• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Lubniewicami

(22)
  • Działka ROD Lubniewice.
    Działka ROD Lubniewice.

    Osiecko

    • 70 000 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawa do Działki ROD w Lubniewicach. Na działce woda,prąd, szambo.Wiecej informacji pod nr.tel.[tel].Cena do negocjacji.

  • Działka ROD 520 m2 z murowaną altaną Sulęcin
    Działka ROD 520 m2 z murowaną altaną Sulęcin

    Sulęcin

    • 10 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam zadbaną i w pełni zagospodarowaną działkę ogrodową położoną przy ul. Reymonta w Sulęcinie. Idealne miejsce dla osób szukających własnych plonów oraz wypoczynku. W skład d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec
    1 / 3
    Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 116 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1160 m2, położona w Bogdańcu. W 2009 roku wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Dz...

  • Działka Budowlana, Janczewo, 156 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Janczewo, 156 000 zł

    Janczewo

    • 156 000 zł cena
    • 2 686 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt inwestycyjny o powierzchni 2686 m2 położony we wsi Janczewo oddalonej 8,5 km od Gorzowa Wielkopolskiego - Gmina Santok. Proponowany grunt nadaje się...

  • Działka na Osiedlu Poznańskim
    1 / 5
    Działka na Osiedlu Poznańskim

    Osiedle Poznańskie

    • 115 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1256 m2 zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gminną, utwardzoną. Brak planu zag...

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • Działka Wieprzyce
    1 / 7
    Działka Wieprzyce

    Wieprzyce

    • 79 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostoką...

  • działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32
    działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32

    Gronów

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przeznaczoną w planie zagospodarowania pod budownictwo mieszkaniowo usługowe. Działka o powierzchni 1500m2 leżąca bezpośrednio przy drodze krajowej nr 32 w miejsc...

  • Działka Baczyna-kolonia
    1 / 10
    Działka Baczyna-kolonia

    Baczyna

    • 749 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec
    SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec

    Wieprzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 27 700 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA w rejonie Wieprzyc gminie Bogdaniec powiat gorzowski. Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej pow. 2,27 ha, oddalone 5 min od samego centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nie...

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Działka Czechów
    1 / 12
    Działka Czechów

    Czechów

    • 139 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Czechów, w gminie Santok, przy ulicy Wawrowskiej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To niezwykle malown...

  • Działka Bogdaniec
    1 / 12
    Działka Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 149 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana położona jest w miejscowości Bogdaniec, w gminie Bogdaniec, przy ulicy Szkolnej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To spok...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 8
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa...

  • Działka pod budowę – 1158 m²
    1 / 8
    Działka pod budowę – 1158 m²

    Osiedle Poznańskie

    • 129 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1158 m², położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: RIIIb, RV, W. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwart...

  • Działki budowlane w Wysokiej
    1 / 4
    Działki budowlane w Wysokiej

    Wysoka

    • 70 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1500 do 1700 mkw położone w Wysokiej 13 km od Gorzowa Wlkp. Uzbrojenie: prąd (skrzynka na działce). Działki w kształcie prostokąta...

  • Działka siedliskowa Grabno - gm. Wojnicz !

    Grabno

    • 82 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz.Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.Dzia...

  • Działka leśna Grabno - gm. Wojnicz!

    Grabno

    • 87 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Las na sprzedaż – Grabno, gm. Wojnicz !Na sprzedaż las – działka rolno leśna położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz. Część leśna stanowi 44 ary z powierchcni całkowitej...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 40 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 93 ary, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie p...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 30 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 76 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie...

  • Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie
    1 / 2
    Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród i dom...

  • NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie
    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie

    Gralewo

    • 1 610 000 zł cena
    • 14 926 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie, gminie Santok, powiat gorzowski, woj. lubuskie. Polecamy na sprzedaż 12 działek o przybliżonych powierzchniach 1200 - 1280m2, w spokojnej okolicy,...

  • DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU
    1 / 7
    DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU

    Janczewo

    • 125 000 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest przy ścianie lasu we wsi Janczewo przy ulicy Leszczynowej w gminie Santok. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 8 km...

  • DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU
    1 / 8
    DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU

    Janczewo

    • 125 000 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE
    KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE

    Kłodawa

    • 265 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDAŻY ŁADNIE POŁOŻONE DZIAŁKI BUDOWLANE W KŁODAWIE Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę...

  • Działka Różanki
    1 / 6
    Działka Różanki

    Różanki

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Różankach w przepięknej okolicy w pobliżu lasu. Oddalone 6 km od Gorzowa Wlkp. Kształt: prostokąt. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w...

  • Działka Baczyna
    1 / 5
    Działka Baczyna

    Baczyna

    • 95 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomośc rolna o pow. 30,10ara położona w Chróściku w odległości 8 km od centrum Gorzowa. W kształcie prostokąta. Media: prąd, telefon, kanalizacja do 2012r.. W pobliżu działki...

  • Urokliwa dz. bud. Janczewo. 1000 m.kw. Uzbrojenie

    Janczewo » ul. Długa

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa dz. bud. Janczewo. 1000 m.kw. Uzbrojenie1000 m², Janczewo, DRUGA LINIA ZABUDOWY, BRAK HAŁASU ULICY.Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana powstająca w wyniku podzia...

  • Janczewo, OBOK LAS i JEZIORO. Duże działki budowl.

    Janczewo » ul. Długa

    • 148 596 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBOK LAS i JEZIORO, Duże działki budowlane Janczewo.Na sprzedaż duże działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m²Cena 84 zł za m.kw.Przeznaczenie w MPZP:Zabudowa mieszkani...

  • Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia

    Janczewo » ul. Długa

    • 99 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    82zł m.kw. Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia. 99000złDojazd: utwardzona droga powiatowaMedia: w przylegającej do działek drodze powiatowej nr 1405fMPZPZabudowa mies...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 5
    Działka na sprzedaż

    Wysoka

    • 199 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gotowa pod budowę na już!! Wydane warunki zabudowy. Prąd doprowadzony do działki ( skrzynka ), Gaz w drodze przy działce, Gotowy projekt przyłącza wodociągu, warte 6500zł w...