• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowogrodźcem

(44)
  • 1 / 4
    Działka budowlana z widokiem na miasto

    Gryfów Śląski

    • 127 500 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy polecają Państwu na sprzedaż słoneczną działkę budowlaną o kształcie prostokątną z widokiem na miasto Gryfów Śląski. Działka o powierzchni 1528 m² znajduje...

  • 1 / 4
    Działki budowlane z widokiem na panoramę miasta

    Gryfów Śląski

    • 116 000 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy polecają Państwu na sprzedaż dwie słoneczne, prostokątne działki budowlane z widokiem na miasto Gryfów Śląski. Obie działki o jednakowej powierzchni 1389 m...

  • Działka budowlana w Brzeźniku
    Działka budowlana w Brzeźniku

    Brzeźnik

    • 100 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż mam działkę budowlaną w miejscowości Brzeźnik 8km od Bolesławca. Działka ma 930m2, nr ewidencyjny 339/13. Działka znajduje się 100m od szkoły, przedszkola i plac...

  • Sprzedam grobowiec na cmentarzu w Luhbaniu
    Sprzedam grobowiec na cmentarzu w Luhbaniu

    Lubań

    • 4 500 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam grobowiec na Cmentarzu w Lubaniu po lewej stronie za kaplica kontakt [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Widok na Stóg Izerski

    Pobiedna

    • 220 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału. Przedmiotem oferty jest działka budowlana oraz duży dom (ok. 200 m) w Pobiednej. Nieruchomość leży ponad wsią, w otoczeniu luźnej zabudowy i łąk. Działka jest...

  • Działka Poświętne

    Poświętne

    • 500 950 zł cena
    • 10 019 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działek położonych w miejscowości Poświętne, gmina Osiecznica, powiat Bolesławiec woj. Dolny Śląsk. Działki położone w spokojnej miejscowośc...

  • 1 / 3
    Działka uzbrojona Koźlice gm Zgorzelec

    Koźlice

    • 295 000 zł cena
    • 2 407 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o powierzchni 2407m2 uzbrojona w Koźlicach gmina Zgorzelec 5 km od Zgorzelca granicy z Niemcami oraz 12 km od granicy z Czechami . - Położona bezpośrednio p...

  • Działka Koźlice ul.

    Koźlice

    • 102 000 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoja przestrzeń, Twój projekt - 16,5 ara z pełnym uzbrojeniem w malowniczych KoźlicachSzukasz miejsca, które wymyka się schematom? Ta działka w Koźlicach (gm. Gaworzyce) to propoz...

  • Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.
    1 / 8
    Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.

    Pławna Górna

    • 230 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu, położoną w miejscowości Pławna Górna, 8 km od Lwówka Śląskiego. Obszar w studium zagospodarowania gminy Lubomierz oznaczon...

  • Działka budowlana 1481w Pielgrzymce k. Złotoryi
    1 / 4
    Działka budowlana 1481w Pielgrzymce k. Złotoryi

    Pielgrzymka

    • 135 000 zł cena
    • 1 481 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EMIX Biuro nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1.319 m2 wraz z drogą dojazdową, która stanowi drugą działkę o pow. 162 m2, co łącznie daje powierzchn...

  • Działka Gromadka

    Gromadka

    • 1 100 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Krzywa z przeznaczeniem jako teren działalności produkcyjnej , baz, składów i magazynów. Ł...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Witkówek
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana - Witkówek

    Witków

    • 95 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1126 m2 usytuowaną nieopodal LASU - miejscowość Witkówek gmina Chojnów. Działka o dogodnym kształcie, usytuowana w pobliż...

  • Działka budowlana na sprzedaż pod Chojnowem
    1 / 7
    Działka budowlana na sprzedaż pod Chojnowem

    Krzywa

    • 323 000 zł cena
    • 1 782 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni ok 1782 m2 z przeznaczeniem w obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zab...

  • Działki budowlane na sprzedaż w m. Koźmin koło Zgorzelca
    1 / 3
    Działki budowlane na sprzedaż w m. Koźmin koło Zgorzelca

    Koźmin

    • 109 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane położone w miejscowości Koźmin, powierzchnie od 10 do 14 ar. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone symbolem MNU (zabudowa...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • Działka Świętoszów

    Świętoszów

    • 200 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działek budowlanych mieszkalno-usługowych o łącznej powierzchni 10000 m2. Działki położone w miejscowości Świętoszów gmina Osiecznica powiat B...

  • sprzedam dzialke   budowlana
    sprzedam dzialke budowlana

    Radomierzyce

    • 50 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    www.gmina.zgorzelec.pl.....................RADOMIERZYCE , kolo palace na wyspie I przy wjezdzie do Hagenwerder , rzeki Witka I Nysa granica RP-Niemcy sprzedam...

  • Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów
    1 / 6
    Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów

    Krzywa

    • 499 500 zł cena
    • 2 775 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników (bezpośrednio od właściciela) kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2775 m2 z przeznaczeniem w obowiązującym MPZP pod zabudowę wolnostojącą...

  • Działka Bystrzyca

    Bystrzyca

    • 185 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bystrzyca , przy ul. Wójcickiej , w powiecie oławskim.Numer działki: 763/5 Działka o powierzchni 0,0998 ha (998 m)...

  • Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!
    1 / 5
    Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!

    Janówek

    • 135 000 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do Janówka! Na sprzedaż pięknie usytuowane działki- ścisłe centrum miasteczka. Zalety: * dojazd drogą asfaltową * media (woda i prąd) w drodze * teren płaski o regu...

  • SPRZEDAM działkę inwestycyjną Dolnośląskie A4
    1 / 4
    SPRZEDAM działkę inwestycyjną Dolnośląskie A4

    Iwiny

    • 760 000 zł cena
    • 20 792 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 426/158 IWINY (Warta Bolesławiecka) 7 km do A4 ( Zgorzelec - Wrocław ) Położona przy drodze 363 3- drogi wjazdowe na dziąłkę Media w działce ( z...

  • Działki budowlane na sprzedaż
    1 / 5
    Działki budowlane na sprzedaż

    Krzywa

    • 533 000 zł cena
    • 2 764 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2764 m2 z przeznaczeniem w MPZP pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą w miejscowości Krzywa gm. Ch...

  • Działka siedliskowa Jastrzębnik gm. Pielgrzymka,
    Działka siedliskowa Jastrzębnik gm. Pielgrzymka,

    Jastrzębnik

    • 94 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży oferujemy grunt o pow. 47 ar (4700 m²) zlokalizowany w miejscowości Jastrzębnik gmina Pielgrzymka powiat Złotoryjski. Działka usytuowana jest przy gł. drodz asfaltowej...

  • sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ
    sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ

    Wolimierz

    • 100 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż o powierzchni 7150mkw(rolna zgłoszona do przekształcenia) w Wolimierzu. Kontakt [tel].

  • Działki
    Działki

    Młyńsko

    • 90 zł cena
    • 1 343 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki w miejscowości młyńskio gmina gryfów śląski do sprzedania z warunkami zabudowy miejscowośc jest piękna blisko są kurorty ,sanatoria npswiradow Zdrój itp

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Koźlice gm. Gaworzyce,
    1 / 6
    Działka budowlana Koźlice gm. Gaworzyce,

    Koźlice

    • 102 672 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nietuzinkowa Działka Budowlana z Nieograniczonym Potencjałem Aranżacyjnym!  Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, która spełni wszystkie Twoje marzenia o idealnym miejs...

  • Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu
    1 / 13
    Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Okmiany, gm. Chojnów w powiecie legnickim. Działka jest położona na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzenn...

  • Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,
    1 / 14
    Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane na nowym osiedlu w świetnie rozwijającej się miejscowości Okmiany. Działki położone są w kompleksie 43 działek po...

  • Działka - dolnośląskie
    1 / 12
    Działka - dolnośląskie

    Gromadka

    • 499 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pilnie nieruchomość w Gromadce 6 km od zjazdu na A4 powiat Bolesławiec. Powierzchnia działki 3.20 hektara z czego 90 arów to działka budowlana plus zabudowania z 1888 roku...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana