• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Otmuchowem

(11)
  • Działka Pomianów dolny

    Pomianów Dolny

    • 46 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ziębice, 24.04.2026r.Burmistrz Ziębicul. Przemysłowa 1057-220 ZiębiceOGŁOSZENIEBurmistrz Ziębic na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz....

  • Przetarg - obręb Głębinów

    Głębinów

    • 162 000 zł cena
    • 666 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TERENY POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargach ustnych nieogranicz...

  • Przetarg - obręb Czarnolas

    Czarnolas

    • 57 700 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny zabudowy mieszkaniowejjednorodzinnejKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu ustnym nieograniczonymna...

  • Przetarg - obręb Jarnołtów

    Jarnołtów

    • 8 400 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk Masy Upadłości Eko Zielona Energia Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Skarbimierzu – Osiedlu (KRS: 0000487001, NIP: 7471893857) informuje o sprzedaży z wolnej ręki, w formi...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną ROD Nysa ul. Mickiewicza.
    1 / 8
    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD Nysa ul. Mickiewicza.

    Nysa

    • 25 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry; Sprzedam działkę ogrodową (ROD) w Nysie przy ul. Mickiewicza aleja 3 działka nr 201, wielkość działki 5arów (500 m2). Działka położona w dobrej lokalizacji pod względe...

  • DZiałka inwestycyjna
    1 / 11
    DZiałka inwestycyjna

    Nysa

    • 270 000 zł cena
    • 2 494 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o powierzchni 24,94ara przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego Podstrefie Ekonomicznej jako tereny pod zabudowę usług handlowo-gastronomicznych,...

  • Nieruchomość na sprzedaż
    1 / 11
    Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza
    1 / 16
    Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza

    Ziębice

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 493 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ Nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 80m2 oraz zabudową gospodarczą położoną w spokojnej części miasta Ziębice w obrębie Nies...

  • Działka 6462 z widokiem na muzeum w Czarnolesie

    Czarnolas

    • 149 000 zł cena
    • 6 462 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 6462 m2 składająca się z trzech pojedynczych z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową lub mieszkaniowa, znajdu...

  • Działka Paczków ul. Sienkiewicza Henryka

    Paczków » ul. Sienkiewicza

    • 3 750 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o przeznaczeniu przemysłowo-usługowo-handlowym w odległości ok. 450m od rynku. Na części działki stoi hala produkcyjno usługowa. LINK DO OFERTY: [url] --------------...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Konradów ul. Główna

    Konradów » ul. Główna

    • 310 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży gruntu niezabudowanego, położonego w gminie Głuchołazy, wieś Konradów w strefie nadgranicznej zaledwie kilkadziesiąt metrów od Republiki Czeskiej. Dz...

  • 1 / 4
    Działka rolna blisko drogi, Radochów (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 120 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest obok drogi DW392 łączącej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległości od n...

  • 1 / 3
    Działka leśna w Radochowie (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 70 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest niedaleko drogi DW392 łączą-cej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległośc...

  • 1 / 4
    Rozwojowa działka usługowa, Radochów (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 150 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest obok drogi DW392 łączącej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległości o...

  • Działka 1.9857ha,Kopice,gm.Stepnica,blisko Zalew.

    Kopice

    • 110 000 zł cena
    • 19 857 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy Państwu do zakupu nieruchomości gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Kopice, gmina Stepnica, pow.goleniowski, którą stanowią dwie współgraniczące działki o...

  • Atrakcyjna działka w Górach Opawskich
    1 / 3
    Atrakcyjna działka w Górach Opawskich

    Konradów

    • 473 640 zł cena
    • 4 878 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne 4 działki na sprzedaż,doskonała inwestycja dla dewelopera lub osób prywatnych,posiadają decyzję o warunkach zabudowy,można kupić pojedynczo.Działka położona jest w najat...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Rynarcice

    • 145 000 zł cena
    • 5 280 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Więcej informacji priv

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Starczów

    • 3 563 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej nr 426

    Starczów

    • 1 600 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce nr 427/2

    Starczów

    • 5 167 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/12 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • działka z przepięknym krajobrazem w Moszczance
    1 / 11
    działka z przepięknym krajobrazem w Moszczance

    Moszczanka

    • 120 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MOSZCZANKA Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej lokalizacji Powierzchnia -1194 m2 Gmina Prudnik Powiat Prudnik Województwo opolskie Dział...

  • Działka Budowlana Jarnołtówek
    Działka Budowlana Jarnołtówek

    Jarnołtówek

    • 15 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Jarnołtówek. W cichej i spokojnej okolicy. Możesz wybrać rozmiar działki. Działki nie są na terenie zalewowym! Więcej informacji telef...

  • działka inwestycyjna w Jarnołtówku przy szlaku na Kopę
    1 / 5
    działka inwestycyjna w Jarnołtówku przy szlaku na Kopę

    Jarnołtówek

    • 235 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana,, inwestycyjna uzbrojona w Jarnołtówku. Przepływa przez nią rzeka Złoty Potok. Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej lokalizacji jes...

  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Korfantów

    • 80 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działki budowlane - 7 parceli - w Korfantowie, przy ul. Powstańców Śląskich. Wylot na Starą Jamkę. Powierzchnia od 12 arów. Cena od 80 tyś/ do 92tyś netto za działkę w zal...

  • Działka budowlana Kłodzko,
    Działka budowlana Kłodzko,

    Kamienica

    • 1 036 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy kiedykolwiek marzyłeś o otwarciu własnej restauracji lub hotelu w górach? To miejsce idealne na Twoją inwestycję. Działka usytuowana jest w miejscowości Kamienica w gminie St...

  • działka w Jarnołtówku na szlaku na Kopę Biskupią
    1 / 15
    działka w Jarnołtówku na szlaku na Kopę Biskupią

    Jarnołtówek

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JARNOŁTÓWEK Historycznie leży na terenie dawnego dolnośląskiego księstwa nyskiego. Przepływa przez nią rzeka Złoty Potok. Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej l...

  • działka w Moszczance piękny krajobraz
    1 / 12
    działka w Moszczance piękny krajobraz

    Moszczanka

    • 130 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Duża działka budowlana 28 ar Puszyna [ wieś, przy lesie]
    1 / 8
    Duża działka budowlana 28 ar Puszyna [ wieś, przy lesie]

    Puszyna

    • 137 000 zł cena
    • 2 807 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane zlokalizowane (538 oraz 537/2) w miejscowości Puszyna położonej 40 km od Gór Opawskich, w niej pobliski sklep spożywczy, spokojna okolica otoczona lasem z dojazde...

  • Na sprzedaż działki budowlane – Jarnołtówek - działka budowl
    1 / 6
    Na sprzedaż działki budowlane – Jarnołtówek - działka budowl

    Jarnołtówek

    • 15 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jarnołtówek (gmina Głuchołazy, powiat Nysa, woj. opolskie). Działki znajdują się w cichej i spokojnej o...

  • dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju
    1 / 8
    dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju

    Radochów

    • 365 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzialka pod inwestycje 5200 m2 tuz przy glownej drodze z Wroclawia do Ladka Zdroju- 2 km od Ladka . Idealna pod stacje benzynowa, zajazd., budowe nowego domu. Dzialka nie zostal...

  • Działka Stary Gierałtów

    Stary Gierałtów

    • 999 000 zł cena
    • 53 100 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość gruntową o imponującej powierzchni 53000 m2 położoną w malowniczej miejscowości Stary Gier...

  • Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa
    1 / 9
    Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa

    Sosnowa

    • 168 120 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Sosnowa, oddalonej ok. 4 km od Kamieńca Ząbkowickiego. Działki budowlane o następujących...

  • Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni
    1 / 11
    Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni

    Lutynia

    • 279 650 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji: w gminie Miękinia – Lutynia, ul. Nowa. Powierzchnie od 799 m² do 1299 m², idealne pod budow...

  • Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw
    1 / 16
    Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw

    Miłocice

    • 230 000 zł cena
    • 2 178 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w Miłocicach Małych 113/5 cena 230000 zł - wolna (1997 m2 z prywatnym stawem) 113/10 cena 230000 zł - wolna (2178 m2 z dwoma domkami letniskowymi) 113/3 cena 1...

  • Dzialki rolne
    1 / 2
    Dzialki rolne

    Mąkolno

    • 51 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne gmina Złoty Stok wieś Mąkolno o powierzchni 3.3ha cena za 1ha 51 tys do małej negocjacji

  • Działka Biały Kościół ul.

    Biały Kościół

    • 99 000 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Działka budowlana nr 64/8 o powierzchni 1066 m² - niedaleko Biały Kościół ,blisko lasu,spokojna okolica.Ślężańskie biuro Aleksandra Powierska Nierucho...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 164 820 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.37.45.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 276 750 zł cena
    • 2 252 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.31.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 227 550 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.36.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...