• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Malborkiem

(46)
  • 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 123 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego, zlokalizowana przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej. Nieruchomość znajduje się blisko centrum...

  • 1 / 3
    Działka budowlana - Nowa Wieś Malborska

    Nowa Wieś Malborska

    • 120 000 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Sprzedam działki budowlane.

    Nowa Wieś Malborska

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane różnej wielkości. Więcej pod numerem telefonu [tel]

  • Działka Ząbrowo ul. Akacjowa

    Ząbrowo » ul. Akacjowa

    • 119 000 zł cena
    • 1 316 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona w Ząbrowie przy ul. Akacjowej w kompleksie pomiędzy drogą Kołobrzeg Gościno, a ulicą Leśną w odległości około 8 km od Kołobrzegu i zaledwie 4 km od węzła drogi kra...

  • Sprzedam działkę RODO
    Sprzedam działkę RODO

    Tczew

    • 15 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę RODO ogrodzona z altana media

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Dębina

    • 360 000 zł cena
    • 1 336 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Dębinie koło Ustki. 1300 metrów od morza. Ul Torfowa

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Przezmark

    Przezmark

    • 199 000 zł cena
    • 2 098 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNA DZIAŁKA W PRZEZMARKU * 2098 mkw. * Kształt prostokątny. * Teren płaski. * Media w drodze. Zapraszamy na prezentację nieru...

  • Działka Czechowo

    Czechowo

    • 630 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Dostępna wyłącznie w AS NIERUCHOMOŚCI Atuty nieruchomości: -Regularny kształt prostokąta -bliskość lasu -działka uzbrojona w przyłącze wody -cicha i spokojna lokal...

  • Działka Piaskowiec ul.

    Piaskowiec

    • 349 000 zł cena
    • 4 827 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGOLOKALIZACJADziałka budowlana we wsi Piaskowiec w gminie OSTASZEWONumer ewidencyjny działki: 50/1Wjazd na d...

  • Działka Ostaszewo ul.

    Ostaszewo

    • 115 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja:Groblica, gmina Ostaszewo - spokojna, malownicza miejscowość, idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury.Bliskość większych miast i łatwy dostęp do najważnie...

  • Działki budowlane 20 minut od Gdańska Dojazd S7 od 1222 m2
    1 / 16
    Działki budowlane 20 minut od Gdańska Dojazd S7 od 1222 m2

    Nowa Kościelnica

    • 200 000 zł cena
    • 1 222 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 wyjątkowych działek budowlanych w spokojnej i zielonej okolicy Nowej Kościelnicy, zaledwie 29 km (ok. 25 min) od Gdańska, przy doskonałym dojeździe trasą S7. Teren p...

  • Działki od syndyka Bągart, gmina Dzierzgoń
    Działki od syndyka Bągart, gmina Dzierzgoń

    Bągart

    • 38 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VI Wydział Gospodarczy w postępowaniu upadłościowym prowadzony...

  • Działka rolna Korzeniewo gm. Kwidzyn, Łąkowa
    Działka rolna Korzeniewo gm. Kwidzyn, Łąkowa

    Korzeniewo

    • 99 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki rolne z warunkami zabudowy nad Wisłą o łącznej powierzchni 10500 m², blisko miasta! Teren płaski — nieogrodzony, obok działki sieć gazowa, elektryczna, wodociągowa,...

  • Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media
    1 / 8
    Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media

    Nowiec

    • 169 000 zł cena
    • 1 770 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1770 m² z warunkami zabudowy – Nowiec, gmina Dzierzgoń Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1770 m², położona w miejscowości Nowiec, w gminie D...

  • Działka budowlana Czechowo gm. Elbląg
    Działka budowlana Czechowo gm. Elbląg

    Czechowo

    • 595 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Dostępna wyłącznie w AS NIERUCHOMOŚCI Atuty nieruchomości: -Regularny kształt prostokąta -bliskość lasu -działka uzbrojona w przyłącze wody -cicha i spokojna lokalizacja -...

  • Działka inwestycyjno - budowlana Gronowo Górne
    1 / 8
    Działka inwestycyjno - budowlana Gronowo Górne

    Gronowo Górne

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w Gronowie Górnym, jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach Elbląga, oferuje ogromny potencjał zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i inwestycy...

  • 3/20 udział spadkowy od syndyka Podzamcze 3 hektary
    3/20 udział spadkowy od syndyka Podzamcze 3 hektary

    Podzamcze

    • 15 750 zł cena
    • 31 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości E.K w stosunku do której Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy w postępowaniu pod sygn. akt GD1G/GU/1339/2024 ogłosił upadłość (jako os...

  • Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2
    1 / 15
    Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2

    Gronowo Górne

    • 599 000 zł cena
    • 7 352 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7 352 m2 położona w Gronowie Górnym, przy granicy Elbląga. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S7 oraz trasy...

  • Działka Marzęcino ul. Graniczna

    Marzęcino » ul. Graniczna

    • 125 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 600 m², położona w miejscowości Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, województwo pomorskie. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przeznaczenie w MPZP...

  • 1 / 3
    Działka Piaskowiec ul.

    Piaskowiec

    • 119 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1030 m2 we wsi Piaskowiec, położonej w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim,...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 70 720 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczony nieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów...

  • Działka Nowiec

    Nowiec

    • 6 300 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości.ogłasza przeta...

  • Działka Nowiec

    Nowiec

    • 64 900 zł cena
    • 2 463 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Gonty

    Gonty

    • 52 800 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczonyNieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów obr...

  • Działka Przezmark

    Przezmark

    • 62 900 zł cena
    • 2 074 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. 1. ogłasza p...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 64 560 zł cena
    • 1 029 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczony Nieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów ob...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 55 680 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 56 400 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Przezmark

    Przezmark

    • 95 500 zł cena
    • 2 439 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 89 760 zł cena
    • 1 465 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Gonty

    Gonty

    • 77 440 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Nowiec

    Nowiec

    • 107 200 zł cena
    • 2 408 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 63 440 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Przezmark

    Przezmark

    • 215 600 zł cena
    • 16 439 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. 1. ogłasz...

  • Syndyk sprzeda udziały w grunatach Żurawiec, Żółwiniec, Jurandowo

    Jurandowo

    • 20 597 zł cena
    • 161 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda zespół udziałów w trzech nieruchomościach gruntowych, położonych w obrębie Żurawiec, Żółwi...

  • Działka Władysławowo

    Władysławowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 26 658 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 2,6658 ha , przygotowany pod realizację kameralnego osiedla domów jednorodzinnych . Nieruchomość położona jest w spokojnej...