domaradz

    Domaradz

    • 125 000 zł cena
    • 2 414 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek sprzedawanych jako całość, położona w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części miejscowości Do...

  • Sprzedam las gwoznica

    Gwoźnica Górna

    • 15 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam las 59 ara las mieszany. Cena 15000 tys. Gwoznica gm Niebylec podkarpackie . Tel [tel]

  • Działkę pod zabudowę sprzedam
    Działkę pod zabudowę sprzedam

    Domaradz

    • 54 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pięknie położoną działkę pod zabudowę, położoną w Domaradzu (powiat Domaradz, województwo podkarpackie). Urokliwa działka widokowa, wspaniale nadaje się do zbudowania domu...

  • Działkę pod zabudowę sprzedam
    Działkę pod zabudowę sprzedam

    Domaradz

    • 93 600 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pięknie położone działki pod zabudowę nr 3927 i 3969/2 (łącznie około 52 ar) , położone w Domaradzu (powiat Domaradz, województwo podkarpackie). Urokliwe działki widokowe...

  • 1 / 4
    Działka Kobyle

    Kobyle

    • 90 059 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyle, gm. Frysztak - działka budowlana 29,90 ara, równa, z widokiem w kierunku rzeki Wisłok; zlokalizowana w drugim rzędzie zabudowy; prąd i gaz na sąsiednich działkach, woda z...

  • sprzedam las

    Zagorzyce

    • 1 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • leśna

    mam ladny kawalek lasu 11ar ladne drzewa buk i grab bardzo dorodne las jest w Zagorzyce Gorne cena do uzgodnienia

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana w Bóbrce

    Bóbrka

    • 35 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną posiadającą aktualne warunki zabudowy w urokliwej miejscowości w Bóbrce

  • 1 / 2
    Działka Besko

    Besko

    • 1 zł cena
    • 2 171 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną w Besku, z dojazdem drogą asfaltową pod samą działkę, posiada prąd, wodę, kanalizację oraz gaz. W razie pytań proszę dzwonić [tel]

  • 1 / 4
    Działka Górki

    Górki

    • 61 600 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIZSZA CENA - Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki we wsi Górki, w bardzo bliskiej odległości od Brzozowa, zaledwie 6 km. Działka położona bezpośrednio przy drodze...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 95 000 zł cena
    • 2 540 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy piękna działkę położona w Humniskach, w gminie Brzozów. Działka swoim kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok 29m x 89 m. Właściciel złożył wniosek o w...

  • Na sprzedaż kompleks działek widokowych 1.72 Ha położonych w Besk...

    Besko

    • 115 000 zł cena
    • 17 295 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Piękne widokowe 3 działki stanowiące jedną całość o powierzchni 1.7195 ha położone są w Besku, powiat Sanocki na Podkarpaciu. Kompleks działek stanowi grunty ŁIV - RV o regul...

  • Sprzedaż działki

    Grabownica Starzeńska

    • 148 500 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna zadrzewiona nr ewidencyjny 1806/1 zadrzewiona w kształcie prostokąta ogrodzona siatką o powierzchni 3300 m2. Działka położona w centrum wioski 150 m od drogi Rzeszów...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 80 000 zł cena
    • 1 752 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej działki w miejscowości Humniska, zaledwie kilka minut od Brzozowa. Działka położona w II linii zabudowy, na lekkim wzn...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 65 000 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej działki w miejscowości Humniska, zaledwie kilka minut od Brzozowa. Działka położona w III linii zabudowy, dzięki czemu...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 89 900 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękną, widokową działkę z potencjałem budowlanym zlokalizowaną w miejscowości Brzyska, gmina Brzyska, powiat jasielski. Prezentowana nieruc...

  • Budowlana widokowa działka rekreacyjna- pozwolenie na domek letni...

    Humniska

    • 39 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 7,5 ara – Humniska nr ewid. 4317, k. Brzozowa, woj. podkarpackie – 39 900 zł z wydanym pozwoleniem na budowę budynku letniskowego do 35m²- na zgłoszenie. Na sp...

  • 1 / 4
    Działka blisko Jeziora Solińskiego

    Bóbrka

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 29 arów położona w miejscowości Bóbrka w sercu Bieszczad, gmina Solina, woj. podkarpackie.Idealna zarówno pod budowę domu całorocznego...

  • Działka Błażkowa

    Błażkowa

    • 55 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI Z WZ, PRZY LESIE, Z WIDOKIEM NA GÓRĘ LIWOCZ!!! Do sprzedaży oferuję 5 działek zlokalizowanych na Podkarpaciu, w urokliwej miejscowości BŁAŻKOWA , gmina Brzyska, po...

  • Dwie działki w Grabownicy Starzeńskiej 28 ar
    1 / 8
    Dwie działki w Grabownicy Starzeńskiej 28 ar

    Grabownica Starzeńska

    • 126 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania dwie działki rolne o łącznej powierzchni 28 ar w Grabownicy Starzeńskiej, w gminie Brzozów, w powiecie brzozowskim. Brzozów – 8 km, Sanok – 15 km, Rzeszów – 60 km....

  • Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny
    1 / 14
    Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny

    Bóbrka

    • 473 290 zł cena
    • 2 491 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz działki w miejscu, które daje ogromne możliwości inwestycyjne? Oferuję na sprzedaż uzbrojoną działkę o powierzchni 24,91 ara, położoną w centrum wsi Bóbrka, tuż obok Solin...

  • Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach
    1 / 16
    Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach

    Bóbrka

    • 692 360 zł cena
    • 3 644 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż wyjątkową, w pełni uzbrojoną działkę o powierzchni 36,44 ara, położoną w malowniczej Bóbrce, tuż obok Soliny – jednej z najbardziej cenionych...

  • sprzedam las
    sprzedam las

    Bóbrka

    • 302 000 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las, trzy działki: 59 ar, 70 ar, 22 ar, razem 151 ar. Miejscowość Bóbrka, gm. Chorkówka, woj. podkrpackie. Cena: 2000/ar tel: [tel]

  • Działka budowlana Besko, Wiejska
    1 / 13
    Działka budowlana Besko, Wiejska

    Besko

    • 89 000 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,84 ar, położoną w miejscowości Besko (powiat sanocki). Nieruchomość znajduje się w cichej i sp...

  • Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka

    Draganowa

    • 229 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż rozległy teren o łącznej powierzchni 2,55 ha, zlokalizowany w miejscowości Draganowa, gmina Chorkówka, powiat krośnieński. Nieruchomość stanowi kompleks działek o numer...

  • Działka budowlana Besko, Północna
    1 / 11
    Działka budowlana Besko, Północna

    Besko

    • 69 465 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane położone w Besku przy ul. Północnej. Każda z nieruchomości posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinneg...

  • Działki w Humniskach sprzedam
    Działki w Humniskach sprzedam

    Humniska

    • 30 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 1,06 ha, w tym 07 ha las brzozowy około 30-40 lat. Położenie działek: Humniska nr działki 15 i 19. Kontakt telefoniczny pod numerem [tel] . Cena 30000zł.

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA
    1 / 11
    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA

    Bóbrka

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA Piękna i atrakcyjna działka w miejscowości Bóbrka, w Gminie Solina. Prężnie działająca Gmina Solina zapewnia wiele atrakcji dla od...

  • Działka Bóbrka gm. Chorkówka
    1 / 6
    Działka Bóbrka gm. Chorkówka

    Bóbrka

    • 1 049 000 zł cena
    • 14 964 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszuk...

  • działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno
    działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno

    Bóbrka

    • 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowańia działke w miejscowości bubrka gmina chorkuwka powiat krosno woj podkarpackie nr działki 370/4 pow 0,15h do działki biegńie droga składająca śie z nr dzi...

  • Działka Górki

    Górki

    • 388 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjny kompleks 8 działek budowalnych o łącznej powierzchni 1,34 ha, położony w miejscowości Górki w powiecie brzozowskim . Nieruchomość...

  • 1 / 4
    Działka Grabownica Starzeńska

    Grabownica Starzeńska

    • 165 540 zł cena
    • 2 759 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowalna na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Grabownicy Starzeńskiej. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunka...

  • Działka Przysietnica

    Przysietnica

    • 60 000 zł cena
    • 2 030 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: widokowo położona działka w Przysietnicy . Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 20,35 arów. Media:...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 89 900 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową, słoneczną działkę z ogromnym potencjałem, położoną w malowniczej miejscowości Brzyska, w powiecie jasielskim. To idealne miejsce dla osób p...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 59 900 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz niewielkiej działki w pełnym uroków natury otoczeniu? Zależy Ci na cichym miejscu blisko rozległych lasów z czystym powietrzem i malowniczymi widokami? Przedstawiamy Ci...

  • Działka Wróblowa

    Wróblowa

    • 59 900 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI WRÓBLOWA IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy , a jednocześnie blisko pełnej...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 309 900 zł cena
    • 1 865 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 18,65 ha w Brzyskach ogrodzona, zadbana, z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego oraz budynkiem gospodarczym, z pięknym widokiem na G...