działka na sprzedaż
18 maj 2024

Działka uzbrojona Koźlice gm Zgorzelec

woj. Dolnośląskie pow. zgorzelecki gm. zgorzelecki
Odświeżone 1 rok temu, Sobota, 18 maj 2024 00:09
295 000 zł 2 407 m2
295 000 zł 2 407 m2 123 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 407 m2
Cena za metr 123 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36579559

Opis

Duża działka budowlana o powierzchni 2407m2 uzbrojona w Koźlicach gmina Zgorzelec 5 km od Zgorzelca granicy z Niemcami oraz 12 km od granicy z Czechami .
- Położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej publicznej w ciągu zabudowań wiejskich .
Około 100 metrów od przystanku autobusowego .
- Duży teren do zagospodarowania oraz bardzo atrakcyjne położenie. -Działka jest bardzo słoneczna i klimatyczna częsciowo zadrzewiona .
- Zaraz obok znajdują się liczne ścieżki rowerowe,szlak kajakowy
- Ścieżką rowerową można dojechać bezpośrednio do przejścia granicznego oraz do jeziora Berzdorf po stronie niemieckiej .
-Dookoła mnóstwo terenów zielonych
- Działka oznaczona jest symbolem MN8 teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , oznaczona nr ewidencyjnym 208.
- Media prąd i woda bezpośrednio na działce .Teren nie jest zalewowy .
Na terenie działki znajdują się dwa budynki stodoła i ruiny domu które są przeznaczone do rozbiórki ,oba budynki można rozebrać
.Zapraszam do kontaktu.
Opis oferty może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66. i następnych K.C
  • Data aktualizacji: 2024-08-11
  • ID ogłoszenia: K36579559
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Koźlice, cena: od 250 750 do 339 250 zł, powierzchnia: od 2046 do 2769 m2
E
Ewa osoba prywatna
Zadzwoń

Ewa osoba prywatna

Tel: 693... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość