• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Malborkiem

(46)
  • Działka Lichnowy

    Lichnowy

    • 124 400 zł cena
    • 7 266 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości.ogłasza przeta...

  • Działka Lichnowy

    Lichnowy

    • 105 520 zł cena
    • 6 386 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka łoza

    Łoza

    • 155 280 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 346 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...

  • Działka Tczew ul. Wąska

    Tczew » ul. Wąska

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 674 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka inwestycyjna z projektem budynku wielorodzinnego i pozwoleniem na budowę - Tczew, Stare MiastoOFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przedstawiamy unikalną okazję inwest...

  • Działka Lichnowy ul. Jesionowa

    Lichnowy » ul. Jesionowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Lichnowy. Działki posiadają wydane WARUNKI ZABUDOWY.LOKALIZACJA: Lichnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w pow...

  • Działka budowlana Cisy gm. Malbork
    1 / 2
    Działka budowlana Cisy gm. Malbork

    Cisy

    • 100 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 903 m² w miejscowości Cisy, niedaleko Malborka (na zdjęciu zaznaczona na czerwono) + droga dojazdowa współwłasnościowa (zaznaczona na żółto). Działka z...

  • Działka budowlana Subkowy, J. Wybickiego
    1 / 9
    Działka budowlana Subkowy, J. Wybickiego

    Subkowy

    • 347 340 zł cena
    • 1 654 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Subkowy o numerze geodezyjnym 453/13 i powierzchni 1654 m. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka budowlana Tczew, Głowackiego
    1 / 15
    Działka budowlana Tczew, Głowackiego

    Tczew

    • 242 320 zł cena
    • 932 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Tczewie ulica GŁOWACKIEGO. Obecnie w sprzedaży 7 działek budowlanych: - dz. 183/16 o pow. 932 m2 za 242.200,00 zł - dz. 183/24 o pow. 947 m2 za 246.220,00 zł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Szprzedam działkę rekreacyjną ROD
    1 / 2
    Szprzedam działkę rekreacyjną ROD

    Tczew

    • 14 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD im. W.Witosa w Tczewie, 300m2. Bezpośrednie sąsiedztwo osiedla Bajkowego. Tel [tel]

  • Działka budowlana 1322 m² – Zajezierze, gm. Sztum
    1 / 5
    Działka budowlana 1322 m² – Zajezierze, gm. Sztum

    Zajezierze

    • 150 000 zł cena
    • 1 322 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1322 m² położona w miejscowości Zajezierze, gmina Sztum, woj. pomorskie. Teren w kształcie zbliżonym do kwadratu, z bezpośrednim dostępe...

  • 1 / 4
    Działka Nowa Wieś Malborska ul. Chabrowa

    Nowa Wieś Malborska » ul. Chabrowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rolna, PsIV o powierzchni ok. 13 000 m2, położona w Nowej Wsi Malborskiej przy ul. Chabrowej.LOKALIZACJA: Nowa Wieś Malborska to prężnie rozwijająca...

  • Działka Tczew ul. Mieszka I

    Tczew » ul. Mieszka I

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 889 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA pod Twój dom lub inwestycję o pow.1889 m2!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1889 m2, w kształcie przypominającym trójkąt. Nieruchomość objęta jest obowiązu...

  • Działka Tczew ul. Zielona

    Tczew » ul. Zielona

    • 630 000 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA pod Twój dom lub pod inwestycję, 916 m2 w Tczewie DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o powierzchni 916 m2, o regularnym kształcie.Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowy...

  • Działka Tczew ul. Kazimierza Pułaskiego

    Tczew » ul. Pułaskiego

    • 489 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA pod Twój dom, 1055 m2 w Tczewie, przy samej Wiśle!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1055 m2, w kształcie trapezu o wymiarach ok. 31 m x 35 m.Nieruchomość o...

  • Działka Tczew ul. Kazimierza Pułaskiego

    Tczew » ul. Pułaskiego

    • 1 720 000 zł cena
    • 2 706 m2 powierzchnia
    • 636 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA, 1891 m2 - Tczew CzyżykowoDZIAŁKA: Na sprzedaż działki 289/4 i 289/6 oraz 291 o łącznej powierzchni 2706 m2.Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym p...

  • Działka Ząbrowo

    Ząbrowo

    • 89 900 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w Ząbrowie przy ul. Polnej w w odległości około 10 km od Kołobrzegu i zaledwie 6 km od węzła drogi krajowej S6 (Szczecin Gdańsk). Przez Ząbrowo przebiega ścież...

  • Działka Subkowy ul. Ogrodowa

    Subkowy » ul. Ogrodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO U NAS !!! ***Działka 8700 m2 + 114 m2 działka drogowa, z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.LOKALIZACJA - Subkowy | Idealne połączenie spokoju i...

  • Działka Subkowy ul. Ogrodowa

    Subkowy » ul. Ogrodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 8 814 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Subkowy ul. Ogrodowa

    Subkowy » ul. Ogrodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 8 814 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Ząbrowo ul. Akacjowa

    Ząbrowo » ul. Akacjowa

    • 109 999 zł cena
    • 1 215 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona w Ząbrowie przy ul. Akacjowej w kompleksie pomiędzy drogą Kołobrzeg Gościno, a ulicą Leśną w odległości około 8 km od Kołobrzegu i zaledwie 4 km od węzła drogi kra...