• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Krośniewicami

(30)
  • Działka Dąbrowice

    Dąbrowice

    • 100 000 zł cena
    • 3 417 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlano-rolnej o powierzchni 3417m 2 {Br-RIIIa 1266m 2 ; RIIIa 2151m 2 } w miejscowości Dąbrowice na Starym Rynku. Na działce znajduje...

  • Działka Janów ul.

    Janów

    • 359 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 2997m2, położonej w urokliwej miejscowości Janów, w gminie Zgierz.Ta niepowtarzalna działka, c...

  • 1 / 3
    Działka bud. położona w miejscowości Piotrkówek.

    Piotrkówek

    • 125 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Piotrkówek.Idealna pod mały domek na uboczu.Działka:Działka o powierzchni 31 arów. Wymiary to 18 metrów szerokości i...

  • 1 / 3
    Idealna działka 18 arów - Piotrkówek

    Piotrkówek

    • 89 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!!Działka budowlana położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Piotrkówek.Idealna pod mały domek na uboczu.Dodatkowym atutem jest niezwykle atrakcyjna cena!!!Działka:Dział...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 3 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Posiadamy w ofercie wynajem działki o pow. 1500 mkw z bezpośrednim wjazdem z ul. Mickiewicza w Kutnie. Działka może mieć przeznaczenie handlowo- usługowe, teren ogrodzony . M...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 236 m2 powierzchnia
    • 971 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Zapraszamy deweloperów, dobra lokalizacja. Posiadamy w ofercie działkę pod zabudowę wielorodzinną z zagospodarowaniem terenu o pow. 1236 mkw w okolicach Osiedla &qu...

  • Działka rekreacyjna ROD

    Kutno

    • 62 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na terenie ROD (prawa do dzierżawy wieczystej) zlokalizowaną 6km od Kutna. Działka o powierzchni 360m2 z murowanym domkiem o powierzchni ok. 32m2 - dom...

  • SPRZEDAM DZIEŁKĘ BUDOWLANĄ
    SPRZEDAM DZIEŁKĘ BUDOWLANĄ

    Komadzyn

    • 90 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości KOMADZYN. ZAPRASZAM do kontaktu

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Spfrzedam grunty orne
    Spfrzedam grunty orne

    Witonia

    • 210 000 zł cena
    • 200 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 hektary ziemi ornej w II klasie w gminie Witonia ZAPRASZAM Wszelkich informacji udzielę osobom zainteresowanym

  • SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ

    Lubień Kujawski

    • 266 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ W GMINIE LUBIEŃ KUJAWSKI TEL. [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Małachowice

    • 85 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Małachowicach gmina Ozorków wszystkie media w ulicy wielkość działek po 1000m2 tel.[tel]

  • Działka Inwestycyjna – Trasa nr 92

    Grzegorzew

    • 320 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjnie położone przy trasie krajowej nr 92 Konin – Kutno (pomiędzy Kołem a Kłodawą) działki inwestycyjną na terenie gminy Grzegorzew. Nieruchomość składająca się z dw...

  • Sprzedam działkę o pow. 2100m2 w Sokołowie!
    1 / 3
    Sprzedam działkę o pow. 2100m2 w Sokołowie!

    Sokołowo

    • 75 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż w miejscowości Sokołowo gm. Koło o powierzchni 2100 m². Prąd oraz woda znajdują się w drodze. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestr...

  • Działka pod zabudowę nad jeziorem Lucieńskim
    1 / 5
    Działka pod zabudowę nad jeziorem Lucieńskim

    Miałkówek

    • 320 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na tej malowniczej działce o powierzchni 3216 m2, otoczonej urokami Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, czeka możliwość stworzenia swojego letniskowego azylu. Grunt obj...

  • 1 / 2
    Działka Kazimierówka

    Kazimierówka

    • 274 800 zł cena
    • 6 870 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka pod działalność gospodarczą i nie tylko. Posiadamy w ofercie działkę w m. Wojszyce Kazimierówka o pow. 6870 m kw przy drodze powiatowej ze zjazdu z drogi nr 92. Logis...

  • Ziemia rolna na sprzedaż w Lipie Góry gm. Babiak
    1 / 7
    Ziemia rolna na sprzedaż w Lipie Góry gm. Babiak

    Lipie Góry

    • 280 000 zł cena
    • 23 672 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ziemia rolna na sprzedaż w miejscowości Lipie Góry gm. Babiak o powierzchni 2,3672 ha. Nieruchomość zabudowana domem parterowym oraz budynkiem gospodarczym. Media: prąd, woda, ogr...

  • Brdów – Działka Pod Zabudowę Mieszkaniową

    Brdów

    • 160 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka Zuzinów

    Zuzinów

    • 89 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najbliższe jezioro w promieniu 3 minut. Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności? Każdy krok, który przybliża nas d...

  • Działka inwestycyjna

    Łęki Górne

    • 1 180 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest duża działka inwestycyjna w miejscowości Łęki Górne, o powierzchni 2.54 ha w jednym kawałku.Uzbrojona w prąd, gaz, wodę i linię telefoniczną. Działka sz...

  • Działka Krzyżanówek

    Krzyżanówek

    • 3 500 000 zł cena
    • 125 500 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona we wsi Krzyżanówek, gm. Krzyżanów w powiecie kutnowskim, oznaczonej w ewidencji gruntów Obręb Krzyż...

  • 1 / 2
    Działka Sierpów ul.

    Sierpów

    • 196 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki na swój dom lub firmę? Oto idealna oferta dla Ciebie! Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 2800 m², położoną w urokliwej miejscowości Sierpów pod numerem 5...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !

    Leśnica

    • 90 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki idealnej, aby wybudować swój dom marzeń w którym chcesz zrelaksować się z rodziną i odpocząć od zgiełku miasta? Ta oferta jest w sam raz dla Ciebie! Oferujemy na s...

  • Działka Olszówka

    Olszówka

    • 155 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka połozona w Olszance Gmina Mszczonów. Okolica działki to nowo wybudowane domy, lasy oraz jezioro. Dojazd do działki jest dobry asfaltem, ostatnie ok. 400 m drogą utwardzoną....

  • Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie
    1 / 5
    Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie

    Powiercie

    • 154 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1188 m2, położonej w malowniczej miejscowości Powiercie, gm. Koło. Ta nieruchomość to idealna okazja dla osób poszu...

  • Działka z możliwością zabudowy blisko Gostynina
    1 / 13
    Działka z możliwością zabudowy blisko Gostynina

    Skoki

    • 240 000 zł cena
    • 6 021 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadamy do sprzedaży działkę o pow. ok. 6021 m². Działka bardzo atrakcyjnie położona przy ścianie lasu. Media w pobliżu działki (prąd, woda). Dojazd do działki drogą asfaltową. O...

  • DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE
    1 / 15
    DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE

    Gieczno

    • 60 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 756m2 - wieś Kotowice gm. Zgierz -prąd w drodze -woda w drodze wymiary: 19m (szerokość) x 40m(głębokość) Dojazd drogą asfaltową. Na końcu działki w prawym nar...

  • działka budowlana
    1 / 3
    działka budowlana

    Leśniewice

    • 128 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam! Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną pod zabudowę mieszkalno-usługową w miejscowości Leśniewice (5 km od centrum Gostynina). Działka położona przy drodze asfaltowej. Kilkas...

  • Nieruchomość niezabudowana - Dąbrówka

    Dąbrówka

    • 162 541 zł cena
    • 2 548 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WÓJT GMINY RZEZAWA OGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Rzezawa, położonej w miejscowości Dąbrówka gmina Rzeza...

  • Sprzedam działkę k. Gostynina 09-500
    1 / 6
    Sprzedam działkę k. Gostynina 09-500

    Nagodów

    • 224 700 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną -(nieruchomość) o powierzchni 2996 m2. Działka zlokalizowana jest przy drodze asfaltowej w odległość około 1,5 km od centrum Gostynina . Droga gmi...

  • Działka budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo
    1 / 8
    Działka budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo

    Sokołowo

    • 67 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TERAZ JESZCZE NIŻSZA CENA Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 892 m2, położona w Sokołowie - miejscowości oddalonej od Gn...

  • Działka rolno-budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo

    Sokołowo

    • 465 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest grunt rolny o powierzchni 1,5 ha, położony w Sokołowie gmina Witkowo powiat gnieźnieński. Jest to miejscowość oddalon...

  • Działka Stefanów gm. Gostynin
    Działka Stefanów gm. Gostynin

    Stefanów

    • 157 500 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki rolne z możliwością zabudowy w Stefanowie gm. Gostynin Sprzedam - działka nr 32/1 o pow. 3508 m2, graniczy ze stawem - działka nr32/2 o pow. 3612 m2 działka ze stawem -...

  • Urokliwa działka z możliwością zabudowy w otoczeniu lasów
    1 / 10
    Urokliwa działka z możliwością zabudowy w otoczeniu lasów

    Choinek

    • 89 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1710 m², położoną w malowniczej miejscowości Choinek, w gminie Gostynin. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, leśnej ok...

  • Sprzedam las do przecinki
    Sprzedam las do przecinki

    Maliniec

    • 50 000 zł cena
    • 4 130 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o pow. 4130m2 w miejscowości Maliniec (Babiak) Jest to działka leśna, nasadzona, las ok. 15-20 letni. Szczegóły w wiadomosci. wzrost wartości działki w perspekty...

  • sprzedam las do przecinki
    sprzedam las do przecinki

    Maliniec

    • 100 000 zł cena
    • 37 386 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o pow. 37 386 m2 w miejscowości Maliniec (Babiak) Jest to działka leśna, nasadzona, las ok. 15-20 letni. Szczegóły w wiadomosci. wzrost wartości działki w perspek...

  • Działka inwestycyjna w Wielkopolsce
    1 / 4
    Działka inwestycyjna w Wielkopolsce

    Barłogi

    • 114 416 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna z MPZP, położona przy DK92, z przeznaczeniem pod produkcję, usługi i działalność uciążliwą. Doskonały dojazd i media w drodze. Powierzchnia 1 600 m2 Bezpośredn...

  • Atrakcyjna działka budowlana w otoczeniu lasów i jezior
    1 / 11
    Atrakcyjna działka budowlana w otoczeniu lasów i jezior

    Miałkówek

    • 79 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Miałkówek, zaledwie około 8 km od Gostynina. Nieruchomość o powierzchni 1500 m² stanowi doskonałą propo...

  • Działka Siemienice

    Siemienice

    • 130 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNa podstawie art. 38 ust. 1 i 2, w związku z art. 35 ust. 1 i 2, art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościa...

  • Działka Karsznice

    Karsznice

    • 6 643 840 zł cena
    • 41 524 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 4,15 ha , zlokalizowana w miejscowości Karsznice (gmina Zduńska Wola, powiat zduńskowolski, woj. łódzkie). Działka położona jest w...

  • Działka Karsznice

    Karsznice

    • 12 000 000 zł cena
    • 75 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 4,15 ha / do 7,5 ha , zlokalizowana w miejscowości Karsznice (gmina Zduńska Wola, powiat zduńskowolski, woj. łódzkie). Działka poło...