• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Strzyżowem

(114)
  • Działka Szufnarowa

    Szufnarowa

    • 134 900 zł cena
    • 19 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż sześć atrakcyjnych działek rolnych o łącznej powierzchni około 1,95 ha , położonych w malowniczej miejscowości Szufnarowa , w województwie podkarpackim (pow...

  • Działka Wiśniowa

    Wiśniowa

    • 144 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu wykonanym przez Biuro Projektowe W23 Architekci w Jaśle oraz rozpoczętą budową budynku jednorodzin...

  • Nowe

    Działka Moderówka

    Moderówka

    • 119 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Moderówka, gm. Jedlicze 30ar! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni ok. 30 ar (3000 m), położoną w miejscowości Moderówka , w gmi...

  • Działka Szebnie

    Szebnie

    • 39 900 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Kompleks trzech działek z potencjałem inwestycyjnym Szebnie, gmina Jasło! Marzysz o miejscu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z dobrym dostępem...

  • Działka Pietrusza Wola

    Pietrusza Wola

    • 399 900 zł cena
    • 34 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Wyjątkowa i niepowtarzalna okazja inwestycyjna w naszej ofercie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu dużą nieruchomość leśną położoną w malowniczej miejscowości Pietrusza...

  • Działka Szebnie

    Szebnie

    • 63 900 zł cena
    • 2 101 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Szebnie, gmina Jasło, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształ...

  • 1 / 2

    Nowe

    Działka Domaradz

    Domaradz

    • 25 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNY LAS W MIEJSCOWOŚCI DOMARADZ (POWIAT BRZOZOWSKI) OK. 30 AR, GRUBY DRZEWOSTAN - IDEALNY POD OPAŁ I INWESTYCJĘ! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy fragme...

  • Działka budowlana przy drodze z widokiem na Bieszczady
    1 / 9

    Nowe

    Działka budowlana przy drodze z widokiem na Bieszczady

    Domaradz

    • 65 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widzisz cenę? Jeśli ją akceptujesz, to dopiero wtedy dzwoń! Jest wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny. Bez problemu można zrobić studnię i wybudować szambo l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Iwierzyce Nockowa

    Iwierzyce

    • 260 000 zł cena
    • 2 610 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż dużą, płaską działkę o powierzchni 2610 m2, położoną w centrum malowniczej wsi Nockowa, gmina Iwierzyce. To idealne miejsce na budowę domu, gdzie cisza i sp...

  • Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 379 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 69 arów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych, zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomo...

  • Działka Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 135 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 25 arów, położona w Jasienicy Rosielnej. Działka będzie wydzielona z większej nieruchomości o powierzchni 53 arów. Istnieje r...

  • działka glińik górny o powierzchni 0,15h powiat strzyzów
    1 / 2
    działka glińik górny o powierzchni 0,15h powiat strzyzów

    Glinik Górny

    • 10 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    witam mam do zaoferowania działkę rekreacyjną o powierzchni 0,15h w miejscowości glinik górny gmina Frysztak powiat Strzyżów woj podkarpackie nr działki 642

  • Pole 1,3ha pod KRUS albo inwestycje
    Pole 1,3ha pod KRUS albo inwestycje

    Czudec

    • 67 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest pole składające się z 3 działek: - Nowa Wieś - numery: 413/1, 413/2, 415/2 - dojazd drogą asfaltową 1,3ha w jednym kawałku, W celu uzyskania dodatkowych...

  • Działka Glinik Zaborowski

    Glinik Zaborowski

    • 54 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Zaborowski - działka budowlana o powierzchni ok. 12 arów w bardzo ładnym położeniu, nachylenie w kierunku południowym z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media na dz...

  • Działka Markuszowa

    Markuszowa

    • 57 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Markuszowa, gm. Wiśniowa - działki budowlane 19 i 36 arów, położone w terenie równym z ładnym widokiem na pobliskie wzgórza i dolinę Wisłoka; bardzo dobry dojazd drogą asfaltową; p...

  • 1 / 4
    Działka Stępina

    Stępina

    • 49 900 zł cena
    • 5 503 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stępina, działka 55,03 ara (warunki zabudowy w opracowaniu) w spokojnej i ładnej okolicy; dojazd drogą asfaltową; prąd, woda z wodociągu lokalnego; na działce jest możliwość wybudo...

  • Działka Glinik

    Glinik

    • 40 000 zł cena
    • 9 850 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Glinik, gm. Wielopole Skrzyńskie - dwie działki rolne o powierzchni łącznej 98,5 ara z dojazdem drogą gruntową; teren lekko pochyły. Cena za całość: 40 000 zł - do negocjacji. P...

  • 1 / 2
    Działka Wiśniowa

    Wiśniowa

    • 385 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wiśniowa - działka inwestycyjna 55 arów (warunki zabudowy w opracowaniu), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW988 z własnym zjazdem; prąd i kanalizacja na działce. Cena: 385...

  • 1 / 4
    Działka Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 115 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pstrągowa, gm. Czudec - działka 23 ary (warunki zabudowy na dwa domy w opracowaniu) w bardzo ładnym miejscu i bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media: prąd i woda z wodociągu...

  • Działka Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 25 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Glinik Górny - działki rolne o powierzchni łącznej 60 arów w dwóch oddalonych od siebie areałach o powierzchni 31 z dojazdem drogą polną i 29 arów z dojazdem drogą asfaltową, częśc...