• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Niecki

(2)
  • Dom Wolnostojący Działka Siedlisko Ogród Budynki Gospodarcze Na D...

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy w całości podpiwniczony o pow. użytkowej ok. 160 m2 (całkowitej ok. 240 m2) składający się z 6 pokoi, dwóch kuchni, łazienki, korytarza, przed...

  • Dom Wolnostojący Działka Siedlisko Ogród Budynki Gospodarcze
    1 / 16
    Dom Wolnostojący Działka Siedlisko Ogród Budynki Gospodarcze

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedaż Domu jednorodzinnego

    Rogożewek

    • 850 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w pięknej i spokojnej okolicy.Dom ma 198m² oddalony od Gostynina 6km,Płock 15km i 100km od Warszawy.Dom posiada duży salon,3 duże sypialnie,kuchnie,jadal...

  • Sprzedam dom

    Kutno

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Kutnie-Osiedle Łąkoszyn ul. Łubinowa. Dom jednopiętrowy posiada 5 pokoi, kuchnię lazienkę, balkon -polożony na malej działce o pow. 200 m kw. Okolica cicha, spok...

  • Dom Augustopol

    Augustopol

    • 210 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Augustopol, gm. Dąbrowice w powiecie kutnowskim. Działka o powierzchni 1908 m przylega do gminnej drogi asfalt...

  • Dom Kutno

    Kutno

    • 350 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w miejscowości Kutno. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 110m 2 . Położona jest na działce o powierzchni 376m 2 . Skład...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Franciszków

    • 1 500 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Bodzanowo

    • 300 000 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • **Twój Azyl Blisko Miasta**
    1 / 7
    **Twój Azyl Blisko Miasta**

    Gołębiewek Nowy

    • 195 360 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kutno

    Kutno

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferuję do sprzedaży nieruchomość, położoną w Kutnie, przy ulicy Wilczej. Bardzo dobra lokalizacja umożliwiająca łatwy dojazd do strefy ekonomicznej oraz każdego punkt...

  • DUŻY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z LOKALEM USŁUGOWYM
    1 / 16
    DUŻY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z LOKALEM USŁUGOWYM

    Gostynin

    • 999 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 3 093 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    INVEST Nieruchomości poleca na sprzedaż: DUŻY DOM Z POTENCJAŁEM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z LOKALEM USŁUGOWYM Na sprzedaż duży dom piętrowy z podpiwniczeniem i poddaszem użytkowy...

  • Dom Nowy Gołębiew

    Gołębiew Nowy

    • 290 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 1 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa w trakcie budowy domu mieszkalnego. Działka o powierzchni 908 m2 w kształcie prostokąta położona w miejscowości Gołębie...

  • Dom Krośniewice Szubsk Duży

    Krośniewice

    • 360 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | NOWA CENA !!! W dobrej lokalizacji dom do remontu. Oferujemy do sprzedaży dom z cegły do remontu na działce o pow. 2300 mkw na której znajduje się duży budynek gospodarcz...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Gostynin

    • 620 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednopiętrowy (podpiwniczony) w Gostyninie przy ul. Ziejkowej. Powierzchnia użytkowa 155 M2 ( 3 kondygnacje - piwnica, parter i piętro). Super lokalizacja, atutem jest...

  • Dom Kutno

    Kutno

    • 1 100 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomość, położonej w Kutnie, przy ulicy Wyspiańskiego. Bardzo dobra lokalizacja umożliwiająca łatwy dojazd do centrum. W niedalekiej od...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kutno

    • 390 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom do zamieszkania blisko jeziora!
    1 / 16
    Dom do zamieszkania blisko jeziora!

    Gostynin

    • 370 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Posiadamy do sprzedaży, dom parterowy o powierzchni ok. 95 m2 , usytuowany na dużej, malowniczej działce o łącznej powierzchni 5390 m2. Dom składa się z trzech przytulnych pokoi, s...

  • Do sprzedaży dom 5 km od Gostynina
    1 / 9
    Do sprzedaży dom 5 km od Gostynina

    Gostynin

    • 315 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Posiadamy do sprzedaży niewielki dom ok 75 m/2 powierzchni. Dom położony na ogrodzonej działce 1160 m/2 z bardzo dobrym dojazdem do Gostynina ok 5 km i Płocka ok 20 km. Dom składa...

  • Dom Budy Lucieńskie

    Budy Lucieńskie

    • 410 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Jeśli potrzebujesz ciszy i spokoju, a zarazem kąpieli w pięknym jeziorze - ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie... Mamy do zaoferowania piękną dzi...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 350 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Siedlisko w Długołęce gm. Strzelce. Posiadamy w ofercie siedlisko z działką o pow. 3 000 m 2 (może być mniejsza) na której znajduje się dom do remontu 74 m 2, trzy garaże...

  • Atrakcyjny Dom Letniskowy w Urokliwej Lokalizacji!
    1 / 16
    Atrakcyjny Dom Letniskowy w Urokliwej Lokalizacji!

    Goreń Duży

    • 870 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Posiadamy do sprzedaży urokliwy dom letniskowy o powierzchni ok 98 m², położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1400 m². Nieruchomość usytuowana jest w malownicze...

  • Dom Kutno

    Kutno

    • 440 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Posiadamy w ofercie dom piętrowy w Kutnie przy ul. 29 listopada o pow. 123 mkw. Dom do kapitalnego remontu, woda, kanalizacja, prąd. Działka w kształcie prostokątu, płaska z...

  • 1 / 4
    Dom 115 m2, Strzelce, działka 11a

    Strzelce

    • 750 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Strzelce - dom o powierzchni 115 m2, położony na działce 11 a, z możliwością adaptacji piętra - dodatkowe 115 m2.Budynek:115 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 2001wymurowany...

  • Dom Kutno
    Dom Kutno

    Kutno

    • 750 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia hotel dla pracowników znajdujący się przy ul. Łęczyckiej w Kutnie. Lokalizacja to niewątpliwy atut nieruchomości. Blisko skrzyżowania ul. Łęczyckiej i starej trasy A2....

  • Dom Wola Trębska gm. Szczawin Kościelny
    1 / 15
    Dom Wola Trębska gm. Szczawin Kościelny

    Wola Trębska

    • 240 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 1 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym w bryle domu w malowniczej miejscowości Helenów Trębski koło Trębek. Działka o pow. 3600 m2 częściowo ogrodzona. Budynek o pow...

  • sprzedam do z dzialka
    1 / 2
    sprzedam do z dzialka

    Budy Kozickie

    • 450 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    mam do sprzedania dom stan surowy zamkniety 190m2 i dzialke 3300m2 czesciowo ogrodzona .Nadzialce znajduja sie drzewa i krzewy owocowe ,podlaczony jest prad 380/220v oraz podlaczo...

  • DOM PO REMONCIE NA ŁADNEJ ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁCE W KUTNIE
    1 / 16
    DOM PO REMONCIE NA ŁADNEJ ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁCE W KUTNIE

    Kutno

    • 1 090 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 5 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony na ładnej ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Brama otwierana automatycznie,. Na działce znajdują się liczne nasadzenia: krzewy iglaste, drzewka i krzewy owocowe, k...

  • Modernistyczny dom nad jeziorem z funkcją pensjonatu
    1 / 16
    Modernistyczny dom nad jeziorem z funkcją pensjonatu

    Gorzewo

    • 2 490 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 5 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio, nowoczesny dom z funkcją pensjonatu nad jeziorem Białym, w miejscowości Gorzewo k. Gostynina. Obiekt w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania oraz prowadze...

  • SPRZEDAM DOM w KUTNIE
    SPRZEDAM DOM w KUTNIE

    Kutno

    • 890 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony, z klimatyzacją, foto-woltaiką, garażem, piwnicą, uzdatniaczem wody, kominkiem i gazem z sieci miejskiej o powie...

  • Dom Woźniaków gm. Kutno
    Dom Woźniaków gm. Kutno

    Woźniaków

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu funkcjonalny i przytulny dom o powierzchni 130 m, położony na przestronnej działce o powierzchni 1380 m, w spokojnej i pełnej zieleni miejscowości Woźniaków k...

  • Dom Kutno, Asnyka
    Dom Kutno, Asnyka

    Kutno

    • 605 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy dom na sprzedaż położony w cichej i spokojnej okolicy, przy bocznej drodze, z dala od miejskiego hałasu, a jednocześnie w dogodnej lokalizacji zapewniającej szybki do...

  • Dom Kutno, Łubinowa
    Dom Kutno, Łubinowa

    Kutno

    • 650 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 160 m, położony na działce 280 m przy ul. Łubinowej w spokojnej i kameralnej okolicy. Dom jest jasny i dobrze doświetlony, a jego układ z...