• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Strzyżów

(4)
  • Działka inwestycyjna w Strzyżowie
    1 / 9
    Działka inwestycyjna w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 4 500 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Strzyżowie o powierzchni 2,54 hektara. Nieruchomość znajduje się województwie podkarpackim, mieście Strzyżów. Usytuowana blisko centrum m...

  • Działka inwestycyjna Strzyżów
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 450 000 zł cena
    • 4 947 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Strzyżowie, w województwie podkarpackim w lokalizacji łączącej bliskość natury, rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz dogodną komunikację...

  • 1 / 4
    Grunt pod zabudowę - Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 244 500 zł cena
    • 12 445 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w StrzyżowieOferta na wyłączność w naszym biurzeDobra lokalizacja z widokiem, w sąsiedztwie lasów i domówO...

  • Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 437 800 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Strzyżów, inwestycyjna działka 44 ary o przeznaczeniu przemysłowo - usługowym (obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego); media: prąd, gaz; działka płaska z dobrym dojazdem....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam przy drodze Rzeszów-Sanok

    Babica

    • 99 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    sprzedam działkę 25 ar przy drodze Rzeszów-Sanok W miejscowości Babica nr działki 971 cena 99 tys Z poważaniem Wacław Mac [tel]

  • SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżo
    1 / 4
    SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżo

    Korczyna

    • 720 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SUPER OKAZJA! Działka inwestycyjna z budynkiem — cena obniżona aż do 720 000 zł! Szukasz idealnego miejsca na rozwój firmy Ta nieruchomość w Korczynie to strzał w dziesiątkę – du...

  • Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze
    1 / 6
    Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze

    Frysztak

    • 19 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka w miejscowości Frysztak Twierdza nr działki 245 obręb 0012 - niska cena - wielkość działki 2 ar - doskonała widoczność z drogi - idealna pod reklamę, billboa...

  • Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,

    Niechobrz

    • 779 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Oferta dla Ciebie! Lokalizacja i parametry: Miejscowość:...

  • Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,

    Bratkówka

    • 67 590 zł cena
    • 6 759 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA WIDOKOWA Z WARUNKAMI ZABUDOWY - BRATKÓWKA, 67,59 AR Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, widokową działkę położoną w miejscowości Bratkówka (gmina Wojaszówka, powiat krośnieńs...

  • 1 / 2
    Działka Wiśniowa

    Wiśniowa

    • 385 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wiśniowa - działka inwestycyjna 55 arów (warunki zabudowy w opracowaniu), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW988 z własnym zjazdem; prąd i kanalizacja na działce. Cena: 385...