• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(203)
  • Działka Mucharz ul.

    Mucharz

    • 189 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - Mucharz (woj. małopolskie)Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni ok. 1200 m², położona w miejscowości Mucharz, powiat wadowicki...

  • Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł
    1 / 6
    Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokoj...

  • DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów
    1 / 3
    DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów

    Łękawica

    • 40 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA LEŚNA W OKOLICY ZBIORNIKA SKRZYSZOWSKIEGO!! Do sprzedaży oferujmy  działkę leśną w miejscowości Łękawica w gminie  Tarnów. Powierzchnia 77 arów w jednym kawałku w kształ...

  • Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł
    1 / 8
    Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spoko...

  • Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł
    1 / 7
    Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł
    1 / 4
    Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł

    Jastrzębia

    • 205 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi
    1 / 14
    Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 70 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,...

  • Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Zagórze gm. Babice
    1 / 7
    Działka budowlana Zagórze gm. Babice

    Zagórze

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 a. , zlokalizowana w gminie Babice, miejscowość Zagórze. Działka objęta Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania...

  • 1 / 3
    Działka Wielkie drogi, ul. Królewska

    Wielkie Drogi » ul. Królewska

    • 297 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni ok. 27 arów, położoną w miejscowości Wielkie Drogi w gminie Skawina. Około 10 arów posiada przeznaczenie budo...

  • Dwie działki budowlane blisko lasu, spokój i cisza

    Sucha Beskidzka

    • 374 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie widokowe działki w Suchej BeskidzkiejNa sprzedaż oferujemy Państwu pięknie zlokalizowane dwie działki znajdujące się w urokliwym miejscu na terenie Suchej Beskidzkiej. Z ter...

  • NOWOŚĆ!!! Na sprzedaż trzy działki rolne! TANIO!!!

    Maków Podhalański

    • 28 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    TANIO!!!Atrakcyjna oferta sprzedaży trzech działek rolnych w Makowie Podhalańskim!Mamy dla Ciebie świetną propozycję - trzy działki o łącznej powierzchni ok. 64 arów, położone w...

  • Działka Budowlana. Sprzedaż bez pośrednika
    1 / 6
    Działka Budowlana. Sprzedaż bez pośrednika

    Sucha Beskidzka

    • 265 000 zł cena
    • 1 727 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będzie krótko i na temat. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1727m² położona w Suchej Beskidzkiej pomiędzy posesją #12 i #14 przy ulicy Turystycznej. Jest to optymalna lok...

  • Działka usługowa Skawina Korabniki, Krakowska
    1 / 9
    Działka usługowa Skawina Korabniki, Krakowska

    Skawina

    • 1 950 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ponad 40 arowa z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU Handlowo - Logistyczno-Biurowego o pow 3000m2 Dojazd tir . Na działce prąd , w sąsiedztwie znajdują się sieci: - wodociąg...

  • Działka marzeń z widokiem na Tatry
    1 / 8
    Działka marzeń z widokiem na Tatry

    Zawadka

    • 840 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość, którą wcześniej skutecznie sprzedałam wraca do mojej oferty na prośbę nowych obecnych właścicieli z nowymi możliwościami inwestycyjnymi. Wyjątkowa działka o powierzch...

  • Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię
    1 / 8
    Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię

    Kossowa

    • 143 000 zł cena
    • 6 360 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Kossowa o powierzchni 63,6a, na którą składa się 8a działki budowlanej, 40,2 a działki rolnej zalesionej i 15,4 a działki leśnej. Atrakcyjna działk...

  • Działka Jezioro Mucharskie
    1 / 6
    Działka Jezioro Mucharskie

    Skawce

    • 400 000 zł cena
    • 4 082 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dzialka budowlana 40 arów na przeciwko Stadionu LKS Spartak Skawce, niedaleko gminy Mucharz. Media na sąsiednich działkach, łącznie z możliwoscią doprowadzenia gazu. T...

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Leńcze

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Leńcze, 40arów, wszystkie media w obrębie działki czyli woda, prąd i gaz. Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej. Jeśli ktoś będzie za...