• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(203)
  • Atrakcyjna działka Niepołomice
    1 / 5
    Atrakcyjna działka Niepołomice

    Podłęże

    • 1 392 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej w Podłężu k. Niepołomic. To świetna propozycja działki inwestycyjnej z doskonałym połączeni...

  • Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza
    1 / 7
    Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza

    Wola Radziszowska

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa - Wola Radziszowska, gm. Skawina Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym (usługi nieuciążliwe), położoną w miejscowości Wo...

  • Działka inwestycyjna Przeginia Duchowna gm. Czernichów,
    1 / 12
    Działka inwestycyjna Przeginia Duchowna gm. Czernichów,

    Przeginia Duchowna

    • 337 000 zł cena
    • 3 264 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przeginia Duchowna - 32,5 ara działki budowlanej! Działka płaska, nieznacznie podniesiony teren przez nawiezienie ziemi, obecnie działka zarośnięta trawą i częściowo zaroślami....

  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2
    1 / 5
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2

    Facimiech

    • 210 000 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pow. 954 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do rombu o orientacyj...

  • Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny
    Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny

    Facimiech

    • 80 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-leśna . Miejscowość Facimiech koło Skawiny Idealna pod KRUS lub do innej adaptacji. Działka prostokątna w ok1/2 pow.zalesiona ,przez środek płynący strumyk . Idealni...

  • Działka budowlana Gaj gm. Mogilany, Zakopiańska
    1 / 5
    Działka budowlana Gaj gm. Mogilany, Zakopiańska

    Gaj

    • 3 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13 km OD GRANICY KRAKOWA ul.Zakopiańska, 84arowa , w Gaju gm Mogilany WIDOKOWA . W planie zagospodarowania pod zabudowę MIESZKANIOWĄ I USŁUGI Doskonały dojazd i dostęp do drogi pu...

  • Działka budowlana Skawina, Długa
    1 / 5
    Działka budowlana Skawina, Długa

    Skawina

    • 949 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 80 AROWA AROWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 6 DOMÓW ( 6 połówek bliźniaków ) Zelczyna, okolice Krakowa/Borku Szlacheckiego . Domy zaprojektowane są na prostokącie o powierzchni o...

  • Działka budowlana Mucharz
    Działka budowlana Mucharz

    Mucharz

    • 1 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Z działki rozpościera się widok na praktycznie całe jezioro Mucharskie. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek, które łącznie dają powi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Grabie gm. Skawina
    1 / 5
    Działka budowlana Grabie gm. Skawina

    Grabie

    • 195 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,1443 ha , zlokalizowaną w Grabiu gmina Skawina. Działka znajduje się na płaskim terenie z ekspozycją południową i ma kształt pro...

  • Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina
    1 / 9
    Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina

    Wola Radziszowska

    • 670 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Wola Radziszowska | 52 ary z prywatnym lasem i dożywotnią gwarancją widoku na Babią Górę (25 min od Krakowa) Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie o południowej ekspozyc...

  • Działka inwestycyjna Skawina, Żwirowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Skawina, Żwirowa

    Skawina

    • 650 000 zł cena
    • 3 473 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość p...

  • Działką budowlana z widokiem
    Działką budowlana z widokiem

    Wola Radziszowska

    • 270 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola Radziszowska to atrakcyjna lokalizacja dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Działka budowlana z dostępem do wszystkich mediów i widokiem na las to idealne miejsce...

  • Sprzedam działkę 16 a z domem w Sułkowicach koło Myślenic
    1 / 4
    Sprzedam działkę 16 a z domem w Sułkowicach koło Myślenic

    Sułkowice

    • 910 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 569 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o wymiarach ok. 30,5m-31,5m szerokości oraz 54m długości. Teren w granicach działki jest płaski, ogrodzony-ogrodzenie od frontu stanowią murowane słupki, konstrukcja stalow...

  • Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 5
    Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 84 000 zł cena
    • 2 077 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do Dąbrówki w Gminie Rzezawa. Płaska działka budowlana z dostępem do wszystkich mediów: prąd, woda, gaz, kanalizacja i światłowód. Dojazd drogą asfaltową. Przybliżone...

  • Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2
    1 / 9
    Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2

    Zakrzów

    • 500 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m², położona w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio przy malowniczym jeziorze w miejscowości Zakrzów, gmina Wojnicz. Działka o prostokątn...

  • Działka budowlana przy DK28
    1 / 16
    Działka budowlana przy DK28

    Jaroszowice

    • 135 000 zł cena
    • 2 277 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę małego domu w zielonej, widokowej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Działka budowlana o powierzchni 2 277 m2 w Jaroszowicach, położ...

  • Działka budowlana Skawina
    1 / 9
    Działka budowlana Skawina

    Skawina

    • 155 720 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara zlokalizowaną w Wielkich Drogach gmina Skawina . Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzi...

  • Działka budowlana Wielkie Drogi gm. Skawina
    1 / 9
    Działka budowlana Wielkie Drogi gm. Skawina

    Wielkie Drogi

    • 155 720 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Skawina
    1 / 9
    Działka budowlana Skawina

    Skawina

    • 147 740 zł cena
    • 841 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 8,41 ara spokojna lokalizacja, nowe osiedle Wielkie Drogi | gmina Skawina Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 8,98 ara, położona w kameralnej...

  • Zaciszna działka rolna w sercu zielonej przyrody
    1 / 9
    Zaciszna działka rolna w sercu zielonej przyrody

    Zawadka

    • 75 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego zakątka natury – działki położonej wśród łąk i lasów o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej, spokojnej okolicy Zawadka k/ Tymbarku. To ide...