• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pułtuskiem

(39)
  • 1 / 2
    Działka Strzegocin ul.

    Strzegocin

    • 90 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka budowlana nr 179/6 o powierzchni 1099m² położona w Strzegocinie. Jeżeli marzysz o miejscu, w którym panuje cisza,...

  • Sprzedam działki
    1 / 4
    Sprzedam działki

    Kleszewo

    • 60 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Kleszewo gm.Pułtusk powiat Pułtuski woj.mazowieckie Na działki posiadam decyzję o warunkach zabudowy .Kształt działek regula...

  • Dąbrowa2025
    1 / 3
    Dąbrowa2025

    Dąbrowa

    • 120 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio działkę budowlaną 333/335 w Dąbrowie gm.Mrozy pow.mińsk-maz z wszystkimi mediami we wsi na trasie Kuflew-Mrozy, dojazd do autostrady A2 Terespol-Warszawa ,4km od PKP...

  • Działka rekreacyjna Huta Podgórna gm. Somianka Popowo-Letnisko
    1 / 5
    Działka rekreacyjna Huta Podgórna gm. Somianka Popowo-Letnisko

    Huta Podgórna

    • 200 000 zł cena
    • 3 672 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Rekreacyjne działki leśne  - wymarzone miejsce na odpoczynek Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki leśne, położone w jednej z naładniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji, zal...

  • Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe
    Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe

    Pobyłkowo Małe

    • 346 220 zł cena
    • 2 473 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m (35x62m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki zapewni niesamowity klimat do mieszkania i wypoczynku. Je...

Pobyłkowo Małe

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1600m (54x30m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w sąsiedztwie domów wolnostojących. Prąd i woda znajduje się niedaleko działki. Działka zn...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w zielonej okolicy Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Dzierżenin, gmina Pułtusk o powierzchni od 1000 m2 do 1300 m2. W ofercie łącznie siedem działek p...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 820 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane i duży teren inwestycyjny - idealne dla dewelopera Na sprzedaż duży teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 18178 m2 , położony w miejscowości Dzierżenin, gmin...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 089 660 zł cena
    • 18 161 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 18000 podzielona na 8 mniejszych działek o pow. ok 1000m przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, o wymiarach ok. 42x25m. i jedną większą ze stawem o pow...

  • Działka z WZ 4 domy blisko Narwi 35km od Warszawy

    Gzowo

    • 570 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 6000 m2 położoną w mi...

  • Działka przy DK 61 blisko Narwi 35 km od Warszawy

    Gzowo

    • 475 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 5000 m2 położoną w mi...

  • Działka budowlana Przeradowo gm. Szelków,
    Działka budowlana Przeradowo gm. Szelków,

    Przeradowo

    • 220 000 zł cena
    • 6 363 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy w sprzedaży ostatnią działkę rekreacyjno-budowlaną z możliwością zabudowy całorocznej o pow. 6363 m.kw.  Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo - rzadka zabudow...

  • Działka Pobyłkowo małe
    1 / 5
    Działka Pobyłkowo małe

    Pobyłkowo Małe

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do sprzedania działka budowlana w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe. Sprzedajemy działkę wraz z udziałem w drodze wewn. Jesteśmy wraz z Żoną właś...

  • Działka budowlana Zatory
    1 / 4
    Działka budowlana Zatory

    Zatory

    • 85 000 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Zatory, w powiecie pułtuskim, w gminie Zatory. Niezabudowane działki budowlane w miejscowości Zatory położone przy ulicy Długie...

  • Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów
    1 / 4
    Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów

    Pogorzelec

    • 300 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem – 2,2 ha ziemi, blisko rzeki i lasów Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w miejscowości Pogorzelec, w gminie Łochów, powiat Węgrów. Ł...

  • Działka rolna Drwały gm. Zatory
    1 / 8
    Działka rolna Drwały gm. Zatory

    Drwały

    • 450 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż siedlisko o łącznej  powierzchni 1,2 ha z zabudowaniami i mediami, zróznicowane pod względem przeznaczenia terenu: - ok. 4500 m2 - teren przeznaczobny pod zabudowę...

  • Tanio i niedrogo
    Tanio i niedrogo

    Dziarno

    • 11 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tanio i niedrogo sprzedam. Dzialke rolno z drogom. Można zostać rolnikiczkom jak kto chce. Albo se dla dzieci zostawic jak sonsiad. Na działce jest widok. Same dobre sonsiady. Do s...

  • Dąbrowa 2025
    1 / 3
    Dąbrowa 2025

    Dąbrowa

    • 110 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 333/335 w Dąbrowie gmina Mrozy,pow miński,mazowieckie.Malownicza okolica z wszystkimi mediami,przy trasie Kuflew-Mrozy ,dojazd do autostrady A2 Warszawa-Terespol

  • Działka Wola Mystkowska ul. Pułtuska

    Wola Mystkowska » ul. Pułtuska

    • 823 320 zł cena
    • 4 574 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i]Szukasz miejsca pod inwestycję, własny dom, małe osiedle, a może biznes? Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki usługowo-budowlane położone w miejscowości Wola Mystkowsk...

  • działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie
    1 / 11
    działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie

    Klusek

    • 1 700 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nr ewid. 435/1, 435/2, 435/3, 435/4 położone w miejscowości Klusek. Sprzedam całość :4 działki po 2700m2 budowlano-usługowe, całość o powierzchni 1,08ha przy Jeziorze Biał...