• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Malbork

(3)
  • 1 / 3
    Działka Malbork ul. Włościańska

    Malbork » ul. Włościańska

    • 1 599 000 zł cena
    • 7 520 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka o powierzchni 7 520 m2 w prężnie rozwijającej się części Malborka.LOKALIZACJA: Działka znajduje się w Malborku przy ul. Włościańskiej. W najbliższej...

  • Działka Malbork ul. Tczewska

    Malbork » ul. Tczewska

    • 1 071 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż Działkę inwestycyjną z WZ z rozpoczętą budową budynku komercyjnego. Nieruchomość z wielkim potencjałem w pobliżu centrum Malborka.LOKALIZACJA:Oferta dotyczy działki prz...

  • Działka Malbork ul. Tczewska

    Malbork » ul. Tczewska

    • 1 499 000 zł cena
    • 6 918 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż Działkę inwestycyjną z WZ z rozpoczętą budową budynku komercyjnego. Nieruchomość z wielkim potencjałem w pobliżu centrum Malborka.LOKALIZACJA:Oferta dotyczy działki usł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Starogard Gdański ul. Starogardzka

    Starogard Gdański » ul. Starogardzka

    • 4 500 000 zł cena
    • 63 829 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWALNA Z MPZP, POD MIESZKANIA, USŁUGI, MAGAZYNY, OBIEKTY PRODYKCYJNE, STACJE PALIWPINEZKA 

  • 1 / 3
    Działka Starogard Gdański ul. Bolesława Prusa

    Starogard Gdański » ul. Prusa

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 290 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA DOSTĘNA TYLKO U NAS !Działka zlokalizowana na przedmieściach Starogardu Gdańskiego. Dojazd drogą asfaltową od ul. Bolesława Prusa. Powierzchnia to 6290 m2. Działka jest płas...

  • 1 / 3
    Działka Prabuty ul. Rypińska

    Prabuty » ul. Rypińska

    • 1 499 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa w Prabutach, blisko drogi wojewódzkiej nr. 521, która łączy miasta Iława oraz Kwidzyn.LOKALIZACJA: Prabuty to miasto w północn...

  • Działka Piaskowiec ul.

    Piaskowiec

    • 349 000 zł cena
    • 4 827 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGOLOKALIZACJADziałka budowlana we wsi Piaskowiec w gminie OSTASZEWONumer ewidencyjny działki: 50/1Wjazd na d...

  • Działka Pelplin ul. Sambora

    Pelplin » ul. Sambora

    • 35 000 000 zł cena
    • 252 973 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA: Teren znajduje się na Pomorzu. Bezpośrednio przy obwodnicy miasta Pelplin z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym; 5 km od zjazdu z autostrady A1 (Pelplin) i jest ł...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 969 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ! TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w miejscowości Kolnik, na granicy z Pszczółkami, w odległości ok 20 km od centrum...

  • Działka Nowy Dwór Gdański ul.

    Nowy Dwór Gdański

    • 1 720 000 zł cena
    • 13 695 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna w Nowym Dworze Gdańskim - idealna pod zabudowę mieszkaniową i usługową!LOKALIZACJA:Nowy Dwór Gdański to dynamicznie rozwijające się miasto, położone...

  • Działka Skowarcz ul. Lazurowa

    Skowarcz » ul. Lazurowa

    • 189 000 zł cena
    • 728 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Skowarcz to miejscowość położona w gminie Pszczółki przy drodze krajowej nr E91 która gwarantuje bezproblemową komunikację. Ponadto przez Skowarcz biegnie trasa linii k...

  • Działka Ulkowy ul.

    Ulkowy

    • 499 000 zł cena
    • 3 159 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działki w miejscowości Ulkowy z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY.W ofercie 4 działki, możliwość wyboru.- działka 214/1, pow. 3159 m2 - 499 000 zł.- działka 214/2...

  • Działka Kolnik ul. Dwie Topole

    Kolnik » ul. Topole

    • 709 000 zł cena
    • 3 548 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaDZIAŁKA IDEALNA POD PAWILONY HANDLOWE, PRZYCHODNIE, PRZEDSZKOLE, PRZY DZIAŁCE ŚWIATŁOWÓDLOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości K...

  • Działka Subkowy ul. Ogrodowa

    Subkowy » ul. Ogrodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 8 814 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO U NAS !!! ***Działka 8700 m2 + 114 m2 działka drogowa, z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.LOKALIZACJA - Subkowy | Idealne połączenie spokoju i...

  • Działka Subkowy ul. Ogrodowa

    Subkowy » ul. Ogrodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka przy Nowej Holandii - trasa S7
    1 / 4
    Działka przy Nowej Holandii - trasa S7

    Elbląg

    • 350 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka rolna przy drodze S7 oraz Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia o powierzchni 7600 m2. Grunty kategorii III z bezpośrednią drogą dojazdową. Teren o dużym pote...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 599 000 zł cena
    • 5 385 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! Możliwość budowy domu, domu z usługami, budynku usługowego lub kilku domów po podziale działki!*TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Działka zlokalizowan...

  • Działka Tczew ul. Kazimierza Pułaskiego

    Tczew » ul. Pułaskiego

    • 1 720 000 zł cena
    • 2 706 m2 powierzchnia
    • 636 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA, 1891 m2 - Tczew CzyżykowoDZIAŁKA: Na sprzedaż działki 289/4 i 289/6 oraz 291 o łącznej powierzchni 2706 m2.Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym p...

  • Działka Różyny ul. Purpurowa

    Różyny » ul. Purpurowa

    • 950 000 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 742 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 3 DOMÓW JEDNORODZINNYCHLOKALIZACJADziałka położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Różynach przy ul. Purpurowej. Blisko szkoła oraz dworzec PKP. ...

  • Działka Trzcinisko ul.

    Trzcinisko

    • 329 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 328 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BUDOWLANA DZIAŁKA Z DOMKIEM HOLENDERSKIM W SPOKOJNEJ OKOLICY 25 MINUT AUTEM OD CENTRUM GDAŃSKA!DZIAŁKA:Działka o powierzchni 1006 m², o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu,...

  • Działka Miłocin ul.

    Miłocin

    • 639 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lokalizacja: Miłocin to mała, urokliwa wieś oddalona 20km od centrum Gdańska. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi ceniących naturę, cisze i spokój z dala od zgiełku i hałas...

  • Działka Pszczółki ul.

    Pszczółki

    • 709 000 zł cena
    • 3 548 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaDZIAŁKA IDEALNA BLIŹNIAKI, DOMY JEDNORODZINNE, BUDYNKI HANDLOWO USŁUGOWELOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości KOLNIK gmina Pszc...

  • Działka Lichnowy ul. Jesionowa

    Lichnowy » ul. Jesionowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Lichnowy. Działki posiadają wydane WARUNKI ZABUDOWY.LOKALIZACJA: Lichnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w pow...

  • Działka Kolnik ul. Dwie Topole

    Kolnik » ul. Topole

    • 700 000 zł cena
    • 3 548 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaLOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości KOLNIK blisko Pruszcza Gdańskiego oraz Różyn i Skowarcza i Pszczółek przy drodze KRAJOWEJ...

  • Działka Marzęcino ul. Graniczna

    Marzęcino » ul. Graniczna

    • 125 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 600 m², położona w miejscowości Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, województwo pomorskie. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przeznaczenie w MPZP...

  • Działka Cedry Wielkie ul. Adama Mickiewicza

    Cedry Wielkie » ul. Mickiewicza

    • 250 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1251 m² (nr 340/29), położona w malowniczej miejscowości Cedry Wielkie.Nieruchomość usyt...

  • Działka Pszczółki ul. Topolowa

    Pszczółki » ul. Topolowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2600 m² położona w Pszczółkach (woj. pomorskie), przy ul. Topolowej.ATUTY NIERUCHOMOŚCI...

  • Działka Tczew ul. Wąska

    Tczew » ul. Wąska

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 674 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka inwestycyjna z projektem budynku wielorodzinnego i pozwoleniem na budowę - Tczew, Stare MiastoOFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przedstawiamy unikalną okazję inwest...

  • Działka Sztutowo ul. Sportowa

    Sztutowo » ul. Sportowa

    • 640 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 703 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealna pod dom jednorodzinny/ pensjonat / domki letniskowe na wynajem / sklep /małą gastronomię!Zamieszkaj 20 minut spacerem od plaży i korzystaj z uroków nadmorskiego klimatu! *T...