• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Lesznem

(39)
  • Działka w otulinie lasu | WZ w trakcie

    Dąbcze

    • 495 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1530 m², składająca się z działek nr 407/6 oraz 407/9, położona w niezwykle kameralnym i zielonym otoczeniu, w bez...

  • działki budowlane w Sądzi
    1 / 2
    działki budowlane w Sądzi

    Sądzia

    • 110 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Sądzia, w gminie Włoszakowice. To idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, na...

  • 1500 m² z WZ, prąd na działce, szeroki front 50 m

    Klonówiec

    • 322 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m² oznaczona numerem geodezyjnym 175/1, położona w gminie Lipno, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Leszna, L...

  • Działka przemysłowo - usługowa
    1 / 7
    Działka przemysłowo - usługowa

    Wschowa

    • 529 000 zł cena
    • 33 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna Wschowa, 33 100 m² Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 3,31 ha, położony w granicach administracyjnych miasta Wschowa, woj. lubuskie. Nume...

  • SPRZEDAM >> 2095m2, niespotykana działka - Wilkowice,
    1 / 9
    SPRZEDAM >> 2095m2, niespotykana działka - Wilkowice,

    Wilkowice

    • 655 000 zł cena
    • 2 095 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wilkowice, ul. Nowa niepowtarzalne działki - łącznie 2095m2 -- cena: 655.000 zł Interesująca oferta Fantastyczna lokalizacja Media ( prąd, woda, kanalizacja, gaz,) bezpośredn...

  • Działka pod firmę lub 2 domy | Przybyszewo | media
    1 / 11
    Działka pod firmę lub 2 domy | Przybyszewo | media

    Przybyszewo

    • 599 000 zł cena
    • 2 110 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2110 m², położona w Przybyszewie, w bardzo dobrej lokalizacji zarówno pod działalność gospodarczą, jak i zabudowę mieszkanio...

  • Działka 1500 m² – Klonówiec / Lipno | media

    Klonówiec

    • 159 400 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntowa o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Klonówiec, gmina Lipno, przy ul. Dworcowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości, w...

  • 768 m², MEDIA, WARUNKI ZABUDOWY. kupujesz/budujesz

    Klonówiec

    • 139 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – KLONÓWIEC, GM. LIPNO - 139.000 ZŁLokalizacja: Klonówiec, gmina Lipno – spokojna i dynamicznie rozwijająca się okolica, tylko kilka minut od Leszna i węzła S5. D...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę budowlaną w Żakowie - ostatnia działka!!!
    1 / 12
    Sprzedam działkę budowlaną w Żakowie - ostatnia działka!!!

    Żakowo

    • 155 000 zł cena
    • 823 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta położona w miejscowości Żakowo, w gminie Lipno. Powierzchnia użytkowa działki wynosi 0,08,23 ha. Działka przeznaczona j...

  • Działka przemysłowa Tarnowa Łąka gm. Rydzyna,
    1 / 5
    Działka przemysłowa Tarnowa Łąka gm. Rydzyna,

    Tarnowa Łąka

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witaj w sercu Tarnowej Łąki, gdzie prezentujemy Ci wyjątkową nieruchomość typu działka na sprzedaż. Idealnie nadającą się pod inwestycje, ze względu na wielkość oraz fakt, iż dzia...

  • Działka Dąbcze

    Dąbcze

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 858 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY – DĄBCZE, UL. RYDZYŃSKADziałka łącznie ok. 1400 m² z dwoma budynkami dwulokalowymi. dwie działki o odrębnych numerach geodezyjnychŁącznie 4 lokale mieszkalneStan s...

  • Projekt indywidualny lub dla Inwestora (bliźniak).

    Święciechowa

    • 290 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – PEŁNE MEDIALokalizacja: Święciechowa, ul. Lipowa (gmina Święciechowa) – bardzo dobrze rozwijający się rejon z zabudową jednorodzinną, bliźniaczą. Spokojne, zadb...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Śmigiel

    Śmigiel

    • 38 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OBWIESZCZENIE Syndyk ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w trybie ofertowego przetargu pisemnego, prawa własności do 1/6 udziału w nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr 324 o pow...

  • Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,
    1 / 6
    Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 140 400 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w m. Gronówko (gm. Lipno) kod pocztowy 64-111. Szczegóły: Powierzchnia: 780 m² Wymiary: 18 m x 40 m, kształt prostokąta - ideal...

  • Działka usługowa Gronówko gm. Lipno,
    1 / 5
    Działka usługowa Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 414 150 zł cena
    • 2 761 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usługową w miejscowości Gronówko (gm. Lipno).   Szczegóły: Powierzchnia: 2761 m Kształt: narożna, w kształcie trójkąta,co zapewnia doskonałą...

  • Agroturystyka nad Zalewem w Dąbcze/Rydzyna

    Dąbcze

    • 990 000 zł cena
    • 14 957 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta inwestycyjna – działki pod agroturystykę nad Zalewem w DąbczuNa sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Dąbcze, przy ul. Nad Zalewem, bezpośredn...

  • Działka budowlana Henrykowo gm. Święciechowa,
    1 / 4
    Działka budowlana Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 309 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1197 m² położona na granicy Leszna i Henrykowa - przy ul. Krzemowej. Świetna lokalizacja w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centr...

  • Działka budowlana Henrykowo gm. Święciechowa,
    1 / 5
    Działka budowlana Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 349 000 zł cena
    • 1 336 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1336 m² położona na granicy Leszna i Henrykowa - przy ul. Krzemowej. Świetna lokalizacja w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do cent...

  • Grunt inwestycyjny 2,05 ha przy S5 – Święciechowa

    Święciechowa

    • 4 103 400 zł cena
    • 20 517 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta na wyłączność – Power Invest LesznoCena: 4 103 400 zł (200 zł/m²)Powierzchnia: 2,0517 ha (20 517 m²)Numer ewidencyjny działki: 1208/3Opis ogólnyNa sprzedaż teren inwestycyjn...

  • Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka

    Krzycko Wielkie » ul. Gołanicka

    • 170 000 zł cena
    • 610 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka | 610 m² | media w drodze | możliwość powiększenia do 1220 m²Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 610...