• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pilawą

(64)
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Lipówki

    • 95 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w trzcincu gm. Skórzec

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Lipówki

    • 200 000 zł cena
    • 922 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w lipowkach częściowo ogrodzona siatką ul zaszosie

  • Dla Dewlopera super inwestycja !

    Stara Wieś

    • 7 665 000 zł cena
    • 21 900 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DOKONAŁA PROPOZYCJA DLA FIRM! Działka inwestycyjna z bezpośrednim dostępem do Trasy Katowickiej, wg. MPZP oznaczona UP (usługowo-produkcyjna) z siedliskiem rolniczym UP/MR oraz zi...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ, KICZKI PIERWSZE

    Kiczki Pierwsze

    • 75 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość rolną o powierzchni 1,86 ha, zlokalizowaną w miejscowości Kiczki Pierwsze, gm.Cegłów.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach

    Kąty

    • 190 800 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach pow.piaseczyński k/Góry Kalwarii. Działki położone są wzdłuż nowej ulicy Dębowej w której poprowadzone są media : gaz,elektryka, ka...

  • Sprzedam leśną działkę pod rekreacje

    Kąty

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam fajną działkę leśną o pow. 1000m2 leżącą przy drodze gruntowej w Katach k/Góry Kalwarii W drodze idzie elektryka i kanalizacja miejska,Działka z jednej strony ogrodzona ,...

  • 1 / 2
    Szymanów dz. budowlano przemysłowa

    Szymanów

    • 2 180 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka znajduje się w miejscowości Szymanów koło Konstancina Jeziornej, szer 22m na 427m dł

  • 1 / 2
    Działka Brzeziny

    Brzeziny

    • 1 000 000 zł cena
    • 4 823 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o pow.4823m2( wymiary: szerokość ca. 90m x 44m x długość). Klasyfikacja użytków RIVb, RV. Działka położona w pobliżu autostrady A2 Węzeł Stary...

  • Najniższa cena!

    Hipolitów

    • 955 000 zł cena
    • 57 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w malowniczym i czystym ekologicznie terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.W pobliżu stadnina koni i zalew. Cztery kilometry od działki zjazd w Wiskitkach...

  • Duża działka rolna w miejscowości Hipolitów

    Hipolitów

    • 854 025 zł cena
    • 34 161 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania duża działka rolna w miejscowości Hipolitów.Powierzchnia działki to 3,65 ha. Bardzo ładnie położona przy ścianie lasu, wokół stare zabudowania jednorodzinne. Niedalek...

  • 1 / 2
    Działka Wólka Dworska

    Wólka Dworska

    • 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchniach 10.000m i 12.000m. Właściciciel wystąpił o warunki zabudowy (siedlisko) dla obu działek, termin otrzymania czerwiec. Kontakt w sprawie p...

  • działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria
    działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria

    Sierzchów

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Sierzchów ul Sosnowa w gminie Góra Kalwaria kwadrat, 1000 m 13 km od Piaseczna 2 km od stacji PKP Czachówek Wschodni. Pięknie położona w pobliżu...

  • Działka Długa Kościelna

    Długa Kościelna

    • 80 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1200m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 40x30m, położona przy asfaltowej ulicy w miejscowości Długa Kościelna (gm.Halinów), w otoczeniu zabudowy je...

  • Działka Podłęcze ul.

    Podłęcze

    • 4 065 041 zł cena
    • 15 194 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy atrakcyjnie zlokalizowane działki o łącznej powierzchni 1,5 ha w miejscowości Podłęcze, gmina Góra Kalwaria. Działki są idealne do realizacji projektów typu sportowo-rekr...

  • Działka Hipolitów

    Hipolitów

    • 451 925 zł cena
    • 18 077 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OGÓLNE WARUNKI:Cena: 180890 PLN; Powierzchnia działki: 18089; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 10 PLN; Przeznaczenie działki: Rolna; Szerokość działki (mb.): 54.52...

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.
    1 / 3
    gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.

    Halinów

    • 273 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    gm. Halinów - Wielgolas Duchnowski Jeszcze jedna, z dwóch działek położonych obok siebie, II linia zabudowy; w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i ter...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 15 750 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/342/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1...

  • Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2
    1 / 4
    Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2

    Sierzchów

    • 300 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 3800m2 , przy drodze asfaltowej. Podatek to 16zł rocznie. Położona we wsi Sierzchów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra...

  • Działka rolna Obręb gm. Pokrzywnica
    1 / 8
    Działka rolna Obręb gm. Pokrzywnica

    Obręb

    • 350 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,9 ha , położona w gminie Pokrzywnica, stanowiąca użytki rolne zabudowane. Nieruchomość jest zabudowana - łączna powierzchni zabu...

  • **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**
    1 / 15
    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**

    Czachówek

    • 371 500 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²** Rajski zakątek blisko ziemi Wyjątkowa działka budowlana z drzewami, położona w zielonym Czachówku – miejscu, gdzie natura spotyka się z...

  • działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.
    1 / 7
    działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.

    Kąty

    • 159 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kątach Goździejewskich Drugich Powierzchnia: 1324 m² Warunki zabudowy: Wydane Media: Wodociąg przy działce Dojazd: Bezpośredni, 30 m do drogi asfaltowe...

  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 2 250 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową, inwestycyjną ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy - propozycję klasy premium, w której natura spoty...

  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych w otoczeniu lasu, idealnych pod budowę wymarzonego domu w ciszy, zieleni i absolutnym sp...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 4886 m2 ZA KONSTANCINEM TYLKO 795 TYŚ ZŁ
    1 / 7
    DZIAŁKA BUDOWLANA 4886 m2 ZA KONSTANCINEM TYLKO 795 TYŚ ZŁ

    Podłęcze

    • 795 000 zł cena
    • 4 886 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka 4886 m2 m² Podłęcze z wydanymi Warunkami Zabudowy . Malownicza i spokojna miejscowość położona 28km od Warszawy i 7 km od Konstancina - Jeziorny. Szerokość działki od d...

  • 1 / 4
    Działka Wólka Dworska rynek pierwotny ul.

    Wólka Dworska

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Dworska (gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyńs...

  • Działka Kąty ul.

    Kąty

    • 148 640 zł cena
    • 929 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 929 m2 w miejscowości Kąty, w gminie Sochaczew.Działka położona jest przy oświetlonej drodze asfaltowej i posiada bezpośredni dostęp do prądu, wod...

  • 1 / 4
    Działka Szymanów ul.

    Szymanów

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Szymanowie - gmina TeresinOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Szymanów, w gminie Teresin. To świetna propozycja zarówno pod budow...

  • Działka budowlana Karolina gm. Baranów
    1 / 2
    Działka budowlana Karolina gm. Baranów

    Karolina

    • 359 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Karolinie gm. Baranów działka budowlana o powierzchni 1800m. Przy drodze asfaltowej. Przy działce media - gaz, prąd, wodociąg, linia telekomunikacyjna. dla działki wyd...

  • Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna
    1 / 4
    Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna

    Dobiesz

    • 422 720 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 11/7, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobiesz. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i bliskości natu...

  • 2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE
    2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 257 288 zł cena
    • 2 218 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Formalności załatwione - działka GOTOWA POD BUDOWĘ! Poznaj idealne miejsce, by od razu zacząć tworzyć swój wymarzony dom. INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: ■ Przeznaczenie i zabudowa: d...

  • Działka Krzewina

    Krzewina

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 800 m² Krzewina, gm. Halinów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w miejscowości Krzewina, w gminie Halinów. To doskonała pro...

  • Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP
    1 / 4
    Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP

    Tomice

    • 8 400 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję działkę na sprzedaż Nr działki: 73/3 Powierzchnia całkowita: 8 ha Cena: 105,00zł netto/1m2 Możliwość podziału działki na mniejsze części i ich sprzedaży Lokalizacja: To...

  • Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,
    Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,

    Potycz

    • 234 540 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1303 m², zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Potycz w gminie Góra Kalwaria, zaledwie pół godziny drogi od granic...