• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Masów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pobiedna

(1)
  • 1 / 4
    Widok na Stóg Izerski

    Pobiedna

    • 220 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału. Przedmiotem oferty jest działka budowlana oraz duży dom (ok. 200 m) w Pobiednej. Nieruchomość leży ponad wsią, w otoczeniu luźnej zabudowy i łąk. Działka jest...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Świeradów-Zdrój

    Świeradów-Zdrój

    • 12 000 000 zł cena
    • 9 205 m2 powierzchnia
    • 1 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedazy działkę usługową w centrum Świeradowa Zdrój Dzialka przeznaczona pod usługi turystyki i wypoczynku w MPZP Nieruchomość niezabudowana z dostępem do drog...

  • DOM Z OGRODEM W GÓRACH ŚWIERADÓW - ZDRÓJ
    1 / 13
    DOM Z OGRODEM W GÓRACH ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

    Świeradów-Zdrój

    • 450 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Świeradów-Zdrój,
    1 / 4
    Działka budowlana Świeradów-Zdrój,

    Świeradów-Zdrój

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 316 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjny teren w sercu Świeradowa-Zdroju - idealny pod projekt turystyczny Na sprzedaż oferuję kompleks trzech działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni niemal 0,55 ha, zlok...

  • Kup mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju!
    1 / 16
    Kup mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju!

    Świeradów-Zdrój

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż, przedstawiamy Państwu, inwestycyjne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Świeradowie-Zdroju, powiat lubański, woj....

  • Wynajmę sklep w Orłowicach
    1 / 3
    Wynajmę sklep w Orłowicach

    Orłowice

    • 2 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal po remoncie w Orłowicach . Wymienione okna, drzwi itp. . Lokal przygotowany był pod sklep spożywczy z zapleczem socjalnym i magazynem . Podłączone wszystkie media . W...

  • sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ
    sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ

    Wolimierz

    • 100 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż o powierzchni 7150mkw(rolna zgłoszona do przekształcenia) w Wolimierzu. Kontakt [tel].

  • Luksusowy obiekt komercyjny | wyciąg | SPA | góry
    1 / 16
    Luksusowy obiekt komercyjny | wyciąg | SPA | góry

    Świeradów-Zdrój

    • 5 775 000 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 11 810 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Cena sprzedaży nieruchomości wynosi 5.775.000 zł netto + należny podatek VAT. W sercu gór, w rytmie rzeki, w miejscu które o...

  • Funkcjonalne M2 na parterze - 50m2
    1 / 16
    Funkcjonalne M2 na parterze - 50m2

    Świeradów-Zdrój

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w sercu Gór Izerskich. Doskonała inwestycja dla osób szukających swojego miejsca w górach, dla par czy rodzin...

  • Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem
    1 / 16
    Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem

    Świeradów-Zdrój

    • 575 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe / górski apartament z sauną. Mieszkanie...