• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Paczkowem

(24)
  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Starczów

    • 3 563 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • 1 / 4
    Rozwojowa działka usługowa, Radochów (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 150 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest obok drogi DW392 łączącej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległości o...

  • 1 / 3
    Działka leśna w Radochowie (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 70 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest niedaleko drogi DW392 łączą-cej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległośc...

  • 1 / 4
    Działka rolna blisko drogi, Radochów (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 120 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest obok drogi DW392 łączącej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległości od n...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Konradów ul. Główna

    Konradów » ul. Główna

    • 310 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży gruntu niezabudowanego, położonego w gminie Głuchołazy, wieś Konradów w strefie nadgranicznej zaledwie kilkadziesiąt metrów od Republiki Czeskiej. Dz...

  • 1 / 2
    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym mie...

    Srebrna Góra

    • 1 700 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym miejscu w Srebrnej Górze. Całkowita powierzchnia terenu wynosi 2 ha. Po podziale jest 13 działek budowlanych (o powie...

  • Sprzedam działkę budowlaną, 4 km od Polanicy-Zdrój, dobrze położo...

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3-4 km od granic Kłodzka/Polanicy. Bdb położona, przy bocznej drodze prowadzącej do lasu. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Prąd-skrzynka na działce. Dobrzy sąsi...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 290 000 zł cena
    • 4 247 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Sprzedam działkę oddalaona od drogi,

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dojazd szutrowy. Działka pięknie położona, blisko las. Opis działki i zdjęcia znajdują się na portalu Sprzedajemy. Działka 1011/1. Stary Wielisław to wioska w Sudetach, przy starej...

  • Działka Dzikowiec, Góry Sowie, Srebrna Góra, Nowa Ruda - Bezpośre...

    Dzikowiec

    • 75 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania trzy działki budowlane znajdujące się w Górach Sowich w miejscowości Dzikowiec. Działki położone są w spokojnej, cichej okolicy z pięknymi widokami na las i otaczając...

  • Działka rolna na sprzedaż, w Jaworku
    1 / 4
    Działka rolna na sprzedaż, w Jaworku

    Jaworek

    • 475 200 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4800 m2 zlokalizowana w Jaworku (gmina Międzylesie, powiat Kłodzki). Dojazd drogą asfaltową. Teren, na którym znajduje się oferowana działka, j...

  • Działki budowlane w Srebrnej Górze
    1 / 3
    Działki budowlane w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 95 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym i bardzo malowniczym miejscu w Srebrnej Górze. Całkowita powierzchnia terenu wynosi 2,3480 ha. Po podziale jest 13 działek budowlanych (o...

  • działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój
    1 / 2
    działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Atrakcyjna działka w Górach Opawskich
    1 / 3
    Atrakcyjna działka w Górach Opawskich

    Konradów

    • 473 640 zł cena
    • 4 878 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne 4 działki na sprzedaż,doskonała inwestycja dla dewelopera lub osób prywatnych,posiadają decyzję o warunkach zabudowy,można kupić pojedynczo.Działka położona jest w najat...

  • Działka 6462 z widokiem na muzeum w Czarnolesie

    Czarnolas

    • 149 000 zł cena
    • 6 462 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 6462 m2 składająca się z trzech pojedynczych z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową lub mieszkaniowa, znajdu...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    1 / 6
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 259 000 zł cena
    • 2 112 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest urocza działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 2112 m2, w kształcie prostokąta...

  • Działki inwestycyjne przy twierdzy z widokiem
    1 / 16
    Działki inwestycyjne przy twierdzy z widokiem

    Srebrna Góra

    • 5 300 000 zł cena
    • 92 407 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnych gruntów inwestycyjnych o łącznej powierzchni 9,2407 ha, położonych w malownic...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 450 000 zł cena
    • 6 568 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest ATRAKCYJNIE POŁOŻONA działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 6568 m2 o niereg...

  • Syndyk sprzeda udział w drodze

    Boguszyn

    • 3 667 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/6 w prawie własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działki o nr. ewidencyjnym 74/7 AM-1...

  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • Na sprzedaż działka  budowlana Budzów
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana Budzów

    Budzów

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 24 ar położoną u podnóża Srebrnej Góry z dostęp do drogi asfaltowej. Działka posiada kształt prostokąt...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • Na sprzedaż dwie działki w Jaworku
    1 / 6
    Na sprzedaż dwie działki w Jaworku

    Jaworek

    • 369 360 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Jaworku ,oddalonym ok. 5 km od Ząbkowic Śląskich. Działka o numerze geodezyjnym 9/6 o powierzchni 0.1300 ha za...

  • Działka budowlana Kłodzko,
    Działka budowlana Kłodzko,

    Kamienica

    • 1 036 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy kiedykolwiek marzyłeś o otwarciu własnej restauracji lub hotelu w górach? To miejsce idealne na Twoją inwestycję. Działka usytuowana jest w miejscowości Kamienica w gminie St...

  • Nieruchomość - Głuchołazy

    Głuchołazy

    • 781 852 zł cena
    • 6 114 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Opolu ul. Armii Krajowej 2, 45-071 Opole tel. 77 443 51 11 OGŁASZA PRZETARG USTN...

  • Na sprzedaż 7 działek  budowlanych  Srebrna Góra
    1 / 7
    Na sprzedaż 7 działek budowlanych Srebrna Góra

    Srebrna Góra

    • 164 444 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 7 działek budowlanych położonych w miejscowości Srebrna Góra. Działki o następujących numerach ewidencyjnych i powierzchni 334/7- 1548 mkw 334/...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Głuchołazy

    • 279 000 zł cena
    • 2 061 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Głuchołazach na ul. Władysława Jagiełły o powierzchni 20,6ara (2061m2) z mediami (woda, kanalizacja, prąd) położoną przy Koloni Jagiellońskiej, spokojn...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze
    1 / 7
    Na sprzedaż działka budowlana w Srebrnej Górze

    Srebrna Góra

    • 99 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w Srebrnej Górze. Działka o powierzchni 0,0248 ha cechuje się mocnym  nachyleniem oraz bezpośrednim dojazdem z ulicy...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw
    1 / 16
    Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw

    Miłocice

    • 230 000 zł cena
    • 2 178 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w Miłocicach Małych 113/5 cena 230000 zł - wolna (1997 m2 z prywatnym stawem) 113/10 cena 230000 zł - wolna (2178 m2 z dwoma domkami letniskowymi) 113/3 cena 1...

  • Działka Biały Kościół ul.

    Biały Kościół

    • 99 000 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Działka budowlana nr 64/8 o powierzchni 1066 m² - niedaleko Biały Kościół ,blisko lasu,spokojna okolica.Ślężańskie biuro Aleksandra Powierska Nierucho...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • Przetarg - obręb Czarnolas

    Czarnolas

    • 57 700 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny zabudowy mieszkaniowejjednorodzinnejKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu ustnym nieograniczonymna...