• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Krośniewice

(2)
  • Działka inwestycyjna 7000 m² – usługi.
    1 / 7
    Działka inwestycyjna 7000 m² – usługi.

    Krośniewice

    • 250 000 zł cena
    • 6 998 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ta działka do referencji inwestycyjnej. Połączone przy Drodze Krajowej nr 91, łączy największe miasto, takie jak Gdańsk, Toruń, Łódź i Częstochowa, wyjaśnia wyjaśnienie i szybki do...

  • Działka Krośniewice Morawce

    Krośniewice

    • 120 000 zł cena
    • 2 439 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 2439 m 2 położonej w miejscowości Morawce, gm. Krośniewice w powiecie kutnowskim, za cenę 50 zł/m 2 . Działka usytuowana...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ

    Lubień Kujawski

    • 266 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ W GMINIE LUBIEŃ KUJAWSKI TEL. [tel]

  • Działka rekreacyjna ROD

    Kutno

    • 62 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na terenie ROD (prawa do dzierżawy wieczystej) zlokalizowaną 6km od Kutna. Działka o powierzchni 360m2 z murowanym domkiem o powierzchni ok. 32m2 - dom...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 236 m2 powierzchnia
    • 971 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Zapraszamy deweloperów, dobra lokalizacja. Posiadamy w ofercie działkę pod zabudowę wielorodzinną z zagospodarowaniem terenu o pow. 1236 mkw w okolicach Osiedla &qu...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 3 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Posiadamy w ofercie wynajem działki o pow. 1500 mkw z bezpośrednim wjazdem z ul. Mickiewicza w Kutnie. Działka może mieć przeznaczenie handlowo- usługowe, teren ogrodzony . M...

  • 1 / 3
    Idealna działka 18 arów - Piotrkówek

    Piotrkówek

    • 89 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!!Działka budowlana położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Piotrkówek.Idealna pod mały domek na uboczu.Dodatkowym atutem jest niezwykle atrakcyjna cena!!!Działka:Dział...

  • 1 / 3
    Działka bud. położona w miejscowości Piotrkówek.

    Piotrkówek

    • 125 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Piotrkówek.Idealna pod mały domek na uboczu.Działka:Działka o powierzchni 31 arów. Wymiary to 18 metrów szerokości i...

  • Działka Janów ul.

    Janów

    • 359 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 2997m2, położonej w urokliwej miejscowości Janów, w gminie Zgierz.Ta niepowtarzalna działka, c...

  • Działka Dąbrowice

    Dąbrowice

    • 100 000 zł cena
    • 3 417 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlano-rolnej o powierzchni 3417m 2 {Br-RIIIa 1266m 2 ; RIIIa 2151m 2 } w miejscowości Dąbrowice na Starym Rynku. Na działce znajduje...

  • 1 / 2
    Działka Kutno Łąkoszyn

    Kutno

    • 2 505 100 zł cena
    • 25 051 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Możesz budować domy, 20 działek po ok 1000 m 2 Posiadamy atrakcyjną ofertę zbycia działki w Kutnie -Łąkoszynie o pow. 25051 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową...

  • 1 / 2
    działka budowlana

    Kutno

    • 135 000 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki znajdujące się w strefie peryferyjnej miasta Kutna – ok. 2 km od centrum (obręb Grunwald – ul. Wasowskiego) o pow. 748 m2; 747 m2; 732 m2. Atrakcyjna lokalizacja,...

  • Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m Prawie 0,5 ha + Z...

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 4 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż ładna działka w kształcie lekkiego rombu prawie, że niemal idealnego kwadratu, o powierzchni 4990 m2 (niecałe 0,5 ha) i o wymiarach: - bok szeroki od strony drogi 77...

  • Działka Niedrzew

    Niedrzew Pierwszy

    • 112 420 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Możesz mieszkać w środku lasu. Posiadamy w ofercie działkę rekreacyjno - budowlaną o pow. 2044 m 2 w m. Niedrzew Drugi gm. Strzelce. Działka ma dostęp do prądu i wody, doj...

  • Spfrzedam grunty orne
    Spfrzedam grunty orne

    Witonia

    • 210 000 zł cena
    • 200 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 hektary ziemi ornej w II klasie w gminie Witonia ZAPRASZAM Wszelkich informacji udzielę osobom zainteresowanym

  • Działka Siemianów

    Siemianów

    • 89 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | NOWA CENA!! Mamy przyjemność zaprezentować działkę posiadającą warunki zabudowy w malowniczej, spokojnej, urokliwej okolicy, na skraju pięknych lasów i łąk w miejscowości Sie...

  • SPRZEDAM DZIEŁKĘ BUDOWLANĄ
    SPRZEDAM DZIEŁKĘ BUDOWLANĄ

    Komadzyn

    • 90 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości KOMADZYN. ZAPRASZAM do kontaktu

  • Działka Stary Gołębiewek

    Gołębiewek Stary

    • 2 999 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Szukasz terenu inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona we wsi Głębiewek, gm. Kutno w powiecie kutnowskim, oznaczone...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną

    Dąbrowice

    • 120 000 zł cena
    • 10 003 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę rolną w części zalesioną (brzoza, dąb ,sosna ) o powierzchni 1,03 ha, o szerokości19m w miejscowości Dąbrowice, gm. Maków. Działka z dużym potencjałem, może...

  • Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m (0,5 ha)
    1 / 16
    Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m (0,5 ha)

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 4 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż ładna działka w kształcie lekkiego rombu prawie, że niemal idealnego kwadratu, o powierzchni 4990 m2 (niecałe 0,5 ha) i o wymiarach: - bok szeroki od strony drogi 77m...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 415 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1475 m², zabudowana wolnostojącym budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni zabudowy 59 m², położo...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 385 000 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 1551,6 m², położona przy ulicy Krzywej w Kutnie, w sąsiedztwie Parku Wiosny Ludów. Atrakcyjna lokalizacja łączy b...

  • Działka Janów ul.

    Janów

    • 239 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 6000 m², położoną w miejscowości Janów (gm. Bełchatów).Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę czte...

  • 1 / 4
    Działka Kutno

    Kutno

    • 121 275 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Kutna, przy ulicy H. Ch. Andersena. Działka ma kształt zbliżony do...

  • Działka inwestycyjna Kłodawa
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kłodawa

    Kłodawa

    • 350 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 1 542 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Kłodawa – topowa lokalizacja inwestycyjna przy DK92 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w absolutnie strategicznym punkcie Kłodawy – doskonale widoczna z drogi krajowej DK92, a j...

  • TANIE, DUŻE DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ BLISKO KUTNA
    1 / 16
    TANIE, DUŻE DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ BLISKO KUTNA

    Niedrzew Drugi

    • 74 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA! DOBRA INWESTYCJA W CZASIE GALOPUJĄCEJ INFLACJI! Na sprzedaż 8 działek o powierzchni od 2640 m.kw. do 2982 m. kw., szerokość działek od 27,51 m do 31,22 m, długość ok. 97 m....

  • Sprzedam działki budowlane. Aktualne WZ. Blisko Kutna.
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane. Aktualne WZ. Blisko Kutna.

    Siemianów

    • 102 900 zł cena
    • 1 029 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 3 działki budowlane w Siemianowie(gmina Strzelce). Dwie po 850 M2 i jedna 1029 M2. Około 10 kilometrów do Kutna. Działki posiadają warunki zabudowy. Znajdują się przy głów...

  • Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość położona we wsi Mstowo gminie Chodecz. Działka ogrodzona o powierzchni 500 metrów (kwadrat 25 m na 25 m ).Na terenie postawiona wiata murowana, którą moż...

  • Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Smolice

    Smolice

    • 7 320 000 zł cena
    • 29 280 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość gruntowa o pow. 2,92 ha położona w Smolicach (gm. Stryków) w bezpośrednim sąsiedztwie terenów produkcyjno-magazynowych SEGRO: CORNING, ARVATO, SONOCO, AZYMUT, KO...

  • 1 / 3
    Działka Smolice

    Smolice

    • 2 565 000 zł cena
    • 17 099 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka gruntu o pow. 1,7 ha położona w miejscowości Smolice (gm. Stryków), tuż przy węźle autostrady A2 oraz drodze krajowej nr 14, około 20 km od centrum Łodzi....