• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(203)
  • Zielony azyl w otoczeniu natury
    1 / 15
    Zielony azyl w otoczeniu natury

    Tarnawa Dolna

    • 190 000 zł cena
    • 9 581 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch przyległych działek o łącznej powierzchni 9581m². Działki kształtem są zbliżone do...

  • Działka budowlana Wołowice (Kraków)- NIŻSZA CENA!!!!
    1 / 8
    Działka budowlana Wołowice (Kraków)- NIŻSZA CENA!!!!

    Wołowice

    • 400 582 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1846 m2, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wołowice (gm. Czernichów, powiat krak...

  • Inwestuj w las: spokój i zysk wartość w jednym
    1 / 6
    Inwestuj w las: spokój i zysk wartość w jednym

    Zawadka

    • 45 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż malowniczy teren leśny o łącznej powierzchni 75 ary, położony w Zawadce k/Tymbarku z dostępem do drogi. To najlepsza przyszłościowa lokata – bez...

  • Działka budowlana ( 1190 m2) w Frydrychowicach
    1 / 16
    Działka budowlana ( 1190 m2) w Frydrychowicach

    Frydrychowice

    • 121 275 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki B o numerze nr 981/17 o wymiarach ok. 28,5 X 40 i udziału w działce dojazdowej numer 981/19 Powierzchnia działki 119...

  • 1 / 4
    Skawina | Działka budowlana 520 m² | blisko MPK

    Skawina » ul. Wiklinowa

    • 379 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 729 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować swój dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć szybki dostęp do Krakowa? Ta działka w Skawinie to idealne połączenie komfortu ży...

  • Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy
    1 / 5
    Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy

    Wołowice

    • 245 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam budowlaną działkę w miejscowości Wołowice (od strony Dąbrowej) o powierzchni 7 arów. Do działki przylega pas zieleni o powierzchni 1ar, z możliwością odkupienia od Gminy (...

  • Działka budowlana Wysoka, gmina Jordanów
    1 / 16
    Działka budowlana Wysoka, gmina Jordanów

    Wysoka

    • 440 000 zł cena
    • 4 525 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wysoka, w spokojnej i zielonej części gminy Jordanów. Działka o powierzchni 4525 m² ma regularny, zbliżony do kwad...

  • Działka Budowlana.Sprzedaż bez pośrednika

    Sucha Beskidzka

    • 265 000 zł cena
    • 1 727 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będzie krótko i na temat. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1727m² położona w Suchej Beskidzkiej pomiędzy posesją #12 i #14 przy ulicy Turystycznej. Jest to optymalna l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Wadowice
    1 / 3
    Działka budowlana Wadowice

    Wadowice

    • 263 000 zł cena
    • 873 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni  873 mkw znajdująca się na terenie miasta Wadowice. Nieruchomość posiada dostęp do dróg publicznych z dwóch stron, z każdej jest...

  • Urokliwa działka niedaleko jeziora Mucharskiego
    1 / 11
    Urokliwa działka niedaleko jeziora Mucharskiego

    Stryszów

    • 259 000 zł cena
    • 3 421 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz urokliwego miejsca, które stanie się Twoim idealnym miejscem na Ziemi? Chcesz mieć na wyciagnięcie ręki góry, przyrodę, jezioro i las? Zobacz budowlaną działkę w spokojnej...

  • Działka budowlana Kulerzów gm. Mogilany, Żródlana
    1 / 15
    Działka budowlana Kulerzów gm. Mogilany, Żródlana

    Kulerzów

    • 915 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KULERZÓW!!! Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jedn...

  • Działka budowlana pod dom przy lesie / 21 arów / Wadowice

    Wadowice

    • 390 000 zł cena
    • 2 187 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działki leśne - Sucha Beskidzka. Polecamy!

    Sucha Beskidzka

    • 30 000 zł cena
    • 4 051 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sucha Beskidzka - działki leśne!Na sprzedaż posiadamy kilkanaście różnych działek o statusie gruntów leśnych, przeznaczonych do zalesienia lub jako tereny rolne do zalesień. Działk...

  • Działka budowlana Piekary gm. Liszki, Liszki
    Działka budowlana Piekary gm. Liszki, Liszki

    Piekary

    • 1 176 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piekary gm. Liszki . Działka 24 arowa z widokiem na Klasztor Kamedułów na Bielanach . Obowiązuje plan zagospodarowania , zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca lub bliźniacza . Plan...

  • Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 13
    Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 95 000 zł cena
    • 1 151 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dąbrówka gmina Rzezawa Okolica to nowe domy jednorodzinne i las. Dobry dojazd do Brzeska łącznik autostrady to 7km. Co za tym idzie w 40 minut możesz być w Krakowie. Mam do zapr...

  • Myślenice Zarabie, działka komercyjna 60a
    1 / 2
    Myślenice Zarabie, działka komercyjna 60a

    Myślenice

    • 3 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 634 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    32-400 Myślenice - Zarabie Teren zabudowy usługowej o charakterze komercyjnym - 60a Modrzewiowa nr dz. 120903_4.0004.334/13 Dojazd drogą gminną asfaltową Media opis z planu ( U5...

  • Sprzedam działkę – Tomice, 5 arów z MPZP oznaczenie MU
    1 / 2
    Sprzedam działkę – Tomice, 5 arów z MPZP oznaczenie MU

    Tomice

    • 145 000 zł cena
    • 505 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę o numerach 506/39 i 506/64, położoną przy ul. Spokojnej w Tomicach (woj. małopolskie). Działka ma 5 arów i znajduje się zaledwie 2 km od rynku w Wadow...

  • Działka budowlana 3550 m2, dla inwestora!

    Budzów

    • 570 000 zł cena
    • 3 550 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 3550 m2 | BUDZÓW – WIDOK, SŁOŃCE, POTENCJAŁ INWESTYCYJNYNowa, obniżona cena!Było 630.000 PLNJest 570.000 PLNNa sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni...

  • Działka na sprzedaż (Projekt i pozwolenie na budowę)
    1 / 8
    Działka na sprzedaż (Projekt i pozwolenie na budowę)

    Rączna

    • 1 440 000 zł cena
    • 3 162 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 31 arów, Nieruchomość położona w miejscowości Rączna (gmina Liszki), zaledwie 10 km od pętli tramwajowej Salwator. Idealna pro...

  • Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny
    1 / 7
    Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny

    Bęczarka

    • 690 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na sprzedaż duża osada zapewnia spokojne życie jak również ogromny potencjał inwestycyjny w Bęczarce gmina Myślenice. Oferta dla osób,...